Счасье• 04 августа 2024

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
нинель 1919• 04 августа 2024
Ответ дляЗайка11
Бідні чоловіки в Польші - нехай повертаються назад , їх тут дуже чекають 😂😂😭
ага .бігуть аж тапки позлітлали, а як тужать тоді там обовязково вдівають вишиванку і дуже занепокоєні , але нас життю повчати .то святи .а там вони патрійоти,хоч би вже мовчали як вдалося виїхати .то сидіть мовчки

Irinkalak• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
и вашего разрешения жду
я сейчас содержу 3 человек, 3 животных, работаю, плачу налоги
мне никто не помогает
а, да
жиму здесь, в этой стране
не выехала
поэтому, когда лично мне нужно будет взять автомат, я решу сама тоже
или вы согласны, если я завтра пойду на учебку, взять на нормальное содержание всех моих иждивенцев?
это где-то около 50-80 тыс. в месяц выходит. в гривне. не так и много
если ничего не случается, они все уже не 50 летние резвые граждане
Идите, говорят там хорошо платят, вам хватит.
Olga_72• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...
А далі, мого чоловіка і подругу, її доньку, розстріляють, як це рашисти робили в Бердянську з тими хто не захотів виїзджати добровільно. В квартири тих хто виїхав заселяють російських безхатченків, що будуть вам розказувати як жити. Також заселять героїв СВО, матерів загинувших в СВО, замість грошей. Герої СВО будуть всіх місцевих називати бандерівцями і ненавидіти. Далі інвестицій 0, роботи 0. Весь бізнес що дає прибуток забирають собі Аксенови, та МММщики, як в Лугандоні. Через 2 роки, тіх чоловіків що не вбили згонять і підуть на Польшу, на Берлін, На Лондон.
ellllena.ua• 04 августа 2024
Ответ дляLidiyaZi
Чому ви думаєте що такі як ващі родичі то є більшість? Я думаю інакше. Сама звідти і ще маю достатньо близьких родичів там.
Тому що родичі мають доволі велике оточення, друзів. І так само в тих друзів є діти та онуки в Україні. І всі хочуть припинення цього жахіття. Вас так лякають тими бурятами, а то шо ми як нація вимремо в цій війні вам норм?
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляLidiyaZi
Ну то йдіть в окоп! Яку альтернативу ви бачите? Ще раз запиту таких як ви: в якому випадку більше залишиться живих українців:
1. Здатися
2. Воювати з переважаючою силою
Що для вас життя?
Шо ви паніку розводите? У кацапів пердак горить

У них в Ростові фейерверки недавно на пів ночі були а ви ведетесь на цих бідних нещасних мамок з Німеччини
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляOlga_72
Тоді обороняйтеся. Я тільки кажу що у українців самих є вихід припинити війну, як вони на те мріють.
Наталія-Ната• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
грустно, что половина мирняка - реальна готова лечь под рашестан (((
Да грустно что не хотят все люди погибнуть на поле боя

zztop-b844• 04 августа 2024
Ответ дляOl-a
И отказ от гражданства не испугает?
Удалено администрацией...
Soufit• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...
Звісно, особливо, якщо туди прилетить в той момент, кілька ракет. Або диверсії зсередини знищить всіх, хто там буде
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Не можна позбутися того, чого в тебе немає

Троляка
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Перше вторгнення військ РФ на територію України відбулося під час того, як бандит-зек Янукович, тодішній президент України, тікав у Росію. Змініть методичку і не приплітайте Зеленського. Поштовхом до повномасштабного вторгнення стало лиш те, що Зеленський офіційно довів факт перебування солдат РФ на території чужої для них держави, чого не зробив той самий Порошенко
а причем тут методички? клоун - не мой президент
независимо ни от чего
гундосая, тупая обезьянка
шоумен, клоун, артист
ни профильного образования, ни знаний/опыта ни в экономике, ни в политике, ни в психологии
ellllena.ua• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Я хочу щоб ці історії не розказували під гаслом:

Няшки окупанти всього лиш на Підвал повели

Всього лиш від вишиванки змусили відмовитись. Під давлєнієм

Ашотакова. Няшки окупанти
Де ви від мене слово ’няшки’ бачите? Не екстраполюйте свої фантазії на мене.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Ну я думаю буде хаос і громадянська війна. Але я не знаю вашої думки
а причем тут мое мнение к реальности?
интересна, почему гражданская война должна начаться внутри, если рашестан у ворот при этом?
если зелоболка вдруг исчезнет, вместе со всеми ворами у кормушки
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляLidiyaZi
Польща не здавалася, її захопили військовим шляхом. Окрім Франції і Польщі, підіть, почитайте, які країни ще є в Європі , останній абзац свого допису адресуйте собі, читайте як мантру кожного разу, як захочеться зайти на форум.
До речі, Чехословаччина готова була оборонятися від нацистів, у них були побудовані потужні оборонні споруди, плюс їхнє впк могло би їм стати в нагоді

Але їх підвели партнери
Nat-li• 04 августа 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Смешно читать подобное от человека, который сидит в uk только благодаря этому самому укр паспорту. Что-то вы на расею не торопитесь за пашпортом то.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляellllena.ua
В якому ви місті, шо вам ’ще не зовсім срака’?
угадайте
может, вам свежее фото с одесских пляже прислать? чтобы вы тоже осознали, что срака - настоящая - еще не везде и не всех
Olga_72• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Не ви це кажете. Ви повторюєте за рашка-пропаганда. За гроші, або раша-телека за кордоном передивились.
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
84 тыс баксов!!!! 33 квадрата в черновом варианте на этапе строительства у нас квартиры в жк.и это не столица и не западная.
Шо це за місто? Аж самій цікаво
Rita N• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
вас забыла спросить, когда мне идти
манипуляции? вы про бучу/ирпеть тоже ничего не знаете? а я говорила лично с очевидцами
или буча - это все фейк? вы из рашестана? что-то полезли клише про ’манипуляции с бурятами’
опять дешевенькие манипуляции про рашестан и тд. диалогв. атком случае невозможен. когда научитесь беседовать, тогда и пишите мне,а пока заношу вас в чс

natlem• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы на фронте?
Переговоры это не капитуляция, это остановка войны.
Угомонитесь уже, переговоры все равно будут, Зеленский сказал что ждём русню на саммите+ им уже не обязательно выводить войска для переговоров.
Так что если дико хотите границу 91 года,то бегите в армию и старайтесь это сделать до ноября
Хтось вірить у зупинку війни внаслідок перемовин? Це ті ж люди, що за зпл вчителя у 4 тис голосували?
Навіщо гадати: достатньо подивитися що відбувається на окупованих територіях динири/линири. Чому їх чоловіків почали примусово мобілізовувати в курячу армію з січня 2022? Чому вони гинуть зараз під курячим прапором в Україні? Від ’зупинки війни’?
Скрізь де є раша - завжди війна, куди б вона своє рило не всунула: Чехословаччина, афган, Грузія, Сирія, Україна - скрізь. І добровільно ці піндюки ніколи не заберуться з нашої землі. Вибір зараз не стоїть ’зупиняти чи не зупиняти війну’. Вибір стоїть лише під яким прапором і за що воювати. До речі, те саме Україна пройшла у 1918-1924 . Шкода, що історія пройшла повз багатьох дописувачів цього форуму, раз мантра ’перемовини’ розганяється знову і знову. Домовлятися можна лише з тим, хто до цього готовий. росія має геть інші плани, Україна має всі шанси повторити історію 1918-1924 років. На росії і досі не відмовилися від совкодрочества і сплять і бачать Україну частиною педерації. З усіма витікаючими.
Ваша величність• 04 августа 2024
Ответ дляGoku5927
При Порошенко не було нападу, бо Порошенко так би мовити намагався всидіти на 2 стільцях і ’не ескалювати конфлікт’. Воно і зрозуміло: якби Путін напав наступний раз після 14 року не в 22, а в проміжку між 15-21 роками, реально був би ’Київ за 3 дні’. Не було ані зброї, ані армії, нічого. Порошенкове правління було під соусом, що це внутрішні суперечки. Та коли Зеленський нарешті підняв тему вторгнення і довів країнам Заходу, що війська РФ дійсно перебувають на території України, Путін отримав сигнал діяти. Бо стало зрозуміло, що це не міжусобний конфлікт. Тоді і країни ЄС, США змогли втрутитися
Як ви лихо все перекрутили
natlem• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Я це чудово розумію, але вони, сім’ї загиблих, волонтери, всі причетні, всі хто ставив смайліки на соц сетях - всі будуть разом
Ви хочете сказати їм разом веселіше буде померти? Сумнівна радість.
Ol-a• 04 августа 2024
Ответ дляOlga_72
Шошо? Про Бердянськ з імена, прізвищами. Бо всі мої рідні, знайомі живі здорові. Навіть мчсник, якого там кинули з автоматом, коли виводили звідти всіх прикордонників мав право вибору: залишитись і служити новій владі чи виїхати і працювати в Зп.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Вот так каждый может написать, еще больше причин напишет, почему не идёт на фронт. Тогда к чему сотрясать воздух этими пафосными речами про автомат?

Ваших иждивенцев оставляйте на попечение государства которое будете защищать. Возможно они вам посчитают не по прожиточному минимуму утверждённому в стране, а по вашему личному прейскуранту.
государству они нахер не нужны
если бы были нужны, пенсия была бы не 4200, а так, чтобы вот хватало на жизнь, а не на ниществование
и мне бы тогда не пришлось их содержать, я бы может тоже, в мюнхен подалась
это не пафос, но таким как вы - бесполезно
я себя знаю, что вы при этом думаете, особенно про то, что может каждый - честно, мне все равно
natlem• 04 августа 2024
Ответ дляKlodia
Ключевое тут: ’Я сижу в Гирмании и нипанимаю, че эти украинцы хатят’.

Автор: ’я тільки хочу з’ясувати думку українців. Мені у Мюнхені незрозуміло’
Автор сидить в сколково, а не в Мюнхені) невже хтось того не зрозумів?
ellllena.ua• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
угадайте
У тцк відправляйте це фото, мабуть вони ще не в курсі де саме ці останні українці тусять.
Natalia Счастливые покупки.• 04 августа 2024
За капитуляцию, те кто живет подальше от восточных регионов, они фактически никогда не знали что такое война, особенно до 2022 года, по этому им глубоко насрать что будет с Донбассом и другими ближайшими регионами.
Life-game• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
У Росії це останній ривок. Більше путін не збере стільки резерву без оголошення заг мобілізації

А йому ще Запоріжжя і Херсон треба взяти
Меня одну поражают смеющиеся смайлы
Типо если он за ещё 5-10 лет заберёт таки Запорожье и Херсон, а может и Харьков, то поржут все?
И останавливать это как можно скорее, любыми способами не нужно???
Irinkalak• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
а причем тут мое мнение к реальности?
Когда зелоболка исчезнет, прийдут другие новые из народа или старые политически подкованные- и все продолжится.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
и самое интересное - что их покупают ))