Мона Лиза• Изменено 04 августа в 13:00
Ви правда не розумієте, що рф влаштує українцям голокост
якщо українці складуть зброю і припинять захищатися?
Ви не розумієте, що українці на цей раз будуть фізично знищені?
Питання до тих, хто пропонує договаріваЦЦа.
LiliaBella• 04 августа в 17:57
Ответ дляMila228
Авторе, я Вас підтримую. Як тільки чую про перемовини, то чомусь уявляю як по моїй затишній вулиці суне стадо п´яних бурятів та кадирівців, які чіпляються до дівчат та жінок, заходять в будинки українців. Ми повинні вистояти, бо життя нам не дадуть. А на питання як нам маленькій країні воювати з рашкою, я думаю про сірійців, про туарегів, які вже багато років тримаються і не здаються, хоч їм особливо ніхто й не допомагає. Ми зможемо вистояти, головне не домовлятися з пуйлом.
Мы мы мы
Вы уже в ЗСУ?
Anastasiia-9046• 04 августа в 17:58
Ответ дляLiliaBella
И почему то сейчас мужчины из Киевской области активно прячутся от тцк,и группы создают в телеграме.
В том числе мужчины из Бучи и Ирпеня.
Те що робить влада це одна з цілей росії теж
Anastasiia-9046• 04 августа в 18:01
Ответ дляКузякин
Кто за переговоры - те явно не из тех областей, которые кацапы вписали в свою конституцию.
Воевать дальше - тоже вариант так себе.
Вот честно не знаю что дальше делать нашей многострадальной стране
Воевать дальше - тоже вариант так себе.
Згодна, ми у тупіку по суті
Ответ дляgnomik724
А ’мы ’ это кто? Мой муж, пока вы на европейском пособии? Если вам так принципиален этот вопрос, почему не идете на фронт?
В мене також рідня на фронті, і кажуть, що готові стояти далі. Дуже негативно відносяться до того, щоб віддати 4 області росії.
vasilisa-l• 04 августа в 18:16
Ответ дляБабуся мороз
Тобто по вашому Україна напала на росію, а не навпаки?
Про який мир йде мова?
Напала на рашу, щоб увійти до її складу
vasilisa-l• 04 августа в 18:19
Ответ дляУжеВотДа
А зелёная команда по вашему сейчас что устраивает украинцам?
Захист жіной, дітей та пенсіонерів, руками чоловікав. Для вас це щось протиприродне?
Ответ дляkisunya11
Вже всі іноземні партнери признали, що міськими домовленостями вдалось обвести путіна (навіть він сам признав що його надурили)- виграли час підготуватись і за цей час збільшили і підготували армію, почали виробляти нептуни і стугни, і багато іншого озброєння.
Але найвеличніший, обраний таким мудрим нарІдом, звернув ці програми і привів сюди війну.
Та невже, а то я дивлюся нептунів у нас дофіга та іншої зброї, шо аж західним партнерам продаємо (ніт)
LiliaBella• 04 августа в 18:45
Ответ дляvasilisa-l
Женщины,дети и пенсионеры могут выехать.
Их никто не держит.
Ну и они сами моггна фронт идти,и свои мужчины у них есть.
А остальных надо выпустить.
Их никто не держит.
А остальных надо выпустить.
Ответ дляdiamond_shop
не факт, що ждунів залишать, дуже показово було у Бучі, вбили дядька, забула прізвище, який був чи бізнесменом чи посадовцем, але не приховував своїх проросійських поглядів, отих бурятів з автоматами зустрів як рідних, але коли вони в його великому будинку почали все руйнувати та поводити себе як свині, зробив зауваження, його застрелили
Залишать. На мясо в майбутніх наступах на Берлін
Ответ дляЛеска
Так ви ж самі вибрали ’хотьпоржом’ і зупинили іх виробництво
А ті єдині екземпляри, які встигли виробити до вашого ’мудрого’ вибору, потопили ’москву’.
Хоча що я намагаюсь пояснити тут...
Ответ дляkisunya11
Хоча що я намагаюсь пояснити тут...
Ну, раз переходите на особисте, то мушу вас засмутити, я за порошенка голосувала
Ответ дляvasilisa-l
Чоловікі то розходний матеріал ? Неприродно хапати , запихати в бус і відправляти на смерть. Та хоч будь куди . Захищати повинна дипломатія а не первіснообщинні методи.
LiliaBella• 04 августа в 19:27
Ответ для_Yunna_
Удалено администрацией...
_Злата Ibra_• 04 августа в 19:48
Ответ дляЦібаФу
Вы вообще в курсе,что в случае подписания мира Украина не входит в состав россии?
Ну официально может и нет. Но не факт, смотря какие области