Смайлик• 06 августа 2024

Звісно не красиво, але запитаю. Попросили купити каву (на вулиці)

знаю, осуждати не є добре і таке інше. Йду по вулиці, мене позвала дівчина, вона має проблеми з ногами, продає квіти , на вигляд 20-30 років, тяжко сказати. Каже, купіть мені капучіно велике, ось там в тц, на тому островку, і 3 цукру. Я пішла, купила. Принесла. Вона забрала , сказала дякую і все.
Суть не в тому, не в грошах, а мені не сподобалось, що конкретно попросила капучіно велике, в нас воно 80 грн, і маючи 100 на маршрутку я трохи вже завагалась, як я доїду. Звісно, вона могла б хоча б запропонувати гроші чи навіть квіточку якусь, як в знак вдячності. А так, купи то і то, там і там і все. Я дріб*язкова, скажіть?
автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Сори ,вы понимаете значение слова милостыня ?? Капучино за 80 грн это уже до фига ,я себе такое не позволяю купить. Милостыня это без чего человек не может жить еда ,вода .лекарство
Так. Вона ще й точно сказала,де в ТЦ ж острівок з кавою. Мабуть не вперше

автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Хотя бы ещё пироженку ей какую то купили!!! Что ей тем кофе давиться...
))
Вбигудях• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Думаю, девушка уже научилась пользоваться своим физическим состоянием и разводить людей на деньги. Учитесь говорить НЕТ. Я наконец научилась
Моя улюблена страшко• 06 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Я бы вообще не пошла, это не хлеб или вода, можно и обойтись
Я б и за хлебом не пошла
Моя улюблена страшко• 06 августа 2024
Так почему вы не взяли с нее деньги
ПоЗиТиВнАя• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
как вариант в след.раз сказать ей в ответ - давай 120 грн, это с копытными)))
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Я вже зрозуміла,я не була готова до такого, буде мені уроком
Зайдіть та попросіть повернути гроші за каву ,ви ж там часто буваєте?

ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляротцвеники
Сегодня пацан лет 10 в метро просил 20 грн у каждого. Женщина дала, так он дальше пошёл просить ещё. Одет прилично. Не понимаю такого.
Я теж ,тупо попрашайки різного віку із різними ’причинами’
Ідіть на роботу ,фу на таких
Я принципово ніколи нікому нічого не даю,бо сама так ніколи не робила і не роблю.
Атятя_тётя• 06 августа 2024
Не купую ніколи нікому
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ага, было дело, шла я с пакетом из Макдачки, так она тут же сориентировалась ’дайте гамбургер’.
Обійдеться
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
краще давати милостиню, чим просити. нехай автор ніколи не буде в ситуації, що змушена просити.
А як же ситуації коли в людини нічого немає і вона не попрошайнічає із інших?
Сорока-ворона• 06 августа 2024
Без лоха Как говорится
Сорока-ворона• 06 августа 2024
Ко мне на кассе как то бабка всунулась - купи мне молоко. Без Здравствуйте без спасибо и пожалуйста. Просто в наглую. Я говорю давайте деньги я куплю. Она не ожидала. Забрала молоко пошла в другую кассу там людей просить. У меня мать точно старше её и она бы себе такого никогда не позволила даже если бы у неё совсем не было денег. Я поняла старость тут ни при чём просто человек был наглый беспардонный в молодости стал таким же стариком
Раздражевская• 06 августа 2024
Я бы купила. Но мне всегда жаль инвалидов
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа 2024
Меня на улице что-то усиленно просил мужчина: сначала вспомнить какую-то Таню (он ее муж), потом сказал, что Таня спрятала все карточки и все деньги, ключи от машины. Оказалось, что престарелому алкоголику нужны были мои деньги на похмелиться.
ДлинноНожка• 06 августа 2024
Даже не могу представить ситуацию когда я иду, а мне говорят, а ну стой и иди за кофе. А я как овечка все кинула и побежала за капучино. Для меня ситуация странная
Треба підробіток• 06 августа 2024
Автор, это вам вселенная подкинула обучение. Тренинг, как говорить нет, он называется. Вы его не прошли. Значит скоро ещё один будет. И когда он будет, то вспомните эту ситуацию, и скажите наконец то НЕТ.
автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Ні,не часто. Раз на тиждень приблизно
автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
Без лоха Как говорится
Чоловік каже,до нього ні разу б ніхто не підійшов. Блін,що зі мною не так?

автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляРаздражевская
Вона могла б хоч запропонувати гроші чи навіть щось з квітки,що продавала,як варіант. А так, забрала і досвідос
автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Зіграло роль те,що вона має проблему з ногами. Це мене збило з пантелику
автор Смайлик • 06 августа 2024
Ответ дляТреба підробіток
Сподіваюся
Ласковая_львица• 06 августа 2024
Ответ дляротцвеники
Коли в мене такі просять, то я в них прошу також)))Зазвичай вони в шоці
как тебе такое илон маск• 06 августа 2024
автор мене нещодавно чоловік попросив купити в магазині йому їсти з руками і ногами , я купила хот дог, теж розгубилася, він подякував і все
а потім думаю ну блін стояло біля магазину купа чоловіків але він підійшов до дівчина , бо жінки наївні і в нас синдром рятувальника
наглість це все от і все
Розвідка Маші• 06 августа 2024
У меня случай был, в переходе девушка попрошайничала, я дала ей около 2 евро (простите, что не в грн) Она сказала, что нет, деньги не нужно, она голодная, попросила ей купить что-то и махнула рукой в сторону магазинов. Там булочная была, я подумала, ну ладно куплю булочку, которая 2,5 где-то. А она меня завернула в магазин быстрой еды. Хорошо, что у меня хватило ума спросить у продавца стоимость, около 7 евро. Я сначала решила, но думала покупать, пока мысль не озарила, что я сама то не ела сегодня и мой обед будет как раз банан или та же булочка. Я дала ей 2 евро и ушла. Так вслед мне ещё неприятные слова кричали.
Ответ дляротцвеники
о ці люди в метро які постійно роздають гроші шахраям , що з ними не так
Я_канеша_извиняюсь• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
я не очікувала, скажу чесно
Зразу неочікувано, але по дорозі за кавою можна було прийти до тями, це пропозиція була, а не обов’язок
ще згадала смішну історію ідемо з чоловіком на парковці я трохи позаду за чоловіком своїм, якийсь чоловік нормально вдягнений до мого починає звертатися «НЕ МОГЛИ Б ВИ.. мій йому перебиваючи « нема грошей!» і сідає в машину, той чоловік так смішно і сумно сам собі договорює « ПІДКАЗАТИ скільки годин»🥲
так що автор вчіться як мій чоловік ( жарт)
Я_канеша_извиняюсь• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Так дівчина не просила, а давала розпорядження - є різниця
Я_канеша_извиняюсь• 06 августа 2024
Автор, може це вам урок-попередження бути уважною, бо цей випадок показав, що вам можна нав’язати чужу волю.
Просто зробіть висновки і не дійте машинально, а свідомо.