Просто каралева• 05 августа 2024

Продаж квартири - організувати перегляди для потенційних покупців

можливо хтось мав схожу ситуацію та вирішив її максимально економно

квартиру продаю в одному місті, а проживаю в іншому (бо тут все - робота, дитина і т.д., тобто не маю можливості переїхати в те місто де продається квартира навіть тимчасово)

рієлтори - хочуть комісію і з покупця і з мене (продавця) - і це нормальна така сума 3-5%, плюс хочуть унікальний договір де мають право продавати лише вони, деякі й ще хочуть аби я сплачувала за рекламу додатково 2-3 тис грн в місяць... ринок нерухомості й так просів, аби продати треба ставити мінімальну вартість, квартира після будівельників..зараз таке не дуже популярне, але й тих потенційних покупців що дзвонять я не можу привести на перегляд, бо я далеко...короче палка вдвох кінцях, то ж можливо хтось мав схожу ситуацію - де знайти надійну людину яка буде просто приїжджати/приходити аби відкрити квартиру для перегляду в певний день/час, звісно не безкоштовно
Чарівне зіллячко• 05 августа 2024
Риэлторы уже вообще я смотрю на голову вылезли

Пищалка• 05 августа 2024
я думаю вы прямо тут можете найти девушку для таких целей. хотя лучше через знакомых конечно
автор Просто каралева • 05 августа 2024
ті хто ставить рука-ліцо для вас 3-4 тис доларів напевно не гроші...
Тра Ля Ля• 05 августа 2024
Соседей попросить можно за деньги.
автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Соседей попросить можно за деньги.
новобудова, мало сусідів, в основному в оренді квартири, вони не будуть тим займатись, вже думала про таке
Тра Ля Ля• 05 августа 2024
В доме есть может кто то главный осбб или глава управляющей компании. С ним и договориться.
90x60x90• 05 августа 2024
Реклама 1 обьявления о продаже квартиры за на олх в разделе недвижимость = около 1 тыс. грн. Киев
Топ 30 дней.
Это цена на одной площадке.
Дом риа, лун юа. Все платно. И не дешево...
Сижуревувшоке• 05 августа 2024
Консьерж, хай скоординує перегляд, як вариант.
Чарівне зіллячко• 05 августа 2024
Какой город? На кабанчике дайте объявление, только документы этого человека сфоткайте. Или рядом с домом прогуляться, найти скучающую бабку

автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ дляСижуревувшоке
о, точно, щось я про неї забула, дякую!
90x60x90• 05 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Вы цените свое время деньги, ресурсы, но не цените работу других....
Продавайте сами
Чарівне зіллячко• 05 августа 2024
Ответ для90x60x90
Продавайте сами
О риэлтор подтянулся)
90x60x90• 05 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
О риэлтор подтянулся)
Ошибаетесь
ЗавЛабСнаб• 05 августа 2024
Може хто тут згодиться з того міста де квартира. І вам добре і людина підробить трохи
автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ для90x60x90
Топ 30 дней.
Это цена на одной площадке.
один рієлтор сплачує самостійно потім з комісії, а другий хоче комісію та оплату реклами - не жирно так, правда...ще вартість занижує на 5-10 тис доларів й це лише на етапі телефонної розмови умов співпраці..агінь шо казать
автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ для90x60x90
Продавайте сами
ви в тему зайшли для чого, сказати яка тяжка робота рієлторів...ок, я оцінила, по темі питання щось є у вас?
90x60x90• 05 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
У меня нет к вам вопросов..
Глаза_в_3_карата• 05 августа 2024
Оберіть адекввтного ріелтора, із 20 придуркіа один нормальний буде, ніякого ексклюзиву та оплаьи об´яв, це їх справа, та ніяких подвійних комісій.
Якщо живете не дуже далеко, то можна перегляд організувати раз у тиждень чи у два тижні кільком клієнтам одразу.
Чарочка діда• 05 августа 2024
Рієлтор 5%, ключі в нього. Він фоткає, виставляє, шукає покупців, показує. Мені їздити 2години в одну сторону витрачати час та гроші не бачу сенсу. В ціну квартири закладено його відсоток

Не гавкаю- но охраняю• 05 августа 2024
Автор, не верю, что нельзя найти риэлтора, который не берет деньги с продавца
автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
тю, ну не вірте...
Пенек Возмездия• 05 августа 2024
Продавала я две квартиры. Посоветовали мне одного риелтора, мол классный продавец, бигборды по Киеву, просто круче нет. Он мне на вайбер скинул все свои награды, грамоты. Заключили мы индивидуальный договор. По факту пришел сфоткать, скис, сделал 2 фотографии, сказал три слова и ушел. Правда попросил удалить мои объявления со всех ресурсов. Мол, он сам будет давать рекламу. Но другие риелторы и агентства уже добавили мои квартиры в список, и когда начали звонить, я им говорила, у меня свой риелтор, на что они спрашивали (прошло 2 недели) где его объявления. Водил два раза каких-то людей, которые и в покупке не были заинтересованы. Просто гуляли. Короче через два месяца (обещал продать за 2 недели) я продала сама, плюнула, разместила платные объявления в топе, только сказала этому придурку, что платить всю сумму по договору не буду, потому что он свою работу не сделал. Но пришлось отдать 10000 грн, половину. Мне тогда так неприятно было ему платить. С тех пор только сама.
автор Просто каралева • 05 августа 2024
Ответ дляПенек Возмездия
випадково рієлтор не Роман?
Пенек Возмездия• 05 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
випадково рієлтор не Роман?
Александр
Тра Ля Ля• 05 августа 2024
Олх 100грн платное объявление.
Агент не более 2%, 5 то лихо. Агентов много сейчас. Все равно продажа от покупателей зависит.
Луноходик_Ик• 05 августа 2024
Коли я купувала, комісію сплачував продавець. Покупець і без того віддає купу грошей за нерухомість, було б етичніше сплатити вам за ріелтора
Луноходик_Ик• 05 августа 2024
Покупець має варіанти вибору, а у вас питання лише в тому, на скільки часу ви готові, щоб квартира простоювала
Пускаю бісики• 05 августа 2024
У мене була схожа ситуація як у вас, знайшла ріелтера за відгуками, заключила ексклюзивний договір на продаж, у мене не було змоги приїжджати і показувати квартиру. Квартиру продали за 4 місяці, навіть ціну не знижували. Якщо ви вважаєте, що можете квартиру дешевше продати, аніж найняти ріелтера, тоді пробуйте самі. Мені було б дуже дорого приїжджати.