Смайлик• 06 августа 2024
Звісно не красиво, але запитаю. Попросили купити каву (на вулиці)
знаю, осуждати не є добре і таке інше. Йду по вулиці, мене позвала дівчина, вона має проблеми з ногами, продає квіти , на вигляд 20-30 років, тяжко сказати. Каже, купіть мені капучіно велике, ось там в тц, на тому островку, і 3 цукру. Я пішла, купила. Принесла. Вона забрала , сказала дякую і все.
Суть не в тому, не в грошах, а мені не сподобалось, що конкретно попросила капучіно велике, в нас воно 80 грн, і маючи 100 на маршрутку я трохи вже завагалась, як я доїду. Звісно, вона могла б хоча б запропонувати гроші чи навіть квіточку якусь, як в знак вдячності. А так, купи то і то, там і там і все. Я дріб*язкова, скажіть?
Госпожа Белладонна• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так. Вона ще й точно сказала,де в ТЦ ж острівок з кавою. Мабуть не вперше
Автор, це Бровари?
У нас така сидить під сільпо. Дівчина на візку, продає пряники, браслетики. І так часто вопрошує каву у перехожих. Ну вже просто патологічна поведінка. Я дуже емпатійна, дуже. Але потокання такому попрошничеству, ще більше інвалідизує людину.
Госпожа Белладонна• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
краще давати милостиню, чим просити. нехай автор ніколи не буде в ситуації, що змушена просити.
Це правда. Але у нас в місті, є така дівчина. Це вже реально патологічна поведінка, по-переше стільки кави пити в день не можна. Вона випрошує по декілька капучінок на день, по-друге вона попрошайка, вона не потребує їжі, вона маніпулює, розумієте різницю. Патерн закріпився неправильний, не такий, що я буду справлятись, сама щось старатись, а просто буду просити.
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Автор, це Бровари?
Так. Вона
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так. За неї мова.
Госпожа Белладонна• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так. За неї мова.
То все вірно ви відчули. Ви не перша її спонсорка. На жаль батьки вочевидь підтримують таку поведінку.
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Зрозуміла.
Я только за!• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Автор, це Бровари?
Не дай Бог нікому сидіти на візку. Знаєте яка пенсія у інвалідів? Мою родичку здорову красиву молоду жінку збила торік автівка, дали групу 2 та пенсію 2000 грн, на яку неможливо прожити. Не знаємо, чи є у тої дівчини підтримка, та якщо не маєте можливості не купуйте їй каву, але ж вона просить, якщо хто зможе....Не знаємо, що з нами завтра буде. Ніхто від такої біди не застрахован
Зроблено у 80-х• 06 августа 2024
Так надо было сразу деньги с нее брать, вы ей ничего не обязаны, спасибо уже, что сходили за кофе для нее. Я тоже инвалид, тоже тяжело ходить, но мне бы в голову не пришло вот так в наглую просить кофе за чужой счет, как впрочем и посылать кого-то за кофе даже за мои деньги, либо сама потихоньку сходила бы, либо обошлась.
Божа кульбабка• 06 августа 2024
У меня тоже был случай подошла в Сильпо женщина лет 50-55 нормально одета и попросила купить молоко И какие нибудь хлопья , думаю ну ладно бывает может что случилось. В окантовке подходит она к самым дорогим и берет гранолку за 220грн , я уже под’афигела и беру ей молоко, сама в это время сою в очереди за рыбой, она говорит вы не можете идти мне оплатить или дать деньги , а потом будете себе брать😳😅
Думаю ну капец даю ей 20 грн и ухожу , так она еще обматюкала меня
Госпожа Белладонна• 06 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Це правда, не дай Бог сидіти у візку. Але ця ситуація зовсім не про те. Автор правильно відчула все, що дівчина користується такими речами! Ця дівчина може ходити, це раз. По друге її інвалідизубть батьки, бо не присікають таку поведінку. Замість того, щоб вчити можливостям заробити, комунікувати, вона випрошує, зважаючи на свій стан. Скажіть, ваша подруга сяде під сільпо, буде просити капучінко?
Ще раз повторюсь, я дійсно дуже співчуваю цій дівчині, але підтримувати цей патерн, це шкода для неї.
Organic• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та вона просто зрозуміла, що якщо попросить, один відмовить, а хтось таки їй купить, раз хтось купив, другий - все можна весь час так просити. Але це дійсно нагло. Кава - не перша необхідність. Просто користується добротою людей.
Горлаю зрання• 06 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Вас попросили - ви купили. Попросили велике капучино - купили велике капучино. Вас НЕ зобов´язували, від вас НЕ вимагали, від цього НЕ залежало ваше життя чи безпека. Жодного примусу. Тільки ваше право й рішення. Допомогти або НЕ допомагати. Підтримати або НЕ підтримувати.
Ви ж розумієте, що могли НЕ купувати взагалі або НЕ купувати велике? Зрозумійте це. Інаше так і будете грати роль жертви.
За ситуацією - ви зробили добру справу. Тож ви - чуйна людина. Але коли ваша чуйність обмежує ваші власні можливості й починає вас саму дратувати, просто НЕ обіцяйте й НЕ робіть те, що для вас є небажаним.
Може автор подумала, що дівчина віддасть їй кошти за каву і готова була зробити безкоштовну добру справу в вигляді самої покупки.
Черговий по кухні• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так. За неї мова.
Щодня проходжу повз і щоразу вона жалібно дєвушка купіть у мене пряник. Мені дуже шкода її, вона молода хороша дівчина, а тусується з бабцями продавцями, має хоч таке дозвілля продавати свої штучки. Але це її «жадібне купіть щось» розцінюю як маніпуляцію. Ну купили діти у неї пряники по 100 грн; але ж я не мільйонер робити це щодень.
Черговий по кухні• 06 августа 2024
Автор, потрібно вчитися казати ні. Вона попросила - ви згодилися.
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляМиззери
Та не, с ее стороны это не правильно , словно вы обязаны это сделать
Она могла спросить -не могли бы вы угостить меня кофе ? Была бы очень благодарна
А не вот так
Даже имея деньги я была б мысленно возмущена наглости и больше бы к ней не подходила
А не вот так
Всім дякую за відповіді.
Я только за!• 06 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
А звідки ви знаєте, що може та дівчина у візку а що ні. Ви медекспертизу їй робили? У нашій країні зараз всі двері інвалідам відкриті щодо роботи?Пів-країни вже жебракують та безхатьки завдяки війні.
Викачую яйцями• 06 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Если вы были ограничены в деньгах, зачем вообще согласились? Я бы в таком случае сказала: извините, у меня нет на это денег.
Надо уметь говорить: нет.
В этом нет ничего зазорного.
Надо уметь говорить: нет.
В этом нет ничего зазорного.
Точно. Вселенная послала автору урок. Мягкий.
Я только за!• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так. За неї мова.
Чуєте як зараз виє сирена у Броварах, не боїтеся стати безхатьком та жебрачкою? Війна- страшний вчитель. Не засуджуйте дівчину, збережіть гідність та не псуйте карму собі.
Госпожа Белладонна• 06 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Оооо, ви така добросердешна мадам, не вважаєте що ваші «лучікі добра» зараз дуже огидні?
Смайлик
• 07 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
До чого ви змішали все в кучу?
Я только за!• 07 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Немає ніяких промінів добра, тільки гола правда життя. А ось ваш осуд інваліда дійсно огидний. пам’ятаю цю дівчину біля Сільпо, нікому не бажаю її долі.
Я только за!• 07 августа 2024
Ответ дляСмайлик
До чого ви змішали все в кучу?
А ви до чого змішали огидний осуд та ваше невміння комунікації? Немає бажання допомогти, вчитесь будувати власні кордони та заявляти свою позицію. Важко вам сказати- я не можу вам допомогти, але легко обливати брудом інваліда на форумі.
Смайлик
• 07 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
дякую за вашу думку
Госпожа Белладонна• 07 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Це був сарказм, жовчна жіночка. Звісно ніяким добром від вас не віє:) Я також нікому не бажаю такої долі і дуже співчуваю цій дитині.
Я только за!• 07 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Отруйна жіночка, про ваш чорний сарказм зрозуміло. Навіть нік вам вдало підібрано до теми