Коварная Зая• 07 августа 2024
Сказала чоловікові все, що мене гнітило у відносинах, є питання
Я вчора взяла і сказала чоловікові те, що терпіла і пробачала час від часу. Йому це дуже не сподобалось, він пішов далі і перейшов грані, коли казав такі речі, коли вже просто хоче образити, а не дійти до консенсусу. Я зреагувала, перервала розмову.
Сьогодні не дзвонить, не пише і не вибачається. Я готова, що й піде. А мені так добре стало, наче камінь з душі впав.
Цілий день я у піднесеному настрої, дивуюсь , як це. Аж спина розправилась дужче. Я не можу зрозуміти, що зі мною. Це така реакція на стрес чи реальність мого сприйняття світу змінилася? Тобто я думаю над тим, що він сказав, неприємні це були речі, час від часу, але це не псує мені настрій.
Мені слід чекати гойдалку в іншу сторону?
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну то я тоді не знаю що вам порадити.Він може вас змусити боргів набрати заради його забаганок
Не змусить. Я б хотіла, щоб він вибачився і закрив мої потреби. Але чи зміниться він заради мене?
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Тут у мене для вас погані новини.Він не зміниться.
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Дуже багато чого було за останній рік((( не радиться ні в чому, сам в собі, вже вдома поговорити не можна, нікуди не хоче, ніяких планів обговорити, обманювати почав, і т.п.
Почала все співставляти - прозріла((
Може він не нарцис, а просто суд@к? Просто перестав поважати і так себе поводив? Психологи кажуть, що діагноз нарцис ставить психіатр, пересічному важко це зробити.
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Я з тої точки зору, що він змінився в гіршу сторону, то і назад зможе. Якщо захоче.
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ок,спробуйте переконати ого в цьому.Добре.
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
У мене до вас питання, чому ви так чітко радите розлучатися?
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Можу порадити і ще:
1) Розлучитися і викинути цей груз з душі (але цей варіант вам не підходить).
2) Стати дуже жорсткою з ним,як і він з вами і так само витрачати гроші на ваші забаганки,як і він на свої.
3) Завести богатого коханця))))))
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Можу порадити і ще:
3) Завести богатого коханця))))))
Перший варіант все одно найкращий:)
Я маю на увазі, що ви бачите таке, чого я не бачу, скоріше не хочу бачити?
Я намагаюсь відкалібруватися, бо в душі розумію, що це просто психозахист від страху.
Налитое яблочко• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
В моєму випадку дуже все збігається по всім пунктам.
Я вже так стала хворіти, що думаю, мені мій організм каже спасатися
Коварная Зая
• 08 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А він просив вас не розлучатися?
Зʼявлявся потім з пропозицією почати стосунки знову?
Налитое яблочко• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
А він просив вас не розлучатися?
Поки розходимося, розлучення скоріш за все пізніше трохи, є дитина, треба щоб не так різко.
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Перший варіант все одно найкращий:)
Він в сексі хороший і цим він вас купив