04 августа в 10:39

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
Feel good 04 августа в 10:40
Давайте чесно: які у нас шанси при обороні?
Потрібні переговори.

П.С.: я за це (переговори і закінчення, якщо можливо) була ще, коли орки відійшли від Києва.
Манюнайтед 04 августа в 10:41
Запад с нами!!!
lilu1990 04 августа в 10:41
Ідіть в сраку

Ще ф 16 най себе покажуть.
ellllena.ua 04 августа в 10:41
Забагато біди та смертей. Це має припинитись. Життя людини це найвища цінність.
Ol-a 04 августа в 10:41
До закрытия темы 5..4..3..
lilu1990 04 августа в 10:42
Ответ дляFeel good
Потрібні переговори.

В смислі які шанси? А хто вже рік досить ефективно обороняється від кацапів?
автор Счасье 04 августа в 10:42
Ответ дляlilu1990
Ідіть в сраку

Ще ф 16 най себе покажуть.
я тільки хочу з’ясувати думку українців. Мені у Мюнхені незрозуміло. читаю порадницю - всі за ’перемовини’
GaleTTa 04 августа в 10:42
Я за открытие границ и тогда мы увидим реальную картину кто хочет воевать))
smilingsky2010 04 августа в 10:42
А какая вам разница, в германии
lilu1990 04 августа в 10:42
Ответ дляСчасье
Якщо порадниця за перемовини, то зеленському пора задуматись ...
Ol-a 04 августа в 10:43
Ответ дляGaleTTa
И отказ от гражданства не испугает?
автор Счасье 04 августа в 10:43
Ответ дляsmilingsky2010
А какая вам разница, в германии
Я у Німечині через онкодитину. Але на Україну мені не байдуже
lilu1990 04 августа в 10:43
Ответ дляGaleTTa
Я не хотіла ходити в школу, але тепер розумію що то було мега потрібно
double-mama 04 августа в 10:43
Ответ дляellllena.ua
Вы правда не понимаете, что убийца, которого не посадили в тюрьму, не перестанет убивать?
GaleTTa 04 августа в 10:44
Ответ дляOl-a
И отказ от гражданства не испугает?
Меня в этой жизни уже ничего не пугает. Только были бы все родные живы, здоровы и счастливы
Feel good 04 августа в 10:44
Ответ дляlilu1990
По-перше, спочатку був зовсім інший рівень допомоги.
По-друге, ефективно - дуже спірне питання.
По-третє, у нас закінчуються люди (що головне) і інші ресурси.
А в оркостані ще усього дуже багато.

Ну і результати виборів у США внесуть свої корективи.
LudaSHS 04 августа в 10:44
От опроса и мнения украинцев окончание войны, или мир, или фаза тихого Ато - не зависит, мы можем при теперешних реалиях и дозированной помощи запада только оборону держать, и отбивать ракеты и шахиды на голову.

Концепции Победы нет на гос уровне, так среди общества.
Ее даже нет заграницей.
Украинцы не хотят воевать, умирать, это Аксиома.
Приходится обороняться - это аксиома
Ждать мира - это ловить рыбку в мутной воде. Гадания, таро, вера в мессию Трампа, все субъективно.
Мир может быть, а может не быть. Скоро или нескоро. Все зависит от множества факторов, а не от самих украинцев.
Границы государства- это не прекращение войны.
lilu1990 04 августа в 10:45
Ответ дляdouble-mama
Є шанс що він переключиться на когось іншого. Але ці всі розмови підозріло під появу ф 16 підганяють
smilingsky2010 04 августа в 10:45
Ответ дляСчасье
Украинцы проголосовали за капитуляцию ещё в 2019, что тут обсуждать. Направьте свои силы и моральный ресурс на ребенка, вы ему нужны
lilu1990 04 августа в 10:45
Ответ дляFeel good
А в оркостані ще усього дуже багато.

Ефективно, дуже. У кацапів більше всього, свіжий резерв і вони черепашими темпами на голову втомленим виснаженим оборонцям
Feel good 04 августа в 10:46
Ответ дляlilu1990
Порадниця - це теж своєрідний зріз думки суспільства.
Тільки його потрібно враховувати з поправкою на цільову аудиторію сайту.
double-mama 04 августа в 10:46
Ответ дляlilu1990
Нет такого шанса. Возможно только временное затишье на радость ’победителей’, а потом все по новой, только воевать уже придется детям и внукам
lilu1990 04 августа в 10:47
Ответ дляdouble-mama
Такий шанс завжди є.
ellllena.ua 04 августа в 10:47
Ответ дляdouble-mama
А як ви його саджати плануєте? І скільки здорових розумних чоловіків-українців на це дозволяєте положити?
Ol-a 04 августа в 10:47
Ответ дляdouble-mama
Вы правда не понимаете, что если забросить обнаженную женщину в камеру к насильникам, то как бы она не оборонялась, ее будут насиловать?
автор Счасье 04 августа в 10:47
Ответ дляdouble-mama
Удалено администрацией...
Ol-a 04 августа в 10:48
Ответ дляLudaSHS

Ее даже нет заграницей.
Приходится обороняться - это аксиома
То есть до последнего?
Мимо_шла 04 августа в 10:48
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...
Просто сделайте мобилизацию добровольной и вы увидите,что действительно хотят люди.
Что-то мне подсказывает,что они хотят просто жить, а не воевать без конца
vinika 04 августа в 10:48
За капитуляцию русни
lilu1990 04 августа в 10:49
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...
Ну і як ви це уявляєте? Воїни зсу стають воєнними злочинцями і ’нацистами’, у Київ заходять кацапи, починаються чистки і вибори проросійської влади?