Непонятно• 1 час назад

Відпочинок на морі

Порадьте будь ласка!!!!
Шукаю відпочинок бюджетний, знаю що такі є.
Розглядаю й Одеську область, й Болгарію.
Раніше мені тут добре радили, сподіваюсь й зараз допоможете!
Мрія виїхати на місяць до моречка, але в наших реаліях розглядаю й 7-10 днів.
Добиратися й потягом, й автобусом, й автомобілем.
Буду вдячна за будь-які підказки! Допоможіть не втратити літо й трохи перепочити!
Правильно_Валерчик• 1 час назад
Заходите на олх. Ищите жилье у частников. Приезжаете и снимаете. Питание либо столовая либо сама готовите. Бюджетно и вполне реально

автор Непонятно • 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
В минулому році так спробували( в ітозі потім півдня шукали інший варіант, бо фото не відповідало дійсності. А так як з дітьми, тому й прошу підказок
Люблю порядок• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
А почему не едете где были в прошлый раз, я в одно место люблю ездить особенно с детьми проверенное место
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Как опытный турист скажу нет, только букинг. Я по неопытности сняла как-то на олх и это был первый и последний раз
Я вся ваша• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Їдьте з дітьми в Болгарію.
Ви будете бігати від тих шахедів на пляжі?
Знайома зараз в Кароліно- Бугаз, навіть не продовжили відпочинок, вдома сказала спокійніше ( в Києві).
Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Та ясно що не в Україні на море .
Чекаю завтра• 56 минут назад
Конечно Болгария, отдохните спокойно, без тревог и прилетов.
Экономно тоже можно, если готовить самим, но тут зависит от состава вашей семьи. Бывает так, что ребенки уже больше папы едят и ещё носом крутят, тогда у вас не отдых будет, а пахота у мартена
Дюйм оф о4ка• 48 минут назад
Автобусные туры в Болгарию рассмотрите
Суцільна зрада• 40 минут назад
перевірене і бюджетне житло на море в сезон шукається за півроку мінімум

автор Непонятно • 27 минут назад
Ответ дляЛюблю порядок
Там зараз зайнято
автор Непонятно • 26 минут назад
Ответ дляЯ вся ваша
Їдьте з дітьми в Болгарію.
Ніколи не їздила туди, тому й не розумію, 450 евро з людини, то мабуть не бюджетно на тиждень. Тому й шукаю порад, як вигідніше й куди
автор Непонятно • 25 минут назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Автобусные туры в Болгарию рассмотрите
Чи можете порадити якогось оператора? Дивилася на аккорді
автор Непонятно • 24 минуты назад
Ответ дляЧекаю завтра
Це що саме потрібно дивитися? Й краще автобусом чи машиною?
автор Непонятно • 23 минуты назад
Ответ дляСуцільна зрада
Немає можливості планувати заздалегідь. Тому й питаю може є якась інформація як бюджетно й де шукати
Дюйм оф о4ка• 22 минуты назад
Ответ дляНепонятно
Дочка ездила в прошлом году в лагерь в Болгарию с Сакумс тур
автор Непонятно • 14 минут назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Табір це ж тільки для дітей, я б й сама з ними хотіла. А в який табір? Сподобалось?
Ленивица-красавица• 11 минут назад
Ответ дляНепонятно
Внутриукраинский ресурс с отзывами ’добово.ком’. Аналог букинга, только с адекватной техподдержкой.
Когда-то здесь на Советчице порекомендовали, за что им гигантское спасибо. Это про квартиры.
А хостелы и отели удобнее через Букинг.
Можно и через Аирбнб, но там цены выше
Суцільна зрада• 13 минут назад
Ответ дляНепонятно
успіхів, можливо, вам справді неймовірно пощастить і знайдеться такий варіант
з мого досвіду - якщо бюджетно і прямо зараз, то це або справжня ’горяща путівка’, коли хтось відмовився, і це справді велика удача, або це варіант з багатьма незручностями, тому його ніхто досі і не забронював
Дюйм оф о4ка• 13 минут назад
Ответ дляНепонятно
Едут в отель, детям понравилось, у них есть предложения по бюджетному отдыху в разных странах