Бубль Гум)• 08 августа 2024
Краків-Харків. Порадьте перевізника
Порадьте перевізника, будь-ласка, щоб без пересадок. Дякую.
Бандитка Сью• 08 августа 2024
Не бажаєте потягом добиратись? Я раз проїхалась ось автобусом, бо прийшлось і більше не хочу. Дуже тяжка дорога мені.
Бубль Гум)
• 08 августа 2024
Ответ дляБандитка Сью
Бажаю. Але квітів немає ніяких нікуди(
Бандитка Сью• 08 августа 2024
Ответ дляБубль Гум)
Бажаю. Але квітів немає ніяких нікуди(
А на коли вам потрібно. Щойно глянула, то на 20, 22, 26 серпня є квитки з Перемишля до Харкова. Тоді хоча б автобусом до Львову, а далі потяг.
Бубль Гум)
• 08 августа 2024
Ответ дляБандитка Сью
15 /08 чи 16/08
Бубль Гум)
• 08 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
До Дорохуська зможете дістатися?
Прямого сполучення немає, є через Варшаву, більше 6 годин з пересадкою. До 11 ранку складно доїхати