Чудовий каламбур• 04 августа 2024

Ви їли смаженого вугря? На що схожий смак?

Я тільки копчений їла, не можу уявити смак смаженого. І чи багато в ньому кісток?
Апофиозная• 04 августа 2024
Я якось і не памʼятаю чи їла копчений , але смажений в соусі унагі купую і для салатів і для ролів
Однозначная• 04 августа 2024
Як смажена риба. Кісток нема, крім хребта і ребер.
Ви в´юнів їли в дитинстві?) от воно те саме, тільки велике)
Ласкове телятко• 04 августа 2024
Роллы с ним ела. В нем нет костей практически.
автор Чудовий каламбур • 04 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
А де смажений купуєте?)
Ответ дляОднозначная
В´юнів не їла(( Піду гуглити, що це за риба) Дякую!)
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую!)
Млинець Мій• 04 августа 2024
Їла десь в 2008 році в кафе в Шацьку, не зовсім пам´ятаю смак, але пам´ятаю що було смачно. Їла смаженого, тушеного в сметані, але більше всього копчений сподобався, тоді навіть додому везла 7 штук в чемодані до Києва) рідним подарунки))
Ответ дляМлинець Мій
Копчений мені подобається, але побачила в серіалі смаженого в клярі і схоже сьогодні він мені буде снитись)) Дякую!)
Млинець Мій• 04 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Смачно точно буде, я чесно погано пам´ятаю смак, бо то давно було,але пам´ятаю, що сподобалось)) копченого от ще пам´ятаю смак, бо ми після того ще пару разів на Світязь їздили і завжди їх купляли і собі ’під пиво’ і додому як презенти. Як є змога десь купити чи замовити, то беріть.
Ответ дляМлинець Мій
Дякую!)
Проня_Прокоповна• 04 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую!)
Він смачний будь який. Це делікатес
Ответ дляПроня_Прокоповна
Він смачний будь який. Це делікатес
Дякую!)
Тримаю свічку• 04 августа 2024
Не їла і не хочу.
Зараз на дієті• 06 августа 2024
Смачний,дуже люблю,але це не жирна риба, для тих хто любить щоб аж жир стікав то не сподобається,він сухий
автор Чудовий каламбур • 06 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Я теж не люблю жирну рибу)
Зараз на дієті• 06 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я теж не люблю жирну рибу)
Тоді вам варто спробувати
Ответ дляЗараз на дієті
Тоді вам варто спробувати
Думаю що так) дякую!