Не прохожу мимо• 07 августа 2024

телефон дитині

в дочки проблеми із зором, тому не купувала телефон, бо їй не можна.
носить окуляри.
але влітку часто іде по подруги (і це тільки 1 клас закінчила), а я дома сивію і переживаю.
купити кнопковий буде ок?
просто на дзвінки і смс.
чи годинник?
PORKA• 07 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
мені в магазині розказували, що все одно треба телефон.
тому я годинник і не взяла
Да нет, у дочки часы были в младшей школе, брали пакет у Водафона специально для часов.

PORKA• 07 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
сенсорний дешевий може бути для зору не ок через якість екрану і тп
Да сейчас все ок и в дешевых.
Молода і нерозважлива• 07 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
да сейчас у всех телефонов нормальные экраны
А поговорить?• 07 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
я телефонами користують до вбивання))))))))
тому старих нема))
Возьмите простой, но не кнопочный в оплату частями
Губки-уточкой• 07 августа 2024
Я купила своїй смарт годинник 2к грн, нічого навороченого, подзвонити, зробити фото, в додатку відслідкувати, дуже зручно, не знаю чому раніше не купила))
Губки-уточкой• 07 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
тому я годинник і не взяла
Є китайські годинники, у моєї такий, туди сім карта встановлюється nano