ТаЕщеОптимистка• 06 августа 2024
Як вам такі татуювання?
Що думаєте, щодо таких татуювань на тілі? Зробили би собі? Чи це вже перебор?
Результат:
вже голосів:
26 (41.94%)
Жахіття та несмак.
20 (32.26%)
Незвично та красиво.
16 (25.81%)
Краще, ніж Лев та піони.
заварний look• 06 августа 2024
Если я себе когда ни будь и набью что то, то это будет группа крови.
Natalia505• 06 августа 2024
Друге дуже гарне.
собі не зроблю старувата. Через десять років буде виглядати дивно
Щас ухожу• 06 августа 2024
Выглядит как грязь.
Себе я бы никакое не делала, мне не нравятся татуировки
ЖаннаНеАгузарова• 06 августа 2024
Це точно краще за тигрів синіх чи чогось подібного, що робили руки із ’ж**и майстра’.
Якість роботи хороша
Мені ще подобаються в акварельному стилі. але майстрів нормальних майже немає.
Собі не зроблю ніякі з інших міркувань.
Якість роботи хороша
Собі не зроблю ніякі з інших міркувань.
ТаЕщеОптимистка
• 06 августа 2024
Ответ дляБритоножка
А що ви маєте проти піонів? )
П.С. татуювання гарні
Нічого проти не маю. В кожного свої смаки. Але піони колись були дуже популярні, як Лев з короною і тд. Мені здається татуювання з піонами є у кожної другої дівчинки.Такі татуювання вже приїлися.
Бритоножка• 06 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Аааа, я просто не в курсі популярності татуювань з піонами. Дякую за роз´яснення
ТаЕщеОптимистка
• 06 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
Тату люблю, но это бесвкусица , смотрится уродливо
Чому ви вважаєте, що це «бесвкусица?»
Залізний кіготь• 06 августа 2024
Я не хочу портить своё тело тату. Но то, что на фото всё - таки лучше , чем животные , надписи на китайском или черепа.
Твердая валюта• 06 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Чому ви вважаєте, що це «бесвкусица?»
Потому что реально красивых видела за всю жизнь много, брат мастер и все его друзья, а это реально ужас
Гарачий Чокалад• 06 августа 2024
Первая понравилась. Но я люблю цветные. Как называется такой стиль? Какой запрос написать в Гугле, чтобы показало подобные цветные тату?
ТаЕщеОптимистка
• 06 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Татуювання в стилі Абстракція-забийте в Гуглі. Ось приклад кольорової.
ЖаннаНеАгузарова• 06 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
Покажіть приклад робіт, будь ласка.
ТаЕщеОптимистка
• 06 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Друге дуже гарне.
Чому буде виглядати дивно? І чому ви вважаєте, що вже старуваті для такого? Моя свекруха в 55 років зробила своє перше татуювання. Так що ніколи не пізно)
ТаЕщеОптимистка
• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
У мене схожа. Але самі ті що на фото не подобаються по виконанню.
А можна фото вашого татуювання?) Дуже цікаво подивитися)
Гарачий Чокалад• 06 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ага, спасибо
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні)))
У мене тварина в русі (не лев;) абстрактні лінії та акварельні мазки/спрей.
Пс. У мене вперше 3 фото не відкрилося. Це найбільш близьке до мого. Не точно таке, але близько і в кольорі.
Борець за гаманець• 06 августа 2024
Я не делала татуировок. И никогда не сделаю. Потому что боюсь боли. А также потому, что непостоянна в своем выборе