Хочу барабульки• 04 августа 2024
Где купить наряд на 1е сентября
11 лет ребенку
Какой-то костюм тройка с юбкой или брючный, или пиджак/юбка/блуза
Что-то модное
долой_лама• 04 августа 2024
Спитайте у дитини, що вона хоче і що для неї модно, буде носити із задоволенням.
Костьюм тройка не варто.
Мама Карло• 04 августа 2024
В Мілілук (в інстаграмі,на промі,або просто в Гугл забийте назву магазину)є по вашому запиту.
Форма,костюми,юбки і не занадто дорого.
Ми купували там на випускний піджак і юбку,вийшло дуже гарно і сучасно.
Доречі Харків шиє.
Форма,костюми,юбки і не занадто дорого.
Доречі Харків шиє.