Смайлик• 06 августа 2024
Звісно не красиво, але запитаю. Попросили купити каву (на вулиці)
знаю, осуждати не є добре і таке інше. Йду по вулиці, мене позвала дівчина, вона має проблеми з ногами, продає квіти , на вигляд 20-30 років, тяжко сказати. Каже, купіть мені капучіно велике, ось там в тц, на тому островку, і 3 цукру. Я пішла, купила. Принесла. Вона забрала , сказала дякую і все.
Суть не в тому, не в грошах, а мені не сподобалось, що конкретно попросила капучіно велике, в нас воно 80 грн, і маючи 100 на маршрутку я трохи вже завагалась, як я доїду. Звісно, вона могла б хоча б запропонувати гроші чи навіть квіточку якусь, як в знак вдячності. А так, купи то і то, там і там і все. Я дріб*язкова, скажіть?
Рожайтретьего• 06 августа 2024
В Киеве в ЖК паркове місто, жила одна женщина лет 60-70 всегда сидела на лавочках те что напротив варус. Всегда когда шел кто-то кричала сынок, на возьми десятку пополни бабушки счёт на телефон. Естественно деньги никто не брал и так ей пополнял) То просила купить мороженое, воды в варусе, тоже денег никто не брал. Так за день ей нормально счёт пополняли и она шла домой к себе в ЖК паркове мисто) В этом году уже не видно, может умерла а может наколядовала на Европу,)))
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви її знаєте? Може переплутала вас з кимось та дівчина
не думаю, що переплутала
Миллениалка• 06 августа 2024
кава - то не є життево-необхідним, якось у магазині до нас підійшов чоловік і попрохав купили йому їжі, тримав сосички та гірчицю у руках, від нього не пахло алкоголем, чоловік запропонувал ще додати чогось , відповився, оплатив що було. Можливо він не їв та це було йому необхідне. А кава то таке.. Але ви зробили гарну справу, карма працює, вам повірнеться.
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Ну это уже проблема самооценки автора
Которая написала старпост и пропала
Тема про человеческую жадность всегда в десяточку!
Которая написала старпост и пропала
я не пропала, я паралельно працюю, вже тут, читаю
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляОднозначная
автор, конечно, удивила, вообще никаких личных границ, на последние деньги непонятно кому кофе брать еще и стесняться просить возместить
так
рукиЖимолости• 06 августа 2024
Ответ дляМиллениалка
да, но не постоянно всем раздавать свое , так и без трусов можно остаться, тем более когда видишь одно и то же лицо и оно все время клянчит
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
Ситуація настільки неймовірна, що я аж повірила. Автор, а ви набори посуду Цептер на парковках біля ТРЦ ще не купували? А золоті каблучки? А до вас часто підходять з проханням допомогти на квиток до дому, бо на вокзалі кишеню з грошима відірвало?
ой, посуд не купувала, а на квиток давала)
Наполеон Бонапарт• 06 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
На одній станції київського метрополітену РОКАМИ стояли жінки - одна вагітна, а інша збирала на похорон сину
У нас в городе один чел десятилетиями ходит деньги просит. Сначала десятку просил, теперь двадцатку стреляет
Ёшки_Матрёшки• 06 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Вас попросили - ви купили. Попросили велике капучино - купили велике капучино. Вас НЕ зобов´язували, від вас НЕ вимагали, від цього НЕ залежало ваше життя чи безпека. Жодного примусу. Тільки ваше право й рішення. Допомогти або НЕ допомагати. Підтримати або НЕ підтримувати.
Ви ж розумієте, що могли НЕ купувати взагалі або НЕ купувати велике? Зрозумійте це. Інаше так і будете грати роль жертви.
За ситуацією - ви зробили добру справу. Тож ви - чуйна людина. Але коли ваша чуйність обмежує ваші власні можливості й починає вас саму дратувати, просто НЕ обіцяйте й НЕ робіть те, що для вас є небажаним.
Приємно читати ввічливо і розумну людину, а не оце все блюзнірство, яке вище понаписували
Аноним_1857• 06 августа 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Возле киевского центрального жд вокзала несколько лет сидит огромная баба и бубнит ’дайте на кусок хлеба’. Один раз иду мимо, она ест батон и продолжает бубонеть ’дайте кусок хлеба’.
А мне на Льва толстого когда - то пропитая женщина весело сказала, когда я жевала булку с чаем:’Девкшка, вы самая прекрасная в городе Киеве, дайте чуть-чуть денег я свою подругу угощу’ (рядом пьянач почти спит). Я поржала, дала пару гривен. Перед экзаменом волновалась, она меня подбодрила))
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
А ви її давно знаєте?
Ви просто віддали каву та пішли?
взагалі не знаю
так, віддала і пішла
Федорино Горе• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
краще давати милостиню, чим просити. нехай автор ніколи не буде в ситуації, що змушена просити.
Милостиню на хліб просять,а кава то забаганка ,а не продукт першої необхідності
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
я не очікувала, скажу чесно
А чому коли віддавали каву не наголосили на грошах???
Вона походу так кожен день когось розводить нового на каву,за таке можна і по морді отримати їй )
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
взагалі не знаю
так, віддала і пішла
А гроші чому не спитали?
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ дляСмайлик
взагалі не знаю
так, віддала і пішла
Чи ви повинні працювати на чужі капучіно ?
Ви могли собі за ці гроші обід купити до прикладу , прохання не означає ,що їй мають із своїх грошей щось купувати .
АсобеннАя• 06 августа 2024
Вы лох
Почему не сказали денег дать?
Я бы не покупала за свои, и это не мелочность
Почему не сказали денег дать?
Не прохожу мимо• 06 августа 2024
Автор, я Вас розумію, теж така: добродушна, всіх жалію.... А коли все обдумаєш, то бачиш, що люди насправді користуються твоєю добротою. Зараз стараюсь дуже не піддаватися емоціям відразу - думаю головою, аналізую
Муууумие• 06 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я тоже, как по мне это транжирство.
Я раніше пила майже щодня каву в улюбленому закладі, поки вона була по 50 грн, то по кишені не било, зараз 65 грн і я жлоблюся)
Літр бензину майже
Все питаю зарання• 06 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Наверное хотела сказать уже дайте колбасы, но сбилась. Долго хлеба ждала)))
Ага, было дело, шла я с пакетом из Макдачки, так она тут же сориентировалась ’дайте гамбургер’.
На привозе• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Сори ,вы понимаете значение слова милостыня ?? Капучино за 80 грн это уже до фига ,я себе такое не позволяю купить. Милостыня это без чего человек не может жить еда ,вода .лекарство
ротцвеники• 06 августа 2024
Сегодня пацан лет 10 в метро просил 20 грн у каждого. Женщина дала, так он дальше пошёл просить ещё. Одет прилично. Не понимаю такого.
На привозе• 06 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Ну это уже проблема самооценки автора
Которая написала старпост и пропала
Не про жадность ,а про наглость.
На привозе• 06 августа 2024
Ответ дляАннуитет
Зазвичай людина яка має потребу - соромиться просити. А просять професійні попрошайки.
++++
По жизни это давно заметила .
Аноним_1857• 06 августа 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Реально?
Смайлик
• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Я вже зрозуміла,я не була готова до такого, буде мені уроком