MacOS-ница• 05 августа 2024

Чи купляти житло зараз за всі відкладені?

Ми майже впо з прифронтового міста. Зараз збираємо речі для переїзду.Повернення назад не буде. Є невеличка сума відкладених грошей, яких вистачить на "вбиту" квартиру в маленькому містечку в іншій області. На ремонт майже нічого не залишиться. Знайти щось у аренду тут дуже складно, пізно кинулись, та й ціна не маленька. Залишитись в наш час без заначки страшно. Але якщо не купимо зараз, то в найближчі років 3 вже не вийде, бо ціни помаленьку йдуть вгору. Вже зморились від цього відчуття "відкладеного життя". Що робити?
Результат:
вже голосів: 80
40 (50%) Купляти
20 (25%) Чекати
20 (25%) Тиць
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Яке місто розглядаєте? Якщо не секрет
Кременчук, Горішні плавні.

Благоуханочка• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ще в минулому році, квартири такого типу були на 2-4 тис.₴ дешевше. Боюсь в наступному ще настільки ж піднімуться і тоді навіть вікна поміняти не буде за що.
Правильно думаете. Купила квартиру полтора года назад за 40 к с ремонтом (40 кв.м. = 1 тыс $ за квадратный метр) и тоже тогда отговаривали все, война и т.д. А ничего не изменилось. Только сейчас в нашем доме такая квартира без ремонта стоит 1500$ за квадратный метр, а еще ремонт…
Пишу, не читаю• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Кременчук, Горішні плавні.
Зрозуміло. Я з Кременчука, тому було цікаво було про Полтавщину.
Сірничок• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Чоловік теж колишній шахтар на пенсії. Не ледачий, з руками, кинулись шукати роботу, а нічого по їхньому направлені немає. Ну ким піде працювати прохідник з 30 річним стажем під землею в іншому звичайному місті України?
Ой. Дасть об,яву- сантехнік електрик, дрібний ремонт, плитку трошки покласти. Ви не уявляєте, який попит на такі речі трохи далі від фронту. Нащо йому та робота
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ми в цих містах ще навіть і не були. Так, серед знайомих, хто вже туди пересилився і по інтернету вибирали. Абсолютно не знаємо ні в яких районах дивитись краще квартиру. Ні які школи де знаходяться. Якісь приторможені з чоловіком. Ще досі не можемо повірити, що наше спокійне і непогане життя в минулому і ми просто як біля розбитого корита.
Усміхайлик• 05 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
На западной за дешево не купить ничего
На Западной дешевле, чем в Центральной Украине, там много стороят сейчас, большой выбор и вторичка дешевле поэтому. Я не про Львов)
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляСірничок
Я йому те саме кажу. В своїй квартирі, кажу, сам електрику робив і лічильник переносив, і всі вимикачі прохідні поробив. Труби під воду в ванній сам, фартух на кухні сам, двері встановив сам. Він боїться, що не професійно, а так, як для себе, по-любительські. Кажу, ремонт хочуть всі, а на професіонала гроші мають не всі. Головне, щоб грамотно і добросовісно, а те, що трошки не по- модному, то вже з часом.

КрестьянинДиор• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
В нас теж багато знайомих вже купили, але не за останні. Ми з чоловіком не зовсім молоді і надіятись на когось немає. Дуже боюсь, що якщо щось станеться, чи захворіє хтось, а грошей не буде (
Мы купили. Именно потому что уже немолодые (нам за 50). Я никогда раньше не снимала жилье надолго, за эти 2+ года на съеме я так устала от постоянного ощущения, что в любой момент могу оказаться без крыши над головой.

Немного страшно, конечно, что в любой момент и этого жилья может не стать. Но жить с крупной суммой денег на съеме, с риском, что обворуют или просто деньги постепенно потратим на ту же аренду - мне было страшнее. Один из наибольших моих страхов последнее время - оказаться в будущем бездомной старухой.
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор

Мене теж страшить аренда. Ми десять років жили на зйомі, поки купили своє маленьке житло. Я як згадаю ці пожовклі стіни, гидкі поли, облущений туалет і таргани ( Три переїзди, бо то продали квартиру разом з нами, то ціну погнали... І в 50 знову все спочатку.
Миллениалка• 05 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
У нас майже всі знайомі поїхали Павлоград, Тернівка, і близькі до них села. Я дивилася села типу Вербків.
Жесть. Это с городов и заселяются все в села?
КрестьянинДиор• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Муж сомневался сначала, а потом я посчитала ему, сколько мы за это время уже потратили на аренду. Он как-то не задумывался, что это не просто тяжело ежемесячно, но и в сумме - много. Свое сейчас ремонтируем. Муж не любитель ремонтов, но сейчас - прям очень спешит все доделать. Чтоб как можно быстрее в свое переехать. Ремонтируем сами, нанимать денег нет.
Сірничок• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Проблема не в професіоналі, а в маленьких об,ємах. Неможливо знайти під Києвом нікого на 7 метрів плитки чи зробити відкоси Майстри хочуть не 7 метрів, в хоча б 30. За 5 тис гривнів 7 метрів по прямій я так плиточника за місяць і не знайшла, довелось класти самим. Попит на маленькі об,єми будь- чого в ремонті дуже великий
ingaruta• 05 августа 2024
а я в цу.цены уже -польша 2
Copy-Paste• 05 августа 2024
Ответ дляМиллениалка
Да, а куда заселяться? Жить надо где-то.
Пишу, не читаю• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Правильно кажете. Зараз стільки відеообзорів як що робити щоб по сучасному було. Якщо має хист, то досвід діло наживне. Мій чоловік теж все може робити, але настільки невпевнений в собі, що пропонувати послуги за гроші не може. Сидить без роботи з березня. Ну я його хоч на ремонт квартири та виготовлення меблів притягнула. Все ж економія)
Бочка порохУ• 06 августа 2024
Ответ дляingaruta
а я в цу.цены уже -польша 2
Брехня.
Я сдаю в Черкассах двушку бабушатник за 6500.
Найдите мне такое в Польше