Анонимус Я• 06 августа 2024

Я свідомо не хочу заміж. А як у Вас?

Мені 27 років і я не хочу заміж. Причин багато:
1. Мені комфортно на одинці з собою, завжди є чим себе зайняти та стосунки забирають багато сил та енергії, які я можу витрати на свій розвиток та створення кращої версії себе…
2. В мене той ще «характер», я не люблю уступати та рахуватися з чиєюсь точкою зору, а підлаштовуватись під когось це взагалі не про мене. Завжди гну свою лінію і роблю що хочу , не усім чоловікам таке подобається і часто це привід для скандалів , а драми в стосунках я не люблю, подобається коли легко і коли стосунки викликають позитивні емоції .
3.В мене специфічні погляди на ведення побуту. Я вважаю, що він забирає багато часу , який знову ж таки краще провести займаючись більш цікавими речами. Тому я надаю перевагу максимально простій їжі , але під настрій можу заморочитись і приготувати щось цікавеньке , але це рідко. З прибиранням взагалі прикольно. Інколи коли напрягає безлад можу почати прибирати , але це не регулярно, а тільки в залежності від настрою.
4.Дуже багато вимог до партнера 🤷‍♀️ мені має з людиною бути комфортно у всьому , а змінювати когось я не люблю і себе підлаштовувати під когось теж не буду. Або приймають мене такою яка я є , або чао какао.
5. Поки не знайшла баланс між розвитком себе як особистості і бути хорошою дружиною. Його мабуть немає просто. Так вже вийшло, що мені не подобається та спеціальність за якою я навчалася, і я хочу вирости в іншому напрямку, а для цього треба час, кошти для себе.
Кава з адреналіном• 06 августа 2024
У меня иначе

СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
А багато хто звав? Скільком відмовили вже?
НеГолосую• 06 августа 2024
Та кому таке ’щастя’ треба?!
Губи до вух• 06 августа 2024
ну у вас и нет любимого мужчины рядом, правда же?
Веккy• 06 августа 2024
Аминь... я вас благославляю быть всю жизнь одной
viter33• 06 августа 2024
’не люблю .... рахуватися з чиєюсь точкою зору’
’Завжди гну свою лінію і роблю що хочу’
’Або приймають мене такою яка я є , або чао какао’
Не сімейне життя, а мрія))))
СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
Вспомнилось из кинофильма Жестокий романс диалог Карандышева :
— А я вот взяток не беру!
— На одно жалованье живёте?
— Так вам никто и не даёт! Вот кабы вам давали, а вы не брали, тогда и хвастаться можно было.

Воздух в банке• 06 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
100%
ніхто не звав ось вона й впала в позу
якрутасамотня
энциклопУдия• 06 августа 2024
Автор, вы умная, и все понимаете правильно. Все, что вы описали , так и есть . Я третий раз замужем , бросала мужей и выходила замуж опять через полгода , и поняла , что меня брак напрягает , те же самые мысли, что и у вас. Я самодостаточная стала, у меня все есть, зарабатываю хорошо , дети есть , мне 39, дочке 19, сыну 14 , меня грузит семейная жизнь и обязаловка
Крем для арбуза• 06 августа 2024
А за кого вы не хотите замуж?

Просто так не хотите, в вакууме? Это не считается.
Вы может, и в космос лететь не хотите, но так вас никто и не возьмет.
Или перед вами на колено падают классные успешные мужчины, которые любят вас, делают предложение, а вы отказываете?
культУра• 06 августа 2024
А як Ви спілкуєтеся з іншими людьми? Як з батьками, колегами, сусідами, знайомими? Вони Вас ким вважають? Заміж я теж не хотіла, але вийшла і щаслива 26 років.
Ms. Любмая жена• 06 августа 2024
Я також не хотіла, чоловік(тоді хлопець) робив 4 рази пропозицію, я відмовляла, бо мене зручніше було жити самій, зустрічатися, потім вирішили переїхати до інших країни, ми в одній сфері працюєм, з´їхалися на рік, все було добре(не без невеличких побутових сварок) розписалися, переїхали в іншу країну(бо так обом легше було), все добре, 7 років живем). Як чоловік не побутовий інвалід, єгоіст (і ви також звісно) то ніяких проблем не буде
НаБалКоніХодять• 06 августа 2024
Скажіть, що Ви у батьків єдина квіточка
Подвійна веселка• 06 августа 2024
То будьте собі сама. Це ж добре що Ви не страждаєте від самотності і не мучитесь через це
Фіфачка• 06 августа 2024
Мені 37, була в шлюбі 10 років. Зараз у стосунках. Мені подобається, що ми зустрічаємось, гуляємо, ходимо в кафе, кіно, парки, озера, річку, катаємось на сапах, він мене відвозить до мами і забирає і тд .Мені з ним краще, ніж самій. І з самого початку було питання спільного проживання. Я відмовилась і мені це подобається. Заміж вже не піду, бо розлучення було важким. Перший чоловік не давав мені його((( Був адвокат і тд.
Я автор, вас дуже навіть розумію. Самій і правда непогано.
Завтра не пью• 06 августа 2024
Работа хоть удовольствие доставляет ?
СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
Перший раз не читала старпост автора, і навіть не хочу перепитувати , що там. Таку фігню пишуть ті, хто нікому в якості дружини, коханки, сожительки нафіг не потрібні
.
Крем для арбуза• 06 августа 2024
***В мене специфічні погляди на ведення побуту. Я вважаю, що він забирає багато часу , який знову ж таки краще провести займаючись більш цікавими речами. Тому я надаю перевагу максимально простій їжі , але під настрій можу заморочитись і приготувати щось цікавеньке , але це рідко. З прибиранням взагалі прикольно. Інколи коли напрягає безлад можу почати прибирати , але це не регулярно, а тільки в залежності від настрою.****
Вы не знаете, что в наше время существуют домработницы?
К чему так много слов и напряга
СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Скажіть, що Ви у батьків єдина квіточка
Автор мріє про це, та казати нікому.

Броніки для Моніки• 06 августа 2024
Я свідомо не хочу заміж ЗАРАЗ, але хочу в перспективі. Зараз живу сама, багато працюю і моя основна ціль - професійний розвиток і саморозвиток. Чоловіки і планування сім´ї - десь через півроку, не раніше))
Хочу в БАНю• 06 августа 2024
Ответ дляВоздух в банке
100%
ніхто не звав ось вона й впала в позу
якрутасамотня
А это ппц какое счастье когда замуж позвали

Сразу на рынке невест подорожала
Броніки для Моніки• 06 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Хіба чоловіки роблять пропозицію раптово? Для цього як мінімум мають бути стосунки, які авторку не цікавлять
Дайте вподобайок• 06 августа 2024
Авторе, все так само як у вас, але зробила дурість і вийшла заміж, мені 25. Вот наважуюсь на рішення вже рік….і з професією теж до речі те саме) раніше не знала чого хочу, і у стосунках і у карʼєрі, тепер думаю а що робити далі….
Хочу в БАНю• 06 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
.
Женская ценность в том, чтоб кому-то быть нужным взамуж
автор Анонимус Я • 06 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
А вот любимый есть , и он для любви, а быт все портит
Броніки для Моніки• 06 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Сподіваюсь, це сарказм?)))
Губи до вух• 06 августа 2024
Ответ дляАнонимус Я
вы с кем то жили что так говорите?
автор Анонимус Я • 06 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Шукайте і обов’язково знайдете :) мені танці подобаються, стретчінг , подорожі ,астрологія. Уже 6 місяців займаюсь східними танцями та маю 3 медальки за конкурси. Далі -більше :) мрію про свою студію, але треба років 5 попрацювати над собою
СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А їй пропонували ті відносини?
СКИБИДЫШь• 06 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Не знаю, что обозначает взамуж. Но пафосные посты смешат. Отказаться от того, чего нет и не предлагают, выглядит нелепо.