Впораюсь зі всим• 04 августа 2024

Квартира 23кв.м под аренду. Какой ремонт и чем наполнить?

Подскажите кто знает.
Задача: Сдать в аренду квартиру в многоэтажке 23 кв. м. рядом с метро, новострой.
Вопросы: Ремонт дорогой или нет, лофт, классика или вообще косметика? Кровать односпал, двуспалка или диван, душ или ванна? Из мебели думаю шкаф, нужен ли стол, мягкая мебель?
Может что то еще? Важно ли что ремонт был прям идеальный?
Нужна ли плазма, кондиционер или не стоит?
автор Впораюсь зі всим • 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Автор, а зменшити с/в максимально не хочете? Бойлер над туалетом й душ. Навіщо при такій площині й неможливості нормально зайти в квартиру вам робити його таким великим? Скільки ця стіна справа від входу?
Ту что вы нарисовали 210см

Котя_люлю• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Кто нибудь бы снял такую квартиру если вход через санузел? Если все остальное прилично выглядит и нормальная цена
Вы купили такую квартиру? Какая цена была? 5000 у.е?
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Щоб відкрити фасад, від нього і треба відійти. Під мийкою відкривання до стіни. Інші тумби висувні ящики - стали збоку і висунули.
Відійти назад й відійти в сторону є різниця, різниця в зручності. Розсувну там не зробиш, бо забирає 100мм глибини. Хіба шторки)))
Це будуть такі ігрища з меблями, що дешевше докупити 5 квадратів й взяти той самий юск чи икею.
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ту что вы нарисовали 210см
Малось на увазі справа біля дверей
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ту что вы нарисовали 210см
Ні, від дверей вхідних справа стінка підʼїзду. Скільки вона?
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Автор вже має цю квартиру, наскільки я розумію.
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Немає сенсу стільки віддавати с/вузлу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вход в квартиру сразу в санузел с ванной или душевой т.к. это перепланировка. Кухня планируется на балконе.
Я бы убрала перегородку по центру и на ее месте сделала бы проход. Это даст возможность сделать большой шкаф слева от входа и отгородить санузел. В конце шкафа поставить холодильник, а через проход миникухню по стене с санузлом. Обычно напротив рабочей зоны делают и столик/барную стойку/ для приема пищи. Таких проектов море на ютубе. Тут ничего нового не придумаешь, все давно уже придумано. Просто в этой планировке центральный простенок все дело портит.
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Малось на увазі справа біля дверей
Вже бачу по візуалці ванна туди стала й з запасом. Тобто можна зробити такій с/в наліво душ, направо туалет. Не треба туди пхати умивальник й стиралку. Не треба городити коридори, краще щоб простір був максимально відкритим. Якщо вона погодиться на такій с/в зліва від входу буде місце для шафи з будь якими фасадами.

Ответ дляМира всем
Малось на увазі справа біля дверей
Слева при входе стена 90см, затем проем 75см, затем стена 118см (слева от бойлера)
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Теж не підходить, коридор в такій квартири не можна робити, категорично, й так не вистачає місця
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Робіть максимально вузький с/в, все одно це додаткове приміщення. Не додумайтеся робити коридори, як тут малюють. Вам кожен см важливий, а метр викинете. Хай краще він буде в просторі, чим в простінках
Ответ дляЧукИГеки
Коммуникации уже проведены справа от от входа
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так не можна зробити?
Хай по діагоналі навіть буде стіна, щоб колонну закрити повністю.
А можна й не закривати й зробити рівно
Тра Ля Ля• 04 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
Тоже начинаю ремонт, правда у меня 39 кв

Хз останутся ли деньги когда дойдет до техники))
Есть же те, кому духовка не нужна. Они и снимут
А посудомойка ставите?
Для посудомойки сделала коммуникации,думала сыну делать квартиру на будущее,но теперь фиг знает что будет дальше, теперь под сдачу делаю. Под аренду посудомойку не планирую
Тра Ля Ля• 04 августа 2024
Ответ длямаска Ілона
Зависит от тех, кто снимает. Для меня важна духовка, мы покупали отдельно. Жил бы муж сам, ему бы микры было с головой
Вот и я думала ставить,а муж отговаривает
Ответ дляЧукИГеки
Так не можна зробити?
А можна й не закривати й зробити рівно
Думали вот так шторой плотной закрыть, можно и стеной но стена съедает пространство.
Шторой или все же стену нет уверенности
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я вас й питаю скільки та стіна справа від вхідних дверей ?

Ответ дляЧукИГеки
90 см, справа от входа та что позади торца ванны. На фото серая
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Шторой или все же стену нет уверенности
Г/к стіну зробити, її не потрібно буде вирівнювати, обліцювати плиткою, зробити с/в з туалетом там. Але у вас при вході буде великий простір, ви будете бачити квартиру від дверей до балкону, а не 2 метра позаду буде загублених.
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так не можна зробити?
А можна й не закривати й зробити рівно
Як на мене, величезна шафа одній людині не потрібна. А от вмиватись і руки мити після туалету краще в с/в, а не на кухні...
Та й якщо зробити вузький с/в і шафу 0,6м глибиною, то вся інша площа коридору ’гуляє’
Ответ дляЧукИГеки
Стену где стиралка (слева и сзади снести) поставить тонкую стену для туалета и ванны, бойлер над унитазом, а стиралка в комнату, да?
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Цього вистачить.
В нас 15 років тому була гостинка, теж скромний с/в, по ширині стала душова 70 см всього.

Не робіть так, як на фото 😭😭😭
Ваша квартира буде починатись від цифр 1180, а не з входу. Вам потрібно уникнути коридорів. А так буде великій простір
Ответ дляМира всем
Над ванной можно руки мыть?
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляМира всем
Справа не в шафі 😔
Ответ дляЧукИГеки
Справа не в шафі 😔
Ваша идея это увидеть объем и пространство, если правильно понимаю. Можно убрать стену только за стиралкой, где сейчас на фото бойлер сделать проем а над стиралкой столик
ЧукИГеки• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так й є. Й так місця мало, а тут вам коридори рекомендують. Всі ці проходи забирають 1,5 квадрата вашого простору.
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Справа не в шафі 😔
А нащо проглядати всю квартиру до балкону? Я навпаки за приватність, а не щоб кожен з дверей бачив, що в мене робиться...
Мира всем• 04 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Над ванной можно руки мыть?
Ви туди ванну плануєте?