Коварная Зая• 07 августа 2024

Сказала чоловікові все, що мене гнітило у відносинах, є питання

Я вчора взяла і сказала чоловікові те, що терпіла і пробачала час від часу. Йому це дуже не сподобалось, він пішов далі і перейшов грані, коли казав такі речі, коли вже просто хоче образити, а не дійти до консенсусу. Я зреагувала, перервала розмову.
Сьогодні не дзвонить, не пише і не вибачається. Я готова, що й піде. А мені так добре стало, наче камінь з душі впав.
Цілий день я у піднесеному настрої, дивуюсь , як це. Аж спина розправилась дужче. Я не можу зрозуміти, що зі мною. Це така реакція на стрес чи реальність мого сприйняття світу змінилася? Тобто я думаю над тим, що він сказав, неприємні це були речі, час від часу, але це не псує мені настрій.
Мені слід чекати гойдалку в іншу сторону?
Мавка• 07 августа 2024
Бо казати правду - це приємно.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 августа 2024
Що саме сказали?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2024
какую-то гадость про его лингам?
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляМавка
Бо казати правду - це приємно.
Цікава думка, 5 слів і стільки змісту
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що саме сказали?
Що він козел, якщо коротко.
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
какую-то гадость про его лингам?
Що таке лінги, я не в темі
КАПСЛОЧНИЦА• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Що він козел, якщо коротко.
І що далі? Є діти? Гроші? Житло?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Що таке лінги, я не в темі
лингам- то же самое, что и нефритовый стержень- член
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І що далі? Є діти? Гроші? Житло?
Діти і житло є, грошей мало. Роботи нема, поки що. Але в цілому вигребу.
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Аа, буду знати;) До лінгама не добралася, тема була про фінанси.
useruseruser• 07 августа 2024
Вибачте,а коли ви з ним тільки почали зустрічатися,він такий самий був?)))
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні, не був. Коли стало трохи більше грошей, відчув себе принцом. Класика
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Може бути так,що ви почали багато вимагати невиправдано дорогих подарунків,покупок?
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Навпаки, він почав.
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Навпаки, він почав.
Що він почав!?Які фрази,що було в ого поведінці конкретне?
Налитое яблочко• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Автор, послухайте про нарцисів на ютюб,
Може у вас той випадок.
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Витратив сімейну заначку та вліз у борги, щоб купити собі чоловічі іграшки для статусу та розваг.
автор Коварная Зая • 07 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Автор, послухайте про нарцисів на ютюб,
Може у вас той випадок.
Я створювала по окремим випадкам теми тут, мені вже казали про нарциса і не раз. А я не можу діагностувати, бо як в тумані.
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Та хай купляє що хоче.Просто на розлучення подайте і все
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Моя помилка з колишнім чоловіком була що я заначку не поділила навпіл
автор Коварная Зая • 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не хочу з ним розлучатися
автор Коварная Зая • 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Він мене пиляв довго, щоб витратити, я під цим тиском згодилася і скоро зрозуміла, що я для нього ніхто, бо він думає тільки про себе.
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
А ви ому сказали,на що ви хотіли б витратити гроші (наприклад манікюр,фітнес,масаж і т д і т п)
Налитое яблочко• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Виходьте, бо просрете молодість як я, я ухожу на днях, 17 років шлюбу(
Анамнез схожий на вашого,
Де були мої очі, вуха
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Я не хочу з ним розлучатися
Ну ви ж не терпіла
автор Коварная Зая • 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Казала, на лікування. Обіцянки цяцянки, я зароблю. Типу ти почекаєш, у мене важливіше.
автор Коварная Зая • 08 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Анамнез схожий на вашого,
Де були мої очі, вуха
Як ви діагностували?
автор Коварная Зая • 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну ви ж не терпіла
Терпіла, виходить.
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Терпіла, виходить.
Ну то я тоді не знаю що вам порадити.Він може вас змусити боргів набрати заради його забаганок
Налитое яблочко• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Як ви діагностували?
Дуже багато чого було за останній рік((( не радиться ні в чому, сам в собі, вже вдома поговорити не можна, нікуди не хоче, ніяких планів обговорити, обманювати почав, і т.п.
Почала все співставляти - прозріла((