Тирамісу на терасі• 04 августа 2024

У кого дети идут в первый класс?

Вы уже прошли медосмотр?
Дама с собачкой• 04 августа 2024
Да, прошли
Красавица писяная• 04 августа 2024
племінник іде, ще не всіх лікарів пройшли, до окуліста намагаються записатись
Бабка_в_кедах• 04 августа 2024
Медогляд щорічно проходять. Не тільки перед першим класом. Я медогляд перший раз проходила з сином в травні, коли несла документи дитини в школу.
Потім по різному. Коли на початку літа проходимо, коли пізніше. В цьому році на наступному тижні підемо.
А в чому питання? )
автор Тирамісу на терасі • 04 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Я двух врачей не могу пройти. Вначале июня пыталась записаться, сказали, что запись аж на конец сентября только. Думаю, может в частной можно пройти?
Щебетушка• 04 августа 2024
Купила медогляд, не хочу витрачати час. Окремо пройдемо окуліста, все.
40каградусная• 04 августа 2024
Ещё в мае
40каградусная• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А какие?
Красавица писяная• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
в мене син вже закінчує цього року школу, то ми майже всіх і завжди лікарів проходим в приватному порядку. Бо наприклад міський аллерголог в нас в місті лише один, а ось в приватному порядку декілька приймають. Тому в нашому випадку лише такий варіант. А з окулістами дитячими то взагалі капець, особливо в кінці літа, коли багато хто у відпустках, а запис лише на кінець серпня є
Ответ для40каградусная
А какие?
Хирург и ортопед
40каградусная• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Хирург и ортопед
Странно
А город какой?
ЯспАкойнаЯ• 04 августа 2024
Ми в лютому ще проходили, вся група від садочку одночасно
Красавица писяная• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Хирург и ортопед
в приватну клініку зверніться. Ми так проходили ортопеда і аллерголога - 1000 грн і за пів години на руках мала вже дві довідки. За да дні закрила питання з довідкою на фізру в школу. В міській поліклінікі чекала б мабуть декілька місяців на запис
Бабка_в_кедах• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Звісно можна. Там лист огляду видадуть, принесете його до свого педіатра. І все.
Я раніше тільки в приватні ходила. І форму до школи там заповнювали. Швидко, безпроблемно. Часто за день-два.
В міській можна довго чекати поки буде запис…
А зараз переїхали, то в цьому місті приватні кажуть що у них нема форм для медогляду шкільного. Проходьте лікарів, а потім все це несіть до міської лікарні. Там зроблять вже форму..
Дама с собачкой• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Конечно можно
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую
Я в дамках• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
За новым наказом, там сейчас практически все у педиатра можно пройти, кроме окулиста стоматолога ну и анализы.
Я в дамках• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Хирург и ортопед
Их можно не проходить, если нет особых показаний. Уточните у своего педиатра.
ЧупакабраЗеБест• 04 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
а в киеве? мне тоже надо
Хитрый Лис• 04 августа 2024
Медосмотр уже пройден
Половину врачей прошли в начале июня, вторую половину - конец июня
Щебетушка• 04 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в киеве? мне тоже надо
Так
ЧупакабраЗеБест• 04 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
Так
можно контакты и цену
Щебетушка• 04 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
можно контакты и цену
500 грн, я давала гроші моїй медсестрі. Все.
Ответ для40каградусная
Странно
А город какой?
Полтава
Пушка заряджена• 04 августа 2024
Да
Тундиринда• 04 августа 2024
Сейчас запишитесь и все успеете, даже в гос. Можно записываться и в другом районе, ищите по хелси где есть окошки
Бабка_в_кедах• 04 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
Наче, перед першим класом вони обовʼязкові. А далі вже не обовʼязкові. Мені педіатр про ортопеда і хірурга нагадала перед 6 класом. Типу «за віком треба». Перед 7 класом про них ніхто не згадав навіть.