Результат:
вже голосів:
9 (47.37%)
Тыц
6 (31.58%)
Свой вариант
4 (21.05%)
Скрыли гнилой пол
Дисней_Кребо• 07 августа 2024
це звичайні складки. вони виникають:
*при вкладанні впирається край ліноліуму у стіну,
*при пересуванні важких меблів,
*від катання на стулі на колесах.
Чим тонший ліноліум - тим ільши брижі можуть на ньому утворюватися.
*при пересуванні важких меблів,
*від катання на стулі на колесах.
Не схоже. Гнила підлога провалюється і на лінолеумі будуть характерні ями. Тут просто дешевий лінолеум, який навіть не наклеїли, а просто кинули на підлогу. Але, це означає, що підлога в поганому стані тому і витратились на найдешевший лінолеум, так що тільки піднімати лінолеум і дивитись.
ViktoryjaG• 07 августа 2024
Просто такой линолеум, недорогой, тонкий, поэтому морщинит. Такой лучше приклеивать.
Ответ дляlus_so
у нас таркет. дорогой, толстый. лежит на бетонной стяжке без клея. никаких морщин.
Ответ дляДисней_Кребо
це звичайні складки. вони виникають:
*при пересуванні важких меблів,
*від катання на стулі на колесах.
*при пересуванні важких меблів,
*від катання на стулі на колесах.
все верно написали. Линолеум автора весьма бюджетній и более тонкий