Рогнеда Карповна• 07 августа 2024
Могу ответить про США, если есть вопросы
Приехала по Ю4Ю.
могу поотвечать на ваши вопросы,если есть.Помню,как сама спрашивала на форуме, может кому то помогу решиться на переезд или передумать.
в США только пол года. Учитывайте мой небольшой опыт)
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
А що все аж так можна визначити по крові без УЗД. І призначити лікування, гормони? В нас гінеколог вільний є, приймати буде через три місяці . Є приватні, від 300 без аналізів. Не розписуйтесь за інших. Тут дівчина , сусідка , з кровотечею півроку ходила , потім зробили операцію Були погані наслідки, реанімації. . Бо доведи байдужістю. Вона ходила, прочила їх, невже хоть чергового гінеколога нема. Це увага до людей? То норм.? Сама теж стикнулася з таким відношенням. неодноразово.відфутб.швидких. є місцевих клієнтів відгуки прямо на сайті швидких різних міст. 1 або дві зірки оцінка. Майже всі негативні
Я не розписуюсь за когось, я пишу лише свій досвід, мій досвід з донькою такий. До речі, emergency тут дуже часто з поганими відгуками, ми біля себе знайшли з кращими, хоч і не в нашому містечку, але краще проїхати 20хв, а ніж їхати туди де відгуки не дуже. Поки досвіду звернення в emergency не було, слава Богу.
Мусик Пусик• 08 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Були в двох різних містечках, кілька разів. Маю особисто досвід. Їхнього відношення.
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну так, все це є. Про те, що жарко влітку, знаю. Але ж є кондиціонери, система розумний будинок. Просто реально ціни значно дешевші, ніж у Канаді. Канада взагалі крейзі в цьому питанні. Як вам в США, які враження?
Вже потроху звикаю.
Но відчуття України початку 2000.
Єдине, що дуже подобається це школи.
Но відчуття України початку 2000.
Єдине, що дуже подобається це школи.
Пацака-задирака• 09 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вже потроху звикаю.
Но відчуття України початку 2000.
Єдине, що дуже подобається це школи.
Но відчуття України початку 2000.
Єдине, що дуже подобається це школи.
Правда? Ніколи б про США не подумала так. А що саме наштовхує на думку, що це Україна 2000?
В Канаді, наприклад, банківська система. А ще не зрозумілим для мене є факт того, що важливі листи і привітання шлють поштою, а не на імейл.
А школи і мені подобаються дуже. Наче інший світ. І відношення вчителів до дітей і те, що в школах переймаються знаннями дітей і не батьків носом тицяють, а кажуть, що вони планують зробити, щоб покращити ситуацію і що вже зробили. Це в нас на першому році життя було, я вже приготувалася шукати репетиторів, бо вчитися на 2 мовах важкувато, а вони есе пишуть, реферати, - складні роботи. І ще подобається, що школа реально готує дітей до життя після школи, всі знання можна застосувати в реальному житті.
Ну а щодо планів на майбутнє (знаю, що зараз всі в підвішеному стані), - якби вибір був лише за вами - залишилися б чи ні?
Новопоштинская• 10 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
чек в костко в среднем 350 раз в неделю.
плюс локальные магазины посреди недели.
так и получается...
ну опять же,смотря что кушать.
мы не покупаем готовую еду.
стараюсь брать органик.
свинина мне здесь вообще никакая. поэтому беру говядину,баранину. Креветки, красная рыба. Овощи/фрукты. Сыры.
ну как-то так.
плюс локальные магазины посреди недели.
так и получается...
ну опять же,смотря что кушать.
мы не покупаем готовую еду.
стараюсь брать органик.
ну как-то так.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3584246
Ось і читайте, що їсть автор. Риба це консерва за 1.5 дол і вечеря готова на всю сімю. А ви тут про свої стейки розказуєте і виправдовуєтесь чому 1500 витрачаєте на сімью.!