Слухи-руки не распускаю• 03 августа 2024
Бомж і білі зуби
В мене дуже погані зуби. В 30 років я вже маю коронки і маю ставити вініри на передні зуби. Коли до мене підходить людина і просить гроші (типу бомж) і при цьому має зуби кращі за мої (а це трапляється часто) мені самій хочеться попросити в нього грошей. Точніше він саме має їх мені дати після першої фрази «доброго дня».
Але що є - то є. А чого нема, так це грошей і мізків щоб їх заробити.
Морковна• 03 августа 2024
Нашли кому завидовать.Может у него вставные челюсти.А с плохими зубами к папе с мамой.Генетику никто не отменял.
Папина дочка• 03 августа 2024
А які зуби у вашого батька ? Читала, що це дітям передається стан зубів від батька.
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Мені було погано підчас ковід. Я їх просто не чистила, а дарма. А далі вже пішли зміни в організмі після 30 років і все наклалося.
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Мама не курила при беременности?
Ніколи. В мами також погані зуби, але вона їх вчасно не лікувало. От що у нас спадкове, так це повне невміння заробляти чи то будувати кар‘єру.
Морковна• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Смешно читать.30 лет.Ползите на кладбище)
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляМааарковная
В мене 5 зубів, мені 46
Співчуваю і вам, і собі.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
На зуби не тільки гігієна впливає. Генетика, харчування, стрес.. Та навіть питний режим ! І прикус.
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляМорковна
Підчас ковіду я так і думала.
А що, там зуби роздають?
Админко• 03 августа 2024
Генетика. Я вот темнокожим в этом плане завидую. Никакие колгейты так зубы не отбелят) Я понимаю, что эффект ещё на контрасте усиливается, но смотришь и завидно)
Губи до вух• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Моему сыну 22 года. У стоматолога с 2х лет каждые полгода. Все зубы с пломбами, уже есть коронки.
У его отца в 22 года тоже стояли коронки
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну, 2 рочки то же молочні зубки.
Насправді я написала не жалітися, а просто поділитися дуже комічною (чорною) ситуацією.
Престидижитатор• 03 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Не правда это.
А меня две дочери, от одного мужчины. У него ужасные зубы.
У младшей дочери его генетика взяла верх, зубы плохие, челюсть маленькая, зубы кривые.
А вот у старшей, шикарные зубы, как у свекрови.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляАдминко
Це так. Був у мене хороший знайомий з Камеруну і спеціально питала про зуби ) хлопцю 30 рочків, жодної пломби.
Морковна• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Підчас ковіду я так і думала.
А що, там зуби роздають?
Нет,туда после 30 отползают,судя по вашим настроениям.
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
До речі, я таких і українців знаю. Моя хрещена має чоловіка. Каже, що скільки вони одружені, він тільки 1 раз чистить зуби на день. І в нього від сили дві пломби. В хрещеної трохи інша ситуації. А донька її дуже і дуже ретельно доглядає за зубами. Пока що наче все норм.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Не правда это.
Цікаво. Значить джерела не правдиві, які я читала.
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляМорковна
А там за хату треба платити чи так можна?
Блін, мене такий настрій і саму задовбав. А як працювати коли навіть посміхнутися не можеш, я не знаю.
Бочка порохУ• 03 августа 2024
Моя хороша, не засмучуйтесь! Шукайте лікаря, що порадить що робити і збирайте потроху. Обіймаю Вас, знаю по собі, яка це складна тема
Мамина квіточка• 03 августа 2024
Эх… у меня тоже эта тема боль. Единственное, что останется делать- просто шаг за шагом решать проблемы с зубами. Это то, что не рассосется и усугубится, если не лечить. А ещё сильно подорожает.
Хорошо было бы обзавестись привычкой ухаживать за зубами- полноценно чистить дважды в день.
Я за последние два года пережила удаление 4х зубов мудрости, брекеты, лечение каналов, много пломб, реставрацию передних зубов.
А, ещё имплант. Скоро коронку поставят.
И потом отбеливание.
Хотелось бы сказать, что на этом всё - но что-то один зуб болит в последний время, чувствую, придется лечить😭
А ещё я сплю в капе.
Но после брекетов осталась привычка полноценно ухаживать- ирригатор, щетки, ёршики, нить, ополаскиватель. Мне очень полюбилось ощущение чистых зубов постоянно. Раньше на ночь могла и не чистить.
А, ещё имплант. Скоро коронку поставят.
И потом отбеливание.
А ещё я сплю в капе.
Міряно-переміряно• 03 августа 2024
Генетика хорошая. У моей семьи свои зубы хорошие. Все дожили до 80 со своими хорошими зубами. Я когда вижу виниры у меня первая мысль- плохие свои зубы.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У мого дідуся за все життя не було карієсу взагалі. Здорові, рівні зуби. Після 70 років тільки почали зуби хитатися через ясна. Він дубовою корою полоскав, щоб зміцнити, щось ще придумував. У бабусі було трохи гірше (думаю, що через вагітності), але не повний комплект пломб у роті, всього декілька. А у мами вже гірше суттєво..
Спішу - перекидаюсь• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор, я чищу зуби 2р на день (різні щітки, нитки, ірригатор) і вже половина зубів під коронками.
Сегодня сержусь• 03 августа 2024
Зубы, как и волосы с ногтями - это 90% генетики и только 10% ухода и общего состояния здоровья.
Вилами по Воде• 03 августа 2024
Мне 28. 2 импланта. Тут сама виновата и стоматологи помогли. Под новыми пломбами пульпиты (
Слухи-руки не распускаю
• 03 августа 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Знаєте, але від цього ніфіга не легше. Навіть якщо генетика, це дорого. І хочеш чи ні, але це впливає на відношенні інших людей. Приємно бачити як людина посміхається, білі зубки, що вона здорова. Це вбудовано в підсвідомість триматися подалі від хвороб.
Мати тріля• 03 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Я думаю генетика и питание. И экология.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Я думаю генетика и питание. И экология.
Так, все разом. Бо навіть по своїх родичах бачу, що іде погіршення з кожним поколінням.