Счасье• 04 августа 2024

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
natlem• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Я считаю да.
Если заключить нормальный мир, с гарантиями,то всё у нас будет хорошо
А що значить ’нормальний мір’? ))) вже один заключили: віддали ядерку. Тепер той самий ’гарант’ нашого миру на нас напав. Вам мало одних грабель? Треба ще одні?

Татьяна-57fb• 04 августа 2024
а вы сидя в Германии предлагаете воевать чужими руками ,потом вернетесь как нив чем не бывало на победу через лет 10 посмотреть только смотреть будет нечего пустыня , вас уже не должно это интересовать уехали и сделали свой выбор, или вы в вышиванке ходите с флагом и боретесь с кацапами
Мимо_шла• 04 августа 2024
Ответ дляnatlem
Хтось вірить у зупинку війни внаслідок перемовин? Це ті ж люди, що за зпл вчителя у 4 тис голосували?
Навіщо гадати: достатньо подивитися що відбувається на окупованих територіях динири/линири. Чому їх чоловіків почали примусово мобілізовувати в курячу армію з січня 2022? Чому вони гинуть зараз під курячим прапором в Україні? Від ’зупинки війни’?
Скрізь де є раша - завжди війна, куди б вона своє рило не всунула: Чехословаччина, афган, Грузія, Сирія, Україна - скрізь. І добровільно ці піндюки ніколи не заберуться з нашої землі. Вибір зараз не стоїть ’зупиняти чи не зупиняти війну’. Вибір стоїть лише під яким прапором і за що воювати. До речі, те саме Україна пройшла у 1918-1924 . Шкода, що історія пройшла повз багатьох дописувачів цього форуму, раз мантра ’перемовини’ розганяється знову і знову. Домовлятися можна лише з тим, хто до цього готовий. росія має геть інші плани, Україна має всі шанси повторити історію 1918-1924 років. На росії і досі не відмовилися від совкодрочества і сплять і бачать Україну частиною педерації. З усіма витікаючими.
История не прошла мимо, просто не каждый готов умирать за страну. Многие вообще не готовы умирать, сейчас 21 век, век технологий, люди понимают что мир большой, стран много, а жизнь одна.
Я наверное никогда не пойму почему у нас родину любить заставляют через колено ( закрытые границы,бусификация и тд). Это ж не помогает
ellllena.ua• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
84 тыс баксов!!!! 33 квадрата в черновом варианте на этапе строительства у нас квартиры в жк.и это не столица и не западная.
Віддам свій хрущ у Запоріжжі за 25))
Olga_72• 04 августа 2024
Ответ дляOl-a
Шошо? Про Бердянськ з імена, прізвищами. Бо всі мої рідні, знайомі живі здорові. Навіть мчсник, якого там кинули з автоматом, коли виводили звідти всіх прикордонників мав право вибору: залишитись і служити новій владі чи виїхати і працювати в Зп.
В нас працює дівчина звідти. Виїхала тільки в кінці літа 22. То в них багато з села людей зникло на підвалі. Її чоловіка не розстріляли бо дали викуп.
Irinkalak• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Шо це за місто? Аж самій цікаво
Адэсса небось
IROR• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...
ви й...ь??

lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляLife-game
Меня одну поражают смеющиеся смайлы
Типо если он за ещё 5-10 лет заберёт таки Запорожье и Херсон, а может и Харьков, то поржут все?
И останавливать это как можно скорее, любыми способами не нужно???
У нього в планах це є. Маю на увазі. Але він тимофіївку із свіжими резервами три місяці бере. Проти наших втомлених і демотивованих хлопців

А заг мобілізацію він уже не зможе продати у вигідному світлі. І не хоче судячи з усього

Тому це його фінальний ривок перед переговорами
Наталія-Ната• 04 августа 2024
Кто говорит, что нам не помогут переговоры, то что тогда поможет? В какой-то момент перестанут поставлять помощь, или закончатся воины, что дальше? Есть план «Б»?
IROR• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ну і як ви це уявляєте? Воїни зсу стають воєнними злочинцями і ’нацистами’, у Київ заходять кацапи, починаються чистки і вибори проросійської влади?
а вона з тих, кому всі рівно під ким жити.... бо вона піде лизати коли інших будуть вирізати...
Элочка LA• 04 августа 2024
Ответ дляNat-li
Ну у меня 100% хотят, чтоб все закончилось. Но это не равно сдать наши города, забить на людей на оккупированных и лечь под орков.
а у вас понимают, что деоккупация наших городов военнным путём - это вызженная земля и гибель украинцев, которые живут всётаки там уже третий год?
и сами эти ваши готовы идти и деоккупирроовать ? Или у них тоже куча причин не воевать, а просто рассказывать, что когда_то может быть возьмут автомат в руки, но это неточно?
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Світ насправді не такий вже великий, одне велике село - шо сша, шо Канада, шо європа.
natlem• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Тому на моє велике переконання, треба дать просратися Європі. Вона уже готова до зіткнення
Зачекайте трошки: судячи з настроїв, що нав´язується суспільству, у вас особисто скоро буде такий шанс. ’Перемовляться’, здадуть країну оркам і тоді підете давати ’прос...тися Європі’ під курячим прапором і з палицею замість зброї.
Rita N• 04 августа 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Да грустно что не хотят все люди погибнуть на поле боя
ну и как обычно: вы идите на фронт, а у меня коты , собаки, родственники на содержании, я не пойду) типичная воительница-советчица за границы 91-го
Татьяна-57fb• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
все правильно это делает еще хуже, все больше людей ненавидят власть и брехню и воевать не хотят, а их дубиной гонят или убивают свои же
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляIrinkalak
Идите, говорят там хорошо платят, вам хватит.
да, на амуницию и прочее
или вы тоже не знаете, как ’обеспечивает’ наша чудо страна воинов?
и да, спасибо, что разрешили и направили, куда мне идти
Наталія-Ната• 04 августа 2024
Ответ дляRita N
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 04 августа 2024
Ответ длянинель 1919
ага .бігуть аж тапки позлітлали, а як тужать тоді там обовязково вдівають вишиванку і дуже занепокоєні , але нас життю повчати .то святи .а там вони патрійоти,хоч би вже мовчали як вдалося виїхати .то сидіть мовчки
Та й ті що виїхали цілком законно, типу багатодітних, теж згадують про вишиванку коли потрібно чи для фоточок в соцмережі. Смішно чути про бажання і пошук посад в ЗСУ
Ol-a• 04 августа 2024
Ответ дляOlga_72
А я 4-роки мешкала там як переселенка. Ще раз, загинули й пропали ті, хто запанікував і біг під обстріли. Всі інші мали змогу виїхати, бо саме Брд здали без бою: вивели всіх прикордонників, відвели наших на ’більш вигідні’ позиції в Маріупіль, де потім ’гарантували’ захист.

Мимо_шла• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
И всё же люди хотят сами решать как жить свою единственную жизнь
Life-game• 04 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
да, будут чистки, и всех тут советчиц за все высказывания повяжут, вон каждый день в мордоре убивают политзаключенных, обычных людей кто даже ститхи пишет про то что против войны.. даже не поддерживает нас, а просто против войны. Надежда только чтоб нас сделали нейтральным гос-вом, полная неприкосновенность и защита с обеих сторон, а они там себе пусть в обход нас войны ведут.
Ого, а вы оптимистка
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вам смішно, а комусь не хочеться гнути спину на польських чи німецьких вузках за 6 тисяч злотих у місяць

Ще й з таким відношенням як у поляків.
нинель 1919• 04 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
я ж і кажу. виїхали то стулить рота і сидіть там мовчки т.я купа бажаючих з ними помінятися місцями
Irinkalak• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
да, на амуницию и прочее
Конечно знаю, теперь отлично это все знаю. И сколько выходной стоит, и не выход на задание, и сколько коммандованию отстегнуть нужно. Именно поэтому я за переговоры и остановку войны.
Olga_72• 04 августа 2024
Ответ дляOl-a
Не місто, напрямок. Поряд в селах вбивали чоловіків. Вбили вчителів історії.
Nat-li• 04 августа 2024
Ответ дляЭлочка LA
Наши-каждый на своем месте. Кто воюет, кто работает на оборонку, кто донатит, кто плетет сетки.
И таких большинство. Хоть вату тут и очень коряжит от этого факта.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляНаталія-Ната
вы правда не понимаете, что тогда умрете медленной зверской смертью в ’нежных’ руках ваньки?
Еленнн• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Якщо порадниця за перемовини, то зеленському пора задуматись ...
підождіть.. він розказав лекторату, що ’Мінські домовленності- то зло’. Ввів закон,що перемовин не може бути.

шпагат,однако... бо перемови-домовленності- то тоді як будуть називаться?
Татьяна-57fb• 04 августа 2024
Ответ дляIrinkalak
Адэсса небось
а што вам Одесса сделала плохого нас бомбят регулярно на западной даже так не бомбят , всем надоело жить в коридоре и спать сидя в коридоре мы хотим штоб это кончилось
Life-game• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990

Может после переговоров и затишья, придумать какой либо ’повод’ из серии вот видите какая Украина говорит, и на фоне этого повода объявить и общую мобилизацию и всё, что угодно.
А мечты многих, что ’просто успею выехать с мужем’ не правда. Никто никого не выпустит, иначе Пу останется лишь забрать пустую страну, с брошенными пенсионерами 80+