как тебе такое илон маск• 06 августа 2024
Дівчата є ті хто нервував в 3 триместрі
Може траплялось у когось таке , посварилась з чоловіком , до сліз , не могла заспокоїтись , тепер хвилююсь , це можуть бути передчасні пологи, було у вас таке ? Зараз себе заспокоюю
ЧупакабраЗеБест• 06 августа 2024
много много раз, когда я была замужем за мудачиной. и ничо, хорошо родила , хорошего здорового ребеночка.
Гопница-Советчица• 06 августа 2024
у меня папа умер за месяц до родов.это не то что ссора...
я думала я сама помру,такая истерика была,я задыхалась.
доносила день в день
Дівчина заглядєніє• 06 августа 2024
На 8 місяці вагітності почалася повномаштабна війна, нікуди не виїжджала , самі розумієте як нервувала ..
Народила на 2 раніше дати ПДР
птицаворона• 06 августа 2024
Я приспала улюблену кицю з рецидивом онко. Була з нею до останнього її подиху в кабінеті, гладила їй лапки, бачила всю процедуру. На восьмому місяці, здається. Думала, народжу там. Але ніт, все ок закінчилось.
Єдина Країна• 06 августа 2024
Нервувала, захищала диплом прям перед пдр. Родила ще через два тижні😄