ЯкаКраля• 07 августа 2024

Я вже блогєр чи ще ні

Дівчата, якщо мої рілзи переглядають від 10к, один залетів на 380к, при кількості людей в підписниках 200 штук. То я вже блогєр чи ще ні? Бо дивлюсь далеко не в усіх блогерах на 10к підписниках стільки переглядів 😅
Тема гумористичного характеру
Зубная фея• 07 августа 2024
Ви вже супер блогер)

автор ЯкаКраля • 07 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Ви вже супер блогер)
Час продавати рекламу
Хочу на Балі• 07 августа 2024
На яку тему рілз?
автор ЯкаКраля • 07 августа 2024
Ответ дляХочу на Балі
На яку тему рілз?
Та нічого особливого. Гумористичні з донькою.
Істеріомама• 07 августа 2024
Знаю одну блогершу в якої залітають просто рілси.
У вас видно теж цікаво виходить. Не зупиняйтесь. Скоро будете знаменита і дні на рекламу розписані)))) успіхів 🌸
автор ЯкаКраля • 07 августа 2024
Ответ дляІстеріомама
Та ви розумієте, я видаляю весь непотріб який на мере підписується, в підписниках лише друзі. Після кожного рілзу починають підписуватись різні не зрозумілі особистості. Задовбалась чмститись від них. А тепер думаю, може зря? Вже було б тисячі 4 точно
Істеріомама• 07 августа 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не чистіть. З часом усе стане на свої місця. Розумно поставтесь до контенту. Зробіть так, що в сторіз ніби показуєте своє життя, як воно є. Рекламу згодом беріть лише те, що дійсно варте уваги. Зараз дефіцит на якісний «продукт»
Мені подобається як веде блог victoriia_ilchuk. Має свою аудиторію, тихо, спокійно, без пафосу.
Настя Коротка - дуже люблю…