НеГолосую• 05 августа 2024
Как бы вы делили оплату за проезд между собой?
Дано.
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
На сколько человек вы бы делили оплату за бензин?
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
Дама_с_коготками• 05 августа 2024
Ответ дляСама собі лікар
блин, почему этот аргумент не работает ни в самолетах, ни в поездах... прям облом
А ще більший облом, що не працюючим дорослим теж треба платити. А де гроші брати, якщо не працюєш?
Тримаю свічку• 05 августа 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Это круто только с друзьями, с которыми мы сделали- они сделали. А может быть по-другому- мы возили, деньги не брали, они подвезли и деньги с нас взяли и вот тогда волшебство пропадает
Ну таких людей я друзьями бы не называла, которые просто пользовались бы нами.
Мадам Подлинник• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А ви колись їздили так, щоб подруги з дітьми, а ви без? І витрати на все між дорослими тільки? Може б, якщо так, то задумалися б?
Ну от уявіть, ви плануєте на море, ви холостячка, у подруг по двоє дітей. Ви орендуєте 8 місний бус, бо в менше авто така компанія не влізе. Кожна дитина займає місце, на руках ніхто не сидить.
Як ділити витрати?!?
Бус на большие расстояния все же другое, тут я согласна, там цена существенная, и зависит от мест, как и оплата номера, за места. Но с такси - сколько не едь, хоть одна хоть в пятером - цена одна
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це не автобус,щоб ділити на кількість місць.Ми завжди ділимо порівну,тобто якщо це три сім´ї,то на три ділимо. Якщо Вам здається що Вас намахали,бо Ви одна,то їдьте громадським транспортом,там беруть за місце.
Дайте вгадаю, у вас мінімум двоє дітей))) Які не заробляють
Сама собі лікар• 05 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Вы поломали все мое восприятие мира
Есть в этом некая логика, конечно.
Ответ дляЦукрові вишні
Не важно родня или нет. У каждого равные права и обязанности. Мы до войны собирались компанией на шашлык..наша семья самая большая. Делили на количество людей, а не семей. Были дети, которые вообще мало ели. Тем не менее..
Ой, в нас, коли з роботи ходили на пікнік - теж діти були безкоштовно, а жерли (саме жерли), як не в себе. Порахувала я якось свої витрати - тепер не ходжу)))
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляИВэ
Класна підміна понять. Безкоштовно, а не за рахунок інших.
Дама_с_коготками• 05 августа 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вы поломали все мое восприятие мира
Есть в этом некая логика, конечно.
Вибачте
. Я сама щойно прозріла, що мож на ж не працювати. Немає грошей - немає проблем
FluffuRana• 05 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Діти не працюють, отже бензин оплатити не можуть. Ділила б на дорослих.
Так за них заплатять їхні батьки
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляFluffuRana
Так за них заплатять їхні батьки
Ну якщо ніякого лоха не знайдуть, то таки заплатять. Виходить так.
FluffuRana• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
До 12 років рахуються діти і зазвичай ціна нижча, ніж дорослому.
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Так теж норм. Діти 9 та 6 років менші, легші, разом важать, як один дорослий, витрати пального на їхню масу менші
Ответ дляСладкий лимончик
По Вашей логике автор должна была идти пешком, потому что не захотела платить за 4ро чужих детей.
За моєю логікою, людині без дітей приємніше відпочивати там, де немає дітей. Але мова йшлася не про мою логіку, а про те, як діляться витрати на спільну поїздку в авто. Якщо водій не має своїх дітей і її найняли, це одне. Якщо водій їде відпочивати разом з іншими, це вже інша ситуація. Наскільки я зрозуміла, в темі розглядається варіант 2.
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляИВэ
Воот! Юесли честно я сама была инициатором считать на каждого, кто был. Зная, что мой старший съест мяса больше мужика, а у кого то сладости ели как не в себя. Но в компании никто не возмущался , потому что у меня самая многочисленная семья и я платила больше всех))
Дама_с_коготками• 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Так їде ж відпочивати, а не оплачувати відпочинок чужих дітей. Харчування за спільним столом теж повісять на автора.
Сладкий лимончик• 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Человек куда-то едет. Но он не обязан платить за чужих детей, потому что он едет.
Когда Вы заходите в самолёт, Вы платите за чужих детей, потому что Вам нужно ехать вместе с ними? Отож.
За детей платят их родители.
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Нарешті мама звичайного підлітка називає речі своїми іменами.
Обнімашка вам
.
Обнімашка вам
Сладкий лимончик• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Потому что есть адекватные мамы.
Я сама всегда говорю что оплачу за себя и ребенка сама. Хотя мой ещё маленький. 8 лет. Но я всегда оплачиваю за своего ребенка. Мне было бы стыдно (и даже не подумала бы) сказать кому то, например если мы пришли в кафе или куда то едем, мол ’дети не считаются’.
Дети порой могут назаказывать так, что взрослые ’отдыхают’))
Ответ дляСладкий лимончик
Подозреваю что учитывая наглость мамаш деток, то скажут автору платить)))
Блин, ну я не представляю как можно не платить за своих детей, а перекидывать на кого-то.
Автобус , поезд вам в помощь , не нравится условия хозяина машины вперед за билетами !
Сладкий лимончик• 05 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Я с отморожеными людьми на машинах не катаюсь. Поэтому Ваша логика снова пролетает мимо.
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Там вище я питала, якщо це орендований мікроавтобус спеціально для даної поїздки? Бо в малолітражку ця гоп компанія не влізла. Водію плювати хто платить, йому треба стандартна оплата і без різниці дітей він везе, дорослих, чи бабцю, внучку і жучку.
Як ділити вартість?
Ответ дляКоролева ганделику
Як ділити вартість?
Почему не вместится , есть 7 местные машины ))
Ответ дляСладкий лимончик
Я вот то же с наглыми и отмороженными не катаюсь и не возим . Представляете , когда была такая ситуация , то семья водителя деньги не платила , оплатили мы и еще кто ехал ))) предложили мы и те кого еще везли )))вот же мы отмороженные !
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Бо їх везе водій, цих 7 пасажирів. Ну ок, якщо вам так хочеться, уявімо, що компанія орендувала не бус, а 7-місне авто. Як ділити оплату? Всі сидять на місцях, ніхто не на руках.
Ответ дляКоролева ганделику
Я уже выше написала , как поступили мы , или же есть условия хозяина машины, принимать или нет каждый решает сам.
Не вмію заміряти• 05 августа 2024
Одна сім´я, скоріш за все власники авто, то Ви їм ще винні)
1) амортизація авто
2) праця водія
1) амортизація авто
2) праця водія
Дівка в намисті• 05 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Ясно. Ми ділили на трьох. Почувала себе лохом. Але нічого не сказала. Не хотіла бути жлобом
если б ехали с друзьями - делили бы на троих (если это три семьи). Если чужие люди - на всех
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Ви на приколі? Немає господаря авто. Воно орендується, разом з водієм. Їде мама і 12 та 15 річна дитина, мама і 9 та 6 річна дитина, одинока жінка.
Всі сидять на місцях, ніхто не на руках.
Велике прожорливе авто орендували спеціально під дану поїздку.
Як ділити витрати?
Чому на таке просте питання вже 8 сторінок пополамщиці не можуть написати обгрунтовану відповідь?
Як ділити витрати?
FluffuRana• 05 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Ну їх не так і багато. І, якщо це оренда, то коштуватиме точно дорожче, ніж 5 місць