Рогнеда Карповна• 07 августа 2024

Могу ответить про США, если есть вопросы

Приехала по Ю4Ю.
могу поотвечать на ваши вопросы,если есть.Помню,как сама спрашивала на форуме, может кому то помогу решиться на переезд или передумать.
в США только пол года. Учитывайте мой небольшой опыт)
Шальная коклетка• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
да
письм и практич экзамен.
по нашим правам в нашем штате можно ездить только 30дней.
по ценам:

теория 40долл, практика 70долл, пластик 90долл.
Вы в калифорнии?
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляКекс під сарказмом
А одной с ребенком 9 лет туда реально? Или трудно будет? Англ отличный
В мене є тут знайомі дві мами з дітьми разом знімають житло, працюють з дітьми сидять по черзі
автор Рогнеда Карповна • 07 августа 2024
Ответ дляШальная коклетка
Вы в калифорнии?
нет,WA
Ответ дляLove_Love_Love_
да,как вариант.
можно экономить таким образом.
Шальная коклетка• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
нет,WA
Как климат? Норм?
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
нет,WA
Де саме ви живете?
Ответ дляШальная коклетка
Как климат? Норм?
ну учитывая,что мы застали весну и лето,то пока норм.
многие говорят,что зимой каждый день дожди,посмотрим.
Сейчас у нас +28-34,каждый день ребенок проводит на бассейне. Ну и я,когда есть время.
Ответ дляLove_Love_Love_
Де саме ви живете?
camas
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
camas
І ви витрачаєте 1500$ на їжу?
Ответ дляLove_Love_Love_
І ви витрачаєте 1500$ на їжу?
чек в костко в среднем 350 раз в неделю.
плюс локальные магазины посреди недели.
так и получается...
ну опять же,смотря что кушать.

мы не покупаем готовую еду.
стараюсь брать органик.
свинина мне здесь вообще никакая. поэтому беру говядину,баранину. Креветки, красная рыба. Овощи/фрукты. Сыры.

ну как-то так.
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
плюс локальные магазины посреди недели.
так и получается...
ну опять же,смотря что кушать.

мы не покупаем готовую еду.
стараюсь брать органик.

ну как-то так.
Скільки вас людей? Що можна купувати в костко щотижня на 350$
Свинину я взагалі не їм і давно, Рибу і м’ясо їмо щодня, овочі теж. Ладно, то таке
А яка у вас з/п за годину?
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка у вас з/п за годину?
3е
ну если стейки рибай в костко 80 долл только...
ну как бы...я написала,что мы покупаем.
я уже как вроде бы оправдываюсь)))))))))))))
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
3е
ну как бы...я написала,что мы покупаем.
Та я ж написала, менше з тим.
Запитала про роботу і зп
Почемучка• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І ви витрачаєте 1500$ на їжу?
Так мало ? Ми живемо у штаті MI , тут дешевше, але у нас на їжу йде дуже багато ))
Нульовий сантиметр• 07 августа 2024
Ответ дляВареничніца
У наших людей всегда такие замашки. Читаешь советы про зарплаты или с какой суммой надо ехать и не меньше и сидишь с вот такими глазами
Це ж плрадниці. Вони і в Україні мали зарплати по 5 тис долл. А Америка країна можливостейяк відомо, то там вони заробляють ще більше.
Вареничніца• 07 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Угу, и стейк от ай каждый день на ужин, не меньше)
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Залежно що ви купуєте, ми купуємо рибу, креветки, телчтину, кпятину, овочф, дуже багато, мало фруктів,яйця інколи хліб, олії , макарони, рис, гречку, воду. Все більше нічого ми не їмо
Почемучка• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Креветки не купляємо тільки із того , що ви перечислили (нам сказали що вони дуже отруюють організм )..у нас багато грошей йде на українські товари )) десь 500$ на місяць тільки на це
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Я вже в українські не заїжаю, нереально дорога їжа, нічого корисного, от що там купувати?
Пацака-задирака• 07 августа 2024
Я з Канади. В нас виробники зменшили кількість товару в упаковках, ціну залишили ту ж саму. Або навпаки, кількість товару та ж сама, вагу зменшили, ціну підняли. Як не крути, а з магазину з чеком на 350 кад ти не вийдеш. Вже експериментували, різні набори продуктів, ціна та ж сама. Тобто в них прорахований споживчий кошик. Я в Костко беру фарш, фемелі упаковку і з неї роблю багато різних страв. Креветки в Шостко кладуть у відкриті холодильники - вони дорожче, а є такі, які кладуть в закриті морозильні камери - ті дешевші, але їх треба самому готувати, а розмір, як моя долоня.
Пацака-задирака• 07 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так і є. Не всі виживають, не всі на однакових умовах їхали.
Ответ дляПочемучка
кстати,да
вот вчера зашла в наш(укр) фермерский магазин.
Купила помидоры,кукурузу,картошку, горький перец,арбуз - 100долл.
Подумала,что может органик в амер магазинах покупать дешевле)))))))))
Ответ дляПочемучка
та может и больше
я уже боюсь писать)))
Почемучка• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Купляю кетчупи , майонези , гірчицю , американські мені так і не зайшли
Ковбаса , хліб , цукерки , вино , пиво , сирки , засушена риба …мммм , завтра їду по запаси
Ответ дляВареничніца
ну да
а что тут такого?....
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
кстати,да
Ви щодня їздите в магазин що купуєте органік?
Ответ дляLove_Love_Love_
почти каждый день за чем-то заезжаю.
Почемучка• 07 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
кстати,да
У нас тут один магазин на 4 міста і то там не продаються фрукти і овочі …
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Ми не їмо ні кетчупи ні майонез, ковбаси їмо 2 рази в рік від сили, цукерки і сирки теж 🤷‍♀️
Сметану беру і ікру
Почемучка• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сметану беру і ікру
Точно , ще сметана ))
Там є багато чого , але все дорогуще