Рогнеда Карповна• 07 августа 2024

Могу ответить про США, если есть вопросы

Приехала по Ю4Ю.
могу поотвечать на ваши вопросы,если есть.Помню,как сама спрашивала на форуме, может кому то помогу решиться на переезд или передумать.
в США только пол года. Учитывайте мой небольшой опыт)
Ваша прЭлесть• 07 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Заздрите тим, хто в Німеччині? Там повітря воняє, що ппц. Рівень життя...ну завітайте до Берліна і ви зрозумієте, що це повний треш. Взагалі не знаю, хто вигадав ті міфи про те, що німці пунктуальні, читоплотні, ввічливі... На дорогах підрізають, нажимають один одного, товпляться, як ті барани, ніхто нікому не дасть проїхати. На вулицях повно сміття, його ніхто не прибирає, листя пожухле з минулого року ще валяється (і це влітку), їжа то взагалі ноу комент. Повірте, немає там чому заздрити.
В нас навіть серед лісу асфальтована новісінька дорога прокладена, освітлення є, всі ввічливі на дорогах, ніхто тобі не сигналить, як дурний, не підрізає, всі газончики підстрижені, все в квітах буяє. В Німеччині бачила лише амброзію з мій зріст.
Залишилися вкрай негативні враження про країну в цілому і про міста, в яких була. Ніколи, ні за які коврижки не зголосилася б жити в Німеччині, навіть за виплати. Більш незграбної, захаращеної країни не бачила.

Сподіваюсь, вам покращає. Я нічого не прикрашала, це повне розчарування. Тому не заздріть - немає чому.
Вы не поняли сути написанного .
Мама Никитки-2• 07 августа 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ріст почався, бо люди почали їхати до Флоріди з інших штатів типу Каліфорнії, де були дуже жорсткі коронавірусні обмеження та правила, аж до обовʼязкової вакцинації. То Флоріда була оазисом для людей, кому поперек горла стало те коронобісся.
Так, я знаю.
Мама Никитки-2• 07 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
У мене теж +/- 12
Я до того, що під будівництво, та ще й самим, це не вигідна покупка. Контрактори побудують дешевше, ще й з усіма пермітами. А вже як самому вошкатися з цим всім, то 12 соток геть невигідно, вони нічого на цій нещасній врізці не зекономлять
Я тільки спостерігаю. Бо поки що оформили землю і обирають забудовника.
За їх інформацією більш ніж на чверть вартість будинку буде нижча + є можливість підлаштувати під себе планування.
Мама Никитки-2• 07 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Доречі, про Техас. Мені часто трапляються рілси і реклама будинків в цьому штаті. Будинки величезні, сучасні, а ціни, на диво, не співпадають з тим, що бачу. Що з цим штатом не так?)
Хз. Може погода? жарко літом і суворі зими. Часті торнадо і урагани. + близькість кордону
Мама Никитки-2• 07 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Все так, крім погоди та фауни
Купуйте. Там ріст цін за останні роки найбільший.Я не знаю чи сповільнився зараз, але за ост 6 років приблизно вдвічі виросли ціни і все ще ростуть.
Останній рік Південна Каролина гарненько почала розвиватись. Там клімат набагато кращий.
Одна_на_всей_планете• 07 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Сиджу зараз тут, перспективи лишитися нема, хоть ти і Б2 вивчив. Інші наші не вчили. Все йде на житло, їду. Їду по скидках!!
Медицина. Якщо не занесли тебе, то швидка, при лікарні не прийме. Йди чекай спеціаліста. Півроку. Наприклад, гінеколог, ортопед. УЗД терміново не зробиш, у швидкій, при лікарні нема його. І це країн країна в топ 10ці. Є купа груп, же люди, тисячі учасників!! Голосують , є перелік країн, куда б їм переїхати. Німеччина. США там були.
Ну чого, в малої були проблеми по гінекології, гінеколог прийняв за 3 дні, так, ти не обираєш при цьому лікаря, а йдеш до того, хто вільний, але варіанти є. УЗД не назначав, назначив аналіз крові, взяли зразу ж, на наступний день був результат.
Спілий баклажан• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В США можна приїхати з міліоном і за рік вилетіти в трубу, їсти рібаї і розсилати резюме не маючи ні мови ні освіти чекати офісноі роботи за 35$ в годину🤷‍♀️
А 35 у.е за годину це добре? Чи не дуже?
Бачу_майбутнє• 07 августа 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Это хорошо. Для начала даже отлично
Мусик Пусик• 07 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А що все аж так можна визначити по крові без УЗД. І призначити лікування, гормони? В нас гінеколог вільний є, приймати буде через три місяці . Є приватні, від 300 без аналізів. Не розписуйтесь за інших. Тут дівчина , сусідка , з кровотечею півроку ходила , потім зробили операцію Були погані наслідки, реанімації. . Бо доведи байдужістю. Вона ходила, прочила їх, невже хоть чергового гінеколога нема. Це увага до людей? То норм.? Сама теж стикнулася з таким відношенням. неодноразово.відфутб.швидких. є місцевих клієнтів відгуки прямо на сайті швидких різних міст. 1 або дві зірки оцінка. Майже всі негативні
Мусик Пусик• 07 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
При чому обирається, люди моляться з любим вже державним лікарем поговорити, одна відповідь - черга, від місяців. Люди по три рази за пару днів їдуть в лікарню швидкої, відповідь- йдіть до сімейного , він направлення дасть. Чому не мати любого спеціаліста, щоб порадитись, покликати на 10 хвилин обговорити ситуацію
Вареничніца• 08 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Як Ви отнимали Грин карту?
Воссоединение семьи
Балаболка• 08 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
кстати,да
вот вчера зашла в наш(укр) фермерский магазин.
Купила помидоры,кукурузу,картошку, горький перец,арбуз - 100долл.
Подумала,что может органик в амер магазинах покупать дешевле)))))))))
Зашла в канадский супермаркет купила помидоры, кукурузу, арбуз, перец, яблоки, яйца и сметану 25 Кан долларов
Брюлик в стразах• 08 августа 2024
Ответ дляТріль!
сша открыли границы через неск. месяцев!!
Так, аж в травні. А до цього особливо «розумні» летіли в Мексику і переходили пішки кордон в черзі разом з латиносами. Але вам тут зараз напишуть…
Смурфик• 08 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Я думаю, ви просто не розумієте, що рівень життя різний, зарплати різні і податки також різні. Ви порівнюєте чомусь українські зарплати з сумами, які залишають в магазинах Америки. Але ж вибачте, люди живуть в Америці, працюють в Америці і, відповідно, їм платять зарплати не як в Україні, а як в Америці. То максимально дивні висновки робите ви, вам не здається? Чому ви не відштовхуєтесь від зарплат по Америці, від тих цін, що в Америці? Тоді вам не здавалося б чимось незвичним наявність в магазинах тут стейків рибай чи інших, бо тут це норма.
І знову те саме - я думаю, що без стейків мама з дитиною може прожити. Чи вам вирішувати, як мамі з дитиною витратити зароблені нею гроші? Хоче, може, - то і купує.
Удалено администрацией...
Смурфик• 08 августа 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы не поняли сути написанного .
Там каша
Пацака-задирака• 08 августа 2024
Ответ дляСмурфик
Удалено администрацией...
Смурфик• 08 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Удалено администрацией...
Пацака-задирака• 08 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну так, все це є. Про те, що жарко влітку, знаю. Але ж є кондиціонери, система розумний будинок. Просто реально ціни значно дешевші, ніж у Канаді. Канада взагалі крейзі в цьому питанні. Як вам в США, які враження?
Пацака-задирака• 08 августа 2024
Ответ дляСмурфик
Удалено администрацией...
Анти-анонім• 08 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну я ж не питала, чи купувати мені там щось, правда? Я взагалі живу в сусідній країні. Бачу активну рекламу і бачу ціни. Бо в нас, наприклад, будинок коштує 3 мільйони і площа значно менша і землі з дулькін ніс. І матеріали не люкс, а бачу, шо економлять, а з цінами подуріли. Дивлюся Техас, а там шикарні люксові будинки за смішними цінами.
Так а що там з фауною? В нас шакали, ведмеді, олені, лисиця бігає, зайці скачуть....а у вас там що?
Я не в Техасі. Але кажуть там багато павуків і змій. Не знаю за скорпіонів, про цих переважно ті, що в Аризоні розповідають.
Анти-анонім• 08 августа 2024
Ответ дляПацака-задирака
У нас койоти, олені, зайці, білки. Стандартний набір. Час від часу пума. Подалі від цивілізації вовки та ведмеді.
Не служанка• 08 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Доброго дня. Нет много денег. Там сколько надо на жизнь? Работа любая подходит
В зависимости от штата, района. Вы должны учитывать жилье (к примеру комната минимум 800), без машины почти не реально (к примеру может такое быть что близко ничего нет, даже аптеки или маркета), на еду не очень много нужно. Мужчине работу легче найти, но Вы должны иметь запас денег, пока не устроитесь
Не служанка• 08 августа 2024
Ответ дляБубль Гум)
Середня заробітна плата в США десь 4500 в місяць, то ви хочете сказать, що бідні американці ледве виживають?
Это если у Вас несколько работ или есть квалификация. Если отнять налоги и расходы, то не густо.
Не служанка• 08 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Как Вы нашли спонсора?Чем именно занимаетесь в США- работаете?кем?можно ли по этой программе работать легально?
Там только легально и нужно работать. Некоторые наши ещё этого, к сожалению, не поняли, и не думают о последствиях.
Пацака-задирака• 08 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
А, ну в нас такий самий набір, ще єноти і бобри) Ну тобто фауна звична. Пум тільки не бачила, але то в інших провінціях може, мешкають.
Просто дивлячись на ринок нерухомості розумію, що в США вона дешевша, а тут певно, що мильна булька, все штучно зроблено. Недарма пенсіонери потім продають тут житло і купують віли в Іспанії чи США.
Ваша прЭлесть• 08 августа 2024
Ответ дляСмурфик
Там каша
Задели мои слова? Вот вся суть большинства советчиц , что и требовалось доказать.
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Не знаю, я сьогодні записала доньку до лікаря, на сьогодні ж запис, до того ж в якого вже були. Без сімейного лікаря записувалась, просто через клініку онлайн. Сімейного лікаря поки немає.
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Без карти щеплень в школу не приймуть. Всі щеплення ( згідно графіку США) обов’язкові.
Не в всіх штатах так, мала пішла в школу з тими щепленнями які в неї були, нічого не кололи. Написали відмову, нотаріально завірили і все. Штат MN
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Доповню сьогоднішню відповідь. Ми сьогодні записались до лікаря доньку-підлітка, в неї проблеми з циклом, я хотіла більше УЗД як до лікаря. Передзвонила медсестра, уточнила яка мета візиту. Медсестра поговорила з лікарем, лікар назначив УЗД. Спочатку казали, що не треба УЗД, шо це підліток, в її віці те шо з нею робиться це нормально, я настояла, що хочу переконатись що з донькою все добре і немає важких хвороб, лікар назначив УЗД на сьогодні. Можливо, грає роль, що це ще дитина, з дорослими в нас поки тут досвіду немає.
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
В цього лікаря, до якого я записала доньку, відгуки хороші. Так лікування тут гормонами, я поки не давала, сьогодні подзвонила в клініку, малу записали на УЗІ. То питали, чи я вже почала давати ліки, які прописав лікар. Так і сказала, що поки нічого не давала, хочу переконатися, що це лише підліткові проблеми, а не шось серйозне. УЗД назначили на сьогодні.