Порадьте толкового плиточника м.Бровари. , київські не бажають їздити через контрольний пункт.
Підійшов би пенсіонер з нижчими ринковими цінами. Аби був працьовитим і націлений на кращий результат.
Ответ дляsim2406
+380672854684 Василь
В нас робив у ванній ремонт, пенсіонер, живе біля Броварів в Калинівці. Правда, робив в 2019 чи 2020 році. Наберіть, а раптом. Зараз ,якщо знайду фотки, прикріплю
Дуже вдячна. Дзвонила, поки не відповідає на дзвінок. Зателефоную пізніше