Смайлик• 06 августа 2024
Звісно не красиво, але запитаю. Попросили купити каву (на вулиці)
знаю, осуждати не є добре і таке інше. Йду по вулиці, мене позвала дівчина, вона має проблеми з ногами, продає квіти , на вигляд 20-30 років, тяжко сказати. Каже, купіть мені капучіно велике, ось там в тц, на тому островку, і 3 цукру. Я пішла, купила. Принесла. Вона забрала , сказала дякую і все.
Суть не в тому, не в грошах, а мені не сподобалось, що конкретно попросила капучіно велике, в нас воно 80 грн, і маючи 100 на маршрутку я трохи вже завагалась, як я доїду. Звісно, вона могла б хоча б запропонувати гроші чи навіть квіточку якусь, як в знак вдячності. А так, купи то і то, там і там і все. Я дріб*язкова, скажіть?
жар-птица Нюра• 06 августа 2024
Так, треба було сказати, що давайте гроші, піду куплю,а не за свої купувати.
Сяду на шию, дорого!• 06 августа 2024
Я бы сразу попросила деньги на кофе, если не планировала это как подарок
Мороженная курица• 06 августа 2024
Нет, ваша реакция вполне нормальная. Вы не обязаны ей покупать что-либо за свои деньги. Можете, но это только при вашем желании.
Братья Капли• 06 августа 2024
Если вы были ограничены в деньгах, зачем вообще согласились? Я бы в таком случае сказала: извините, у меня нет на это денег.
Надо уметь говорить: нет.
В этом нет ничего зазорного.
Надо уметь говорить: нет.
В этом нет ничего зазорного.
Муууумие• 06 августа 2024
Ні, ви не дрібʼязкова.
Я вважаю, що не можна відмовити людині, яка просить води купити, але отак нахабно просити у когось купити кави… вибачте, я собі каву за 80 грн не купую 😮
ЖивунаБагамах• 06 августа 2024
Считайте, что подали ей милостыню как просящей.
Но подаст ли она её вам?
Вот и думайте.
Но подаст ли она её вам?
Вот и думайте.
ГЛЮкоза• 06 августа 2024
и часто вы так помогаете всем подряд?) говорите сразу что деньги вперед, у вас нету, пустой кошелек
Наполеон Бонапарт• 06 августа 2024
Ну конечно ’дріб´язкова’, имея 100 грн в кармане, и покупая капучино за 80 грн попрошайкам
Я себе даже за такие деньги кофе не покупаю
ГЛЮкоза• 06 августа 2024
Ответ дляKuzik9
Вважайте що відвідали дешевий тренінг ’Як навчитись казати людям НІ’
не посетила, а проиграла)
Аноним_1857• 06 августа 2024
Походу, либо простая как двери та барышня, или разводит вот так всех
Аноним_1857• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
краще давати милостиню, чим просити. нехай автор ніколи не буде в ситуації, що змушена просити.
Нічого собі милостиня. Дорога кава це не милостиня. Це разводняк добрих і простих людей
Хвильоватиша• 06 августа 2024
В мене питання автор, а чому ви як теля пішли за тим капучіно?
Ви розгубилися бо інвалід дівчина, бо несподівано спитали, незручно відмовити?
Вам треба оберігати ст циган, та вчитись казати Ні
Хропочка з гривкою• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Це не прохання милостині. Це звичайна наглість людська. Просять про необхідні речі, а те про що автора попррсили-звичайна забаганка, на дурачка,як то кажуть,а може хто клюне. От автор і клюнула.
Коварная Зая• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
людина має право просити, а ви маєте право відмовити. Але коли вже зробили, то не роздумуйте про зроблене, не шкодуйте. Тоді зроблене до вас повернеться в дуже потрібний момент.
Так гарно написали 👍😘
Завжди недо...• 06 августа 2024
Ваші почуття нормальні. Дівчина нагла. Наступного разу кажіть спокійно «ні».
Глаза_в_3_карата• 06 августа 2024
Ответ дляKuzik9
Але ж автор не сказала ні)
Ответ дляХропочка з гривкою
я коментувала пост, де запитували автора, чи подала б дівчина автору милостиню. Тому бажаю, щоб в автора не було причини це перевірити.
Глаза_в_3_карата• 06 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
І не кажіть, жаба давить 80 грн. За капучіно)
Оля_с_киркою• 06 августа 2024
Ну и наглая девица. Я бы не пошла покупать кофе, сказала бы что тороплюсь
Глаза_в_3_карата• 06 августа 2024
Ответ дляKuzik9
Вона скаже наступного разу)
Це була перша ступінь) шлях до лідерства)))