Ну по перше вітаю всіх з третьою медаллю на сьогодні.
Але щоразу коли показують наших спортсменів коментатори говорять як важко готуватись в умовах війни, скільки болото олімпійських баз зруйнувало, скільки спортсменів було вбито , дуже гордо і розгорнуто розповідають про нас
Ответ дляHelloKitty18
Як класно, що не має болота на олімпіаді, спокійно.
А якби його не було ніде
Ответ дляLadxy
воно є, тільки під прапорами інших країн. В стрибках у висоту була кацапка ’Аля за Кіпр’
Так, а ще воно зараз в цю тему налізе і почне розказувати яка погана олімпіада)))
Ответ дляYuljwa
Очень горжусь нашими.
На 17 месте в командном зачете сейчас.
США має 71 медаль?
афігєть