Впораюсь зі всим• 04 августа 2024

Квартира 23кв.м под аренду. Какой ремонт и чем наполнить?

Подскажите кто знает.
Задача: Сдать в аренду квартиру в многоэтажке 23 кв. м. рядом с метро, новострой.
Вопросы: Ремонт дорогой или нет, лофт, классика или вообще косметика? Кровать односпал, двуспалка или диван, душ или ванна? Из мебели думаю шкаф, нужен ли стол, мягкая мебель?
Может что то еще? Важно ли что ремонт был прям идеальный?
Нужна ли плазма, кондиционер или не стоит?
автор Впораюсь зі всим • 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
А умивальник? Я б пралку ставила на кухні. Унітаз на місце пралки і над ним бойлер. На місці унітазу умивальничок невеликий.
Вижу на фото, но технически стояк для унитаза не удобно туда вести, а умывальник думаете критично необходим на эту площадь, если объединить раковину и умывальник?

Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
холодильник небольшой метровый ставится, для 1го человека огромный холодильник не нужен. У нас был либхер, и морозилка там была, и отсек для овощей, очень вместительный, а по габаритам маленький
А ширина? Треба проміряти, щоб точно всі кути пройшов. Викрутитись можна, звичайно. І це точно краще, ніж вхід через с/в
Ворожу на каві• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
ну это точно))
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
фото
Це склад нової пошти
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тоді зробіть умивальник на місці пралки. Можна ще зробити пралку під умивальником. Але шукайте найнижчу пралку.
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Це склад нової пошти
?
НетЕщеНаверное• 04 августа 2024
Автор, я Вам ще раз натякаю за кухню на балконі - у нас в новобудові такі видумщики-смартовики трьошку роздробили, півроку ремонт робили, клепали там зайві санвузли та кухні і тепер півроку все перероблюють назад як було. Комунальні послуги відключились:) Не робіть те, що не можна, бо дорожче вийде.
Стрекоза любви• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вот еще фото, спасибо за конструктивные советы. Площадь маленькая нужно как то выкручиваться. Вход помечен красным цветом.
Автор, звичайно, все може бути, а чи ви питали, готові люди будуть орендувати таку квартиру зі специфічним плануванням? Чи ви будете на ціні грати? Доречі, яку плануєте орендну плату брати?
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Не бывает таких планировок. Это тролль
Схоже, що реально евродвушка с «окремим входом» в кухню-квартиру

НетЕщеНаверное• 04 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Не бывает таких планировок. Это тролль
Буває, коли одну невелику квартиру ще на смарти ділять.
Блискавка• 04 августа 2024
Все хотят- кондиционер и бойлер
НетЕщеНаверное• 04 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Арендатори то таке, там є ще сусіди знизу і зверху і в них явно не смарти:)
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
?
Як ви на 9 квадратів поставите кухню 2х0,6 = 1,2 Диван 2х1,5 = 3, шафу 2х0,6 = 1,2 й ще й тумбу???
Це 6 з 9 квадратів займе, ще й дверцята якось мають відкриватись. Це проста нереально
Ответ дляСтрекоза любви
Ну и что тут специфичного кроме входа, тем более для одного человека, вот пришел он и живет себе спокойно. Или как вы это видите?
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Все реально. Головне - все прорахувати.
Диван може бути на 1,5 шириною, а 1-1,2, без билець чи з тонкими
І шафа теж може бути не 2м, а 1,5-1,8
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 августа 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Даже не знала о таком, спасибо,погуглю
Я такую взяла, на 42л. Но есть и поменьше. Сестра такой давно пользуется, у нее тоже малюсенькая квартира и духовка на балконе стоит, там и печет.
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Все реально. Головне - все прорахувати.
І шафа теж може бути не 2м, а 1,5-1,8
Я стільки магазинів й квартир меблями обставила, що скажу вам, це маловірогідно. Як почнете фасади відкривати, потрібно буде підскочити.
Мій рекорд магазин шириною 1,8, довжиною 5.
Але це магазин, а тут ціла квартира такою площею.
Ответ дляЧукИГеки
А здесь 3 на 7,2
Стрекоза любви• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вхід і є специфічним. Я коли подорожувала, бувало знімала смарти. Заходиш, і одразу кухня. Але зону «ванна-туалет» всі намагаються відокремити.
Я впевнена, якщо ви будете демпінгувати суттєво по ціні, то знайдете бажаючих. Якщо - ні, то виглядає непривабливо.
В ремонт би вкладалася мінімально у вашому разі.

Котя_люлю• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Никто в здравом уме не снимет квартиру где вход через с/у
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Фасади всі відкриються. Між кухнею і шафою достатньо 0,6-0,7м лишити, щоб тумба під мийкою відкрилась. Двері шафи робити по 40 см, шафа на 2 відділення.
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А здесь 3 на 7,2
А сама кімната?
Если кто думает что нереально жить посмотрите.
youtube.com watch?v=6uM2aUn2UUg
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Його реально відокремити
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Фасади 0,6 відкриваєте ви його й відходите самі. Або відішли, відкрили, підійшли.Тяжке життя)))

Але ж мене більше турбує вхід через с/в
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Автор, а зменшити с/в максимально не хочете? Бойлер над туалетом й душ. Навіщо при такій площині й неможливості нормально зайти в квартиру вам робити його таким великим? Скільки ця стіна справа від входу?
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки

Але ж мене більше турбує вхід через с/в
Щоб відкрити фасад, від нього і треба відійти. Під мийкою відкривання до стіни. Інші тумби висувні ящики - стали збоку і висунули.
Кто нибудь бы снял такую квартиру если вход через санузел? Если все остальное прилично выглядит и нормальная цена
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я вже писала: я - ні. Брудна зона не може бути в зоні гігієни
Котя_люлю• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
youtube.com watch?v=6uM2aUn2UUg
Так вход же нормальный. У меня 20 м все поместилось. Но вы точно станете звездой интернета как разместите объявление о сдаче на олх