НеГолосую• 05 августа 2024
Как бы вы делили оплату за проезд между собой?
Дано.
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
На сколько человек вы бы делили оплату за бензин?
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
ЦібаФу• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Потому что мы семья, а подруга не семья и у нее отдельный бюджет, а у нас с детьми общий. Если мы едем 2я семьями, и семьи имеют разное количество людей, мы делим на 2, ну серьезно, кто-то высчитывает поштучно? Ааа, не могу поверить🫠
нищеброды и высчитывают )
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
на троих конечно (на семью, на взрослого). те, которые говорят, что и детей считать, или два ребенка = один взрослый, это все от бедности ... те копейки вам делают погоду, еще рост-вес ребенка высчитывайте)
Ви ж платите за дітей подруг, коли сама? Поїхали кудись вчотирьох, подруга, її хлопці 15 і 12 років і ви. Чек пополам.
Якщо міським транспортом то також пополам з нею платите? І в кафе!
Чи це тільки в один бік працює, лише для яжемамок, у яких жедітинезаробляють.
ЦібаФу• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
я взагалі не прошу ніколи грошей, якщо вожу подруг, або подруг з дітьми ,якщо я теж іду в ту сторону , або разом кудись і в машині є місце . Якщо самі пропонують то половину приблизно так навіть якщо я сама а подруга з дітьми 12 і 15 років
але навіщо брати гроші якщо то подруга ? і я все одно іду?
Атятя_тётя• 05 августа 2024
Адскій двіжняк намічається. Нах на таке погоджуватись?
Я б навіть безкоштовно з цим циганським табором не поїхала.
ЦібаФу• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
яжемамка з трьома дітьми та заробляю стільки, що можу всіх подруг катати за свій рахунок і з дітьми і без ) і не рахувати гроші за пальне.
але в мене і в подругах немає не-мамок, що не можуть заплатити за пальне , якщо поділили на трьох )
Дике питання як на мене
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Ну по-перше Автор не все одно їхала, а планувала поїздку на 7 осіб (нахіба воно їй треба, досі не розумію).
Але цю різницю ніяк не хочуть помічати, вже і кількість сімей рахують, і доходи дітей. Все що завгодно, аби на халяву і побільше.
Нормально коли подруги пригощають, не нормально якщо постійно одна платить за дітей іншої. Нормально не вираховувати до копійки хто скільки з´їв, не нормально за рахунок інших постійно годувати своїх дітей, особливо тих, що легко наїдають більше дорослих.
Нормально заплатити за подругу, не нормально платити за неї постійно, бо ти ж набагато більше заробляєш.
І так далі. Своїх дітей повинні утримувати їх батьки. Чомусь же в міському транспорті їх безплатно не катають і продукти на них в магазині безкоштовно не дають.
Леопардові панчохи• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Можете развернуто ответить, все эти руки лица означают что остальные в таких ситуациях платят 3/4? Серьезно? Это с младенческого возраста работает, или после какого-то? Помним, что такси стоит фикс сумму без зависимости от количества людей
С тех пор, как Ваш ребенок занимает отдельное место, а не сидит в транспорте у Вас на руках.
Леопардові панчохи• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
На 3х, почему - даже не знаю как объяснить, вроде ж очевидно
А дети - это приложение ко мне, иждивенцы. Если мы едем вдвоем с подругой мы платим пополам. Если я еду с детьми - для нее ничего не меняется, ну это я так считала, и искренне в ахере сейчас😆
А если у меня на иждивении родители пенсионеры и едем в поездку я с родителями и моя подруга, делим стоимость проезда на двоих?
рукиЖимолости• 05 августа 2024
а ви влізли всі в одну машину? ми ділили раніш на всіх.
всі їдуть і батьки знають, що їх троє чи четверо
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви одна сім´я, не соромтеся, беріть ще й сестру з племінниками
Іронія якщо що)
рукиЖимолости• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вага 6 річної дитини дуже сильно відрізняється від ваги дорослого. А саме по вазі і рахують кількість витраченого палива
у вас є авто?)) а часом не від кілометражу?_))) точно від ваги?)))
а амортизацію може ще порахувати?) крім бензу і неай скинуть
але якщо дитину знудить, поригає, то не платити хімчистку?
А я женатая• 05 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Ясно. Ми ділили на трьох. Почувала себе лохом. Але нічого не сказала. Не хотіла бути жлобом
Вас везли или вы?
рукиЖимолости• 05 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
так. якщо людині комфортік і бенз не рахує, то ок
але якщо ж вирішили ділити, то думаю правильно за людину
як в автобусі-маршрутці
МадамОхмури• 05 августа 2024
Я коли зустрічаюся із подругою часто любимо замовляти суші. У мене є донька 12р, тому ділимо на 3. Ще буває до доньки приходить сестра двоюрідна то ділимо на 4. Я і суші завжди більше замовляю ніж бралаби лише для 2.
За дітей я плачу подруга за себе лише.
Ответ дляКоролева ганделику
А в чому різниця їхати автобусом чи орендувати автівку?
Я там раніше питання задала, але скромно всі, хто каже ділити на дорослих мовчить.
Якщо ви купуєте квитки на автобус, ви з подругою платите навпіл за неї, вас і ваших дітей?
Якщо ви плануєте поїздку і орендуєте мікроавтобус, бо компанія просто не влізає в маленьке (економічне) авто, як ділите витрати?
Вже відповіла. Я не знаю, як іще пояснити, що в спільній поїздці сім´ями на одній автівці логічно оплачувати сім´ями витрати на паливо. Якщо автор-водій не збиралась їхати і її просто арендували, то вона може сама встановлювати ціну на проїзд хоч по кількості пасажирів, хоч по вазі кожного, хоч по довжині носа. То її право. Але коли збираються 3 сім´ї і їдуть відпочивати разом в одній автівці, то брати оплату за місце дещо дивно. Можливо тим сім´ям з дітьми проїзд на громадському транспорті був би дешевшим і вони б вибрали цей варіант проїзду, ми ж не знаємо. Тоді автор могла б поїхати сама, хоч автівкою, хоч транспортом, і це питання взагалі б не стояло. Зустрілися б усі в місці призначення, відпочили, і роз´їхалися кожен своїм ходом. Ну особисто я так бачу вирішення цієї проблеми. Без образ з будь-якого боку. І не потрібно мішати сюди їжу, інвалідів, літаки і т. П.
Ду да ду да ду• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Сама в шоці про це ділення. Ще знос, амортизацію, ремонт розділяють. З таким підходом для чого взагалі з кимось їхати? У нас такого досвіду немає, але точно на дітей не ділили б, а на сім´ю.
Ду да ду да ду• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Яким чином автор заплатила за бензин за дітей подруг? Якщо б подруги їхали без дітей автор заплатила б таку саму суму? Як діти вплинули на збільшення чеку за пальне?
Леопардові панчохи• 05 августа 2024
Ответ дляFluffuRana
Так теж норм. Діти 9 та 6 років менші, легші, разом важать, як один дорослий, витрати пального на їхню масу менші
Дети в 9 лет тоже разные бывают. У знакомой ребенок в этом возрасте весил 60 кг. Я не верила, пока не увидела его собственными глазами.
По теме: логика проста, если ребенок занимает отдельное место, значит на него тоже делим стоимость транспорта.
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну як мінімум би не їхали бусом втрьох. Це значно дешевше було б.
Ду да ду да ду• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
З чого ви взяли, що їхали бусом? Автор не відповіла якою машиною їхали і чи орендували чи авто однієї з подруг.
Мадам Подлинник• 05 августа 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вот свежий случай. Катание на яхте, ребенок 6 лет бесплатно катался, нас было 7, мы делили общую сумму на 6, чтобы высчитать сколько с человека, и подружка заплатила на себя и маму. Это тоже она платила за моего ребенка? В автобусе по городу не платили за него. И я не держала его на руках, мы позволили себе занять отдельное место😅
Леопардові панчохи• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Вы свой пост лайкнул, сразу опубликовав, но все равно ничего не понятно. При чем тут подружка и ее мама. Почему не платили за ребенка 6 лет? Потому что Вы так решили или это правила перевозчика? И да, в городском транспорте Вы не платите за ребенка дошкольного возраста, если он не занимает отдельное место.
Брехушечка• 05 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Вообще интересный вопрос, автор
Мы как-то отдыхали я, моих 2е детей и моя подружка. И делили такси пополам. Это выходит не справедливо было по отношению к ней? Я должна была платить 3/4? Мне такое даже в голову не приходило😁
ну конечно, вам же выгодно. Зачем про справедливость голову забивать?
Брехушечка• 05 августа 2024
по посадочным местам. Кто сколько занимает, так и оплачивает. Посчитали сколько стоит одно место и умножили каждому.
Ду да ду да ду• 05 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Як на цю справедливість вплинула наявності у когось дітей? Їде автор з подругою, зплатили за таксі 400 грн по 200 грн. Їде автор+ дитина + подруга заплатили по тих же 200 грн. Суми умовні.
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Їде три подруги і 4 дітей, треба вже 2 таксі, заплатили по 400. Так же ж?
Ду да ду да ду• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Тоді одна подруга зі своїми дітьми їде окремим таксі і проблеми немає. Якщо ділити і вираховувати кожні 50 грн, то що це за подруги і для чого їхати кудись разом? Псувати собі відпочинок через пару сотень гривень і мусолити цю тему в голові? Якщо автор думає, що вона лох і її розвели, то потрібно було їхати самій і весь бензин оплачувати самій. Але чомусь думаю, що і вона хотіла зекономити.
Хтомолодець? Я!• 05 августа 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну, то я можу ще пару бомжів взяти із собою в дорогу, раз вже все-одно половину платити. Це ж ніяк не вплине на справедливість і якість подорожі?
Королева ганделику• 05 августа 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Так вийде що в одній автівці по 200 заплатили, а в іншій 400. А тут же кажуть сім´ями платити треба, справедливість, бла-бла.
Цікава така справедливість на свою користь виходить.
Автор думає, що вона лох, бо не знала, що повинна платити за проїзд чужих дітей. Як виявилося тут добряча половина таких чарівних, які думають, що повинна. Жаль, що опитування немає, воно б добило, мабуть, мою віру у здоровий глузд і адекватних батьків.