Багиня• 07 августа 2024
Help! Холестерин майже 9. Що робити?
Я в шоці, бо ще пів року тому був 5,5.
До якого лікаря звертатися?
Не розумію, чому так(((
Ціле літо їла маже кожен день по 2 яйця. Аже ж є багато інформації,що
яйця не підвищують холестерин. Жирну,смажену їжу майже не вживаю.
До якого лікаря звертатися?
Не розумію, чому так(((
Лапка• 07 августа 2024
Скільки ЛПВЩ та ЛПНЩ? Тригліцериди? КА? Саме на ці показники треба дивитись і приймати рішення про лікування
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляЛапка
Здавала біохімічний аналіз,який не ключав ліпопротеїди. Піду здам окремо.
Але сам холестерин критичний(((
Лапка• 07 августа 2024
Ответ дляБагиня
Але сам холестерин критичний(((
Так, холестерин високий. Однозначно треба знижувати, але для розуміння повної картини потрібно здати ліпопротеіди
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляЛапка
Статинами? Чи можна обійтися без них?
NainaBelle• 07 августа 2024
Может в целом попробовать на полведра меньше есть. И что немаловажно вместо пива/ колы - вода без газа и чай без сахара .
Людям которые не пьют чистую воду а из жидкости выпивают полстаканчика чая/ кофе ’ с 8 ложками сахара’ им капец конечно. Воду надо пить без газа и без сахара она все вымоет
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляNainaBelle
Води п,ю багато, пиво колу взагалі не п,ю. Харчуюся помірно.
Так що тут мимо
NainaBelle• 07 августа 2024
Ответ дляБагиня
Так що тут мимо
А каким образом вы поняли что холестерин высокий, анализ сдавали?
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляNainaBelle
Так,показав 8,8
Точу ляси• 07 августа 2024
Ответ дляNainaBelle
Я все это делаю. Пп-шник хренов. Холестерин 11.
NainaBelle• 07 августа 2024
Ответ дляБагиня
Так,показав 8,8
Так а чем это вам мешает жить? Я никогда никакие анализы не сдавала. Пока ее забеременела. Не давление не меряла , не холестерин, не гемоглобин, последнее даже не знала что это до 35 лет.
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Майонез?
Ні, салат з майонезом може бути 2 р в рік
Багиня
• 07 августа 2024
Ответ дляflekder
может у вас высокий из-за ЛПВП и вы супервумен, липидный профиль сначала получите, потом будете думать что делать..
а то сразу статины! ппц
На днях піду здавати