Едимнаморе• 06 августа 2024
Є якісь продукти щоб не хотілося жерти? Апетит звіра маю
Едимнаморе
• 06 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Ооо. І мене те саме другий тиждень. Це торба.
В мене пузо стирчить
Вага лізе в гору
Борода• 06 августа 2024
Я кг плова с мясом сьела))еще кусок шоколадного торта ща схрупаю,кофеем запью,покурю и спать..вирусню схватила
Бабуся мороз• 06 августа 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Мясо
Да фиг там, я все время хочу что то точить, и при чем вкусное. Недавно говорю, голодная, хочу стейк, пожарила 2 огромных стека, съели, захотелось сладкого🙈
Борода• 06 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Блин..тоже стейк с кровью хочу(((большущий
Контрольница• 06 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Зараз такі продукти ’пусті’. М´ясо ,яйця на гормонах. З´їв шматок-і наче не їв нічого, через півгодини знов їсти хочеться. Напої з підсолоджувачем замість цукру. Випічка з домішками і хім. Дріжджами...
Зараз все скажу• 06 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ну так захотелось, это не голод. Отвлекайтесь чем то
Зілля до весілля• 06 августа 2024
Ответ дляБорода
Це такий вірус обжорлівий?
КохайтесьЧорнобровi• 06 августа 2024
Для мене це гречка. Як в анекдоті не вийде, краще взагалі на воді жити, чим її їсти) А якщо із продуктів, щоб насичувати, то сир твердий. Як з´їм його, то більше нічого і не хочеться.
Карамбулкул• 06 августа 2024
Спробуйте Хітозан місяць пропить. По 2 капсули за півгодини до їжі, ще можна перед сном, але ні раніше ніж через 3 години після їжі. Мені трохи допомагає, менше зʼїдаю і надовше відчуття ситості залишається.
Борода• 06 августа 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Це такий вірус обжорлівий?
Да)))такой как и я...еще смотрю на улицу ливень,так бы в атб сбегала
Замулена ріка• 06 августа 2024
Зверніться до гастроентеролога. Це можуть бути голодні болі (гастрит, виразка, герб...) , а не голод насправді
Твоя подружайка• 06 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Ну не знаю 🤷♀️ я на сніданок зʼїдаю варене яйце, хліб з сиром та чай без цукру, можу ще яблуко зʼїсти чи нектарін, персик і не буду голодна десь до третьої чи навіть четвертої години
Вас послухати, то взагалі нема що їсти, все погане. А який вихід, чим харчуватись?
Твоя подружайка• 06 августа 2024
Авторе, лягайте спати, тоді і їсти не буде хотітися. Я серйозно! В дієті головне сон - невчасно ліг і все, обіжрався
Контрольница• 07 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Тим,чим і всі. В мене немає своєї ферми. Просто висновки з того,що бачу .
Бабуся мороз• 07 августа 2024
Ответ дляБорода
Я тоже такой люблю)
Бабуся мороз• 07 августа 2024
Ответ дляЗілля до весілля
20 присідань. І так кожного разу коли хочете їсти
Я почти также отвлекаюсь)), только еще воду пью.
Бабуся мороз• 07 августа 2024
Ответ дляКарамбулкул
А как он для желудка, не раздражает?
Телячі ніжноСті• 07 августа 2024
Чупа-чупс. І рот зайнятий, і технічного все одно щось смокчете. Але не розтягуєте при цьому шлунок. Звісно, якщо глюкоза в нормі.
Цвіпканя• 07 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Если через полчаса после употребления мяса или яиц хочется есть - значит, у вас психологические (или даже психические) проблемы
Цвіпканя• 07 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
А как он для желудка, не раздражает?
Нет. Я его когда-то принимала (только не помню, для чего)
Бабуся мороз• 07 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Нужно будет попробовать, спасибо за ответ)