Забагаловка• 08 августа 2024
Рюкзак 6 клас- яких з цих?
Я инженер, меряю от 1• 08 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Моя в 5 вибрала кайт чорний з дівчиною аніме. Ніякі інші дивитися не хоче
Моя в 12 років захопилася аніме. Купляли все в тому стилі. В 14 вона заявила що їй соромно навіть дивитись на старі фото і як я могла їй купляти такі речі. Тому це не показник.
Заздрість то погано• 08 августа 2024
Кредитная• 08 августа 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Моя донька йде в 6 клас - з жодним би не погодилась ходити. Вона обрала собі Nike такий. Вже декілька років обирає сама такі речі
Так вони ж не для школи-дно буде випирати, спинка не жорстка,як в такому зошити носити?