MacOS-ница• 05 августа 2024
Чи купляти житло зараз за всі відкладені?
Ми майже впо з прифронтового міста. Зараз збираємо речі для переїзду.Повернення назад не буде. Є невеличка сума відкладених грошей, яких вистачить на "вбиту" квартиру в маленькому містечку в іншій області. На ремонт майже нічого не залишиться. Знайти щось у аренду тут дуже складно, пізно кинулись, та й ціна не маленька. Залишитись в наш час без заначки страшно. Але якщо не купимо зараз, то в найближчі років 3 вже не вийде, бо ціни помаленьку йдуть вгору. Вже зморились від цього відчуття "відкладеного життя". Що робити?
Результат:
вже голосів:
40 (50%)
Купляти
20 (25%)
Чекати
20 (25%)
Тиць
СкрипяСердцем• 05 августа 2024
Эх, я помню за 2 месяца до войны хрущ в Сваляве за 400000 грн. смотрела, муж отказался купить
ЧупакабраЗеБест• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
В нас теж багато знайомих вже купили, але не за останні. Ми з чоловіком не зовсім молоді і надіятись на когось немає. Дуже боюсь, що якщо щось станеться, чи захворіє хтось, а грошей не буде (
мы купили на все отложенные. очень довольны.
Lydmila408• 05 августа 2024
Я из Донецкой обл.
Живу бесплатно с марта 2022 в селе в Винницкой обл.
Я вообще не понимаю покупок недвижимости во время войны.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
Вот когда наступит мир,то тогда и будем что-то думать.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
Примарочка• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Самі з Донецької, а дивимось в Полтавській. На інші області не має можливості(
Полтава очень приятный город с классными людьми.
Покупайте.
В случае чего продадите.
Покупайте.
В случае чего продадите.
ЧупакабраЗеБест• 05 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, чекайте ще декілька місяців. Зараз на фронті одна з найважчих ситуацій. Треба дивитися, що буде далі, як події будуть розгортатись в жовтні-листопаді. Трошки потерпіть. Якщо активна фаза війни закінчиться? цього року, взимку, то все ж, думаю, житло трохи в ціні впаде, бо ринок доволі перегрітий.
то же самое люди писали про август, мол подожбдтие августа, атм такооое будет, вот увилдте.
и инчего никто не видит
Анонім-ка• 05 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
У нас майже всі знайомі поїхали Павлоград, Тернівка, і близькі до них села. Я дивилася села типу Вербків.
Ну Павлоград прям ОЧЕНЬ близко туда, я бы там точно не селилась.
Между Днепром и Камянским есть сёла, и там цены нормальные и город близко. У нас типа дачи в селе Баловка - 25 км до Днепра, маршрутки каждые 10-15 минут, многие ездят на работу в город
СкрипяСердцем• 05 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Угу, а год назад тут писали,что скоро все выедут и квартиры будут практически бесплатно отдавать
Анонім-ка• 05 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Я из Донецкой обл.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
Если бы Вы жили платно то задумались бы о том что деньги годами идут вникуда
Copy-Paste• 05 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую, подивлюся ці села ще, хотілося так щоб були шахти поблизу, але як ні, то вже хай як буде. Кляті кацапи пересрали всю пенсію шахтарську.
MacOS-ница
• 05 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ще в минулому році, квартири такого типу були на 2-4 тис.₴ дешевше. Боюсь в наступному ще настільки ж піднімуться і тоді навіть вікна поміняти не буде за що.
Lydmila408• 05 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Завидуете?..
Ну ну..
..
.
Какой дурак во время войны покупает недвижимость?
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
Ну ну..
..
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
Анонім-ка• 05 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ну шахт тут нет конечно, это да. А под Павлоградом есть?
СкрипяСердцем• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так я вам про это и писала выше) Мониторьте предложения и пусть вам повезет. Полтава уютный город.
Анонім-ка• 05 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Завидуете?..
Ну ну..
..
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
Ну ну..
..
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
Нечему завидовать. Мне не надо никуда ехать.
А людям нужно работать и жить где-то
ЧупакабраЗеБест• 05 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Завидуете?..
Ну ну..
..
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
Ну ну..
..
.
Едьте в село..живите бесплатно.
Кто Вам не дает?
а жить за что?
Copy-Paste• 05 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Ну так, там усі наші працюють, перевелися. Не знаю, подивлюся ще, може, ще підзбирати, а там видно буде, час покаже.
Анонім-ка• 05 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
И сколько там в селе дом стоит жилой?
MacOS-ница
• 05 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
Чоловік теж колишній шахтар на пенсії. Не ледачий, з руками, кинулись шукати роботу, а нічого по їхньому направлені немає. Ну ким піде працювати прохідник з 30 річним стажем під землею в іншому звичайному місті України?
Copy-Paste• 05 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
И сколько там в селе дом стоит жилой?
У містах не знаю, а у селі я дивилася, де шахтний автобус возить, то за 250 тис можна взяти хату.
Тепличная• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Подивіться Житомирську область,є непогані варіанти.
Lydmila408• 05 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а жить за что?
Ну живут же люди в селе..
Находят работу.
Кто ищет,тот всегда найдет.
Находят работу.
Кто ищет,тот всегда найдет.
Поторописька• 05 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
Мы из Донецкой области. Живём на съеме уже 2.4 года.
На аренду потратили уже более 200 тысяч грн. Я считаю, что уже пора определяться и мы это будем делать в ближайшем будущем. Но у нас нет каких- либо отложений, живём одним днём, да и нечего откладывать. Планируем брать жильё в ипотеку.
А як без збережень іпотеку взяти? Перший внесок, супутні витрати, такі як податки, різні страховки, нотаріус, оцінка житла. Там сума велика назбирується
Пишу, не читаю• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так він же заробив шахтарську пенсію, вік вже не той щоб під землю лізти. Можна будь ким робити. Хоч слюсарем, хоч охоронцем, а можна ’чоловік на час’ для прикладу. Якщо з руками, то без роботи не буде.
лаМпочка• 05 августа 2024
Подивіться Закарпаття. В Берегово можна купити дешеву квартиру. Якщо повернетесь згодом додому, то можна здати. Тут термальні басейни, люди їдуть відпочивати майже цілий рік.
Пишу, не читаю• 05 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Покупайте.
В случае чего продадите.
Покупайте.
В случае чего продадите.
Так автор в старпості написала про маленьке містечко, а не про Полтаву. Хоч і Полтава не велике, але ж областний центр
Стрекоза любви• 05 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и инчего никто не видит
Вибачте, весь світ завмер в очікуванні результатів виборів в США і впливі цих подій на глобальну геополітику та війну в Україні. Вибори в листопаді.
MacOS-ница
• 05 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Таку і дивимось. Але на такій роботі багато не заробиш . На пенсію ми ніколи не розраховували. Сьогодні її платять, а завтра ні. В нашій державі може бути, що хочеш( Потрібна робота. В селі її немає, велике місто не потягнем, залишаються промислові містечка.
Пишу, не читаю• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Яке місто розглядаєте? Якщо не секрет
Санька-4b93• 05 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Я из Донецкой обл.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
О покупке мы и не думаем,даже.
.
А чем заниматься в том селе? работу там найти реально?
Санька-4b93• 05 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Даже в Харькове после месяца условного затишья, по сравнению с июнем, цены на жилье выросли