Мамина квіточка• Изменено 08 августа 2024
У нашій країні звичайний відпочинок - лише для людей з середнім та високим
доходом.
Звісно, ціни зараз дуже виросли і продовжують рости, але високими вони були й до війни. Тема про відпочинок у межах міста/за містом. Відпочинок у комплексі біля басейну завжди був «для обраних». Людина з низьким статком не могла собі такого дозволити. Точніше, могла, але це були б дуже суттєві витрати для родини.
У нашому місті (обласний центр) візит у басейн без гірок, без розваг на 2 дит та 1 дор обходиться у близько 1000-1200 грн. Це просто похлюпатись у холодній хлорованій воді. Плюс заплати за лежак, заплати за надувного фламінго.
У цьому році ми виїхали за кордон. Живемо в Німеччині у невеличкому місті. Тут безліч розваг, зокрема два великі водних комплекси та термальні басейни для різного віку та вподобань, на території багато гірок. Зелена зона(парк), повітря чисте, можна пограти в теніс чи волейбол, є дитячий майданчик на території. Просто заходь собі, бери своє покривало, полотенце, їжу за бажанням (а можна купити на території, якщо нічого не взяв із собою) та відпочивай! Температура басейнів постійно підтримується, якщо на вулиці буде прохолодно - у басейні буде тепло. Це не Турція, це звичайний міський водний комплекс під відкритим небом, який працює в теплу пору року. І власникам вистачає прибутку та коштів на утримання за 4 теплих місяці.
Ніяких тобі навʼязувань лежаків, ніяких заборон зі своєю їжею чи напоями.
Тут ще й скидки усім до 18, дітям до 6 років безкоштовно.
Ось декілька фото. Щоб ви розуміли, я за компанію (2 дит і 1 дор) заплатила 7 євро ! Люди собі хоч кожного дня приходять відпочивати, поруч рятувальники. Для місцевих дітей це звична справа. Все зроблено не для людей. Людина з будь-яким статком може дозволити собі цей відпочинок.
Мої стрибали від щастя та безкінечно дякували, що я повела їх на цей басейн.
Дуже шкода українських дітей, взагалі багатьох наших людей, що нормальний відпочинок лише для тих, в кого вдосталь коштів
Ответ дляKorsika999
Смешно даже, насколько люди верят во всякую хрень. Даже уже отвечать нет желания. Изучите сначала стстем налогов в ес, потом говорите про 45%
Как буд то вы ее изучили. Что платит работодатель за своего работника в Германии. Какие налоги в процентах с зарплаты работника?
Ответ дляОксана_12
Ще скажіть садки. В безкоштовному ’мєстов нєту’. Школи... Після звичайної школи вступити до хорошого ВУЗу неможливо, от вам факт. Тобто або хороша (за гроші імен для всіх) або репетитори (звісно теж аоьтруїсти). Ну і так далі. Податки то я сплачую, а толоку. Але це не лише у нас, так що так
Не судіть по своїй дитині за всіх дітей. НМТ 184 після звичайної школи без репетиторів. Просто вчителі хотіли підготовити дітей і підготували. Кілька разів робили тестові НМТ. На уроках української настільки вільно і цікаво, що діти Авраменко листи писали, задаючи питання про правопис.
Ответ дляЕленка14
Я можу сказати: садки.
Ніяких проблем з державними садками не було. Те, що ми платили в садках за наших дітей - смішні витрати в порівнянні з іншими європейськими країнами, в яких жили/живуть мої родичи/знайомі: Фінляндія, Нідерланди, Німеччина, Франція.
Я моду сказати садки. Прям зараз. ’Місць немвє в не буде для вас і таких як ви’. Що ви мені про ’було’ розказуєте. Я теж моду розказати що ’було’. Навіть вірю, що хтось туди і зараз ходить, раз для моєї дитини місця не знайшлось . І я така не одна. Вони потім згадають за моїх дітей, як прийде час ’борги віддавати’)
Ответ дляОксана_12
Я можу сказати: місця є.
Мої племінники з повних сімей ходять у державні ДНЗ прям зараз, без взяток та зв´язків. Тому не розповідайте казки. Україна - це не лише Київ.
Ответ дляKittyK
Бред эта картинка. В Украине не 18% далеко. Ближе к 50. Посчитайте сколько платит работодатель за работника и прибавьте. Плюс военный сбор. А в Англии например далеко не 45. Там 45 только если доход выше 100 тыс или 125 не помню точно. А первые 12500 годового дохода вообще не облагаются. Вот и считайте. На ВСЕ Ваши украинские зарплаты в Англии Вы бы заплатили меньше.
В Украине 18% подоходного и 1,5% военного сбора платит работник
Взятые с потолка 50% насколько понимаю вы приплели вместе с 8,41-22% ЕСВ, которые платит работодатель.
Думаете в Англии работодатель ничего не платит за работника?
Открою секрет- платит как и в Германии
Ответ дляtetnes
Звісно, в кожній школі міста задрипанська пишуть листи до Авраменко). І відповідь отримуються... Хоч не нудіть мені. Не бачили слабких шкіл - радійте тихо і не пишіть нісенітниці. Мене теж готувала до вступу вчитель звичайної школи - кихвської. Бо в нашому містечку вчителів такого рівня і близько не було (і немає). Так що я вам вірю, хтось і в неї вчився у ’звичайній школі’. Це не відміняє того, що базова шкіл на програма не дозволяє скласти нмт на високий рівень. 184 це середній і є
Ответ дляЕленка14
Я можу сказати: місця є.
Звісно є. В наш ДНЗ теж ходять. А я все вигадую, а чеки за приватний мені наснилось. Ну-ну.
Ответ дляОксана_12
Так відповідь отримали. Нудите тут ви. Подивіться в дзеркало
Ответ дляОксана_12
Так і 200 по математиці то середній)
Ответ дляОксана_12
Так, наче ваш ДНЗ єдиний на всю Україну. Звісно ж що казки. Єдине моє ’тєлодвіженіє’ було - записала дитину в чергу у півроку, і це ж радила всім моїм знайомим. І так, прийшла, ніякого хабаря, ніяких пошуків зв´язків.
А якщо ДНЗ вибрати подалі, не рейтинговий - то хоч зараз є місця.
Ответ дляtetnes
Ну що ви , тільки ви маєте право на щастя з київськими репетиторами) Інші ні)
Звісно. Якби не вона фіг би я іспити склала. А ви пишіть, пишіть про ’самі вчаться’ і ’рівні можливості’. Не відволікайтесь. Там і до масачусетського технологічного недалеко з шикарною базою ЗОШ номер...
Ответ дляОксана_12
Ваша кастова зверхніть прекрасна) Не зупиняйтесь)
Как нам до этого далеко.......И это печаль. Смотрю я на детей которых родители не вывезли и понимаю, что брошены они на улице ( ни секций, ни лагерей, ни кружков за приемлемые деньги).Пока родители зарабатывают на кусок хлеба, одежду и коммуналку. Они сбиваются в стаи во дворах. Школа от всего убрала руки, всем на них наплевать.....
Ответ дляЕленка14
У нас так, єдиний, уявіть собі. Буває д таке. У пів року не могла записати - переїхали, буває ж таке. Ні, не вірте, я містична істота. Людей, яким не вистачило місць у садочку не існує, бо у вас все добре. А кого іще не існує?
Ответ дляFora74
Где вы видели стаи безпризорных детей ? Сорока на хвосте принесла ? ) а вы такая , фух , вот это я мать года , вывезла ребенка , куплю себе медальку
Ответ дляОксана_12
Ні, не повірю, на весь Київ один єдиний садок. Ну 💯 казка.
Це по перше.
По друге, ви завжди можете переїхати у інше місто. Наголошую ще раз: не Києвом єдиним.
Це по перше.
Ответ дляFora74
Це ви з наросії віщаєте? Ох і тяжко вам там
Ответ дляЕленка14
Це по перше.
А з чого ви вирішили, що я в Києві? Ми переїхали до передмістя. І з садками тут бідв бідося. Хоча проект на побудову нового вже є, але поки його побудують...
І в містечку, звідки я родом ще гірше. А за село взагалі мовчу..
А ви як, з Одеси до Харкова дитину возили,чи до чого тут ’вся Україна’. Мені ДНЗ на місці треба, як і всім нормальним людям
Ответ дляОксана_12
Бо ви весь час відповідаєте і питаєте за Київ. А діти ваші були малими у 2013, досі в садочку?
Ответ дляОксана_12
І до речі, на перші ваші дописи в цій темі я вам навіть смайлики ’пальцівгору’ ставила. А потім щось погляди розійшлися.....
TATATA1973• 08 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Да, у нас тоже налоги высокие. И в пен фонд 22% за каждого сотрудника, это до фига
Вивчіть поняття податки і ЄСВ
Автор, Ваше речення ’І власникам вистачає прибутку та коштів на утримання за 4 теплих місяці.’ просто смішне. Ви що не розумієте, що басейн в якому ви відпочиваєте муніципальний і фінансується місцевою громадою, він ніякий не прибутковий, а дотаційний. В Україні немає подібних державних закладів, усі приватні, звісно їх власники на них заробляють, тому і ціни такі.
Ответ дляtetnes
Открою секрет- платит как и в Германии
Открою секрет - нет, не платит. Все платит работник. Я, если что, бухгалтер, работала и в Украине и в Англии. Простите конечно меня такую темную и необразованную, но налог в 22% на фонд оплаты труда к чему отнести? Я если что кандидатскую писала по налогообложению и немного в курсе темы. Так вот и прибавьте сюда еще подоходный и военный сбор, который скоро будет 5%, вычтите несчастную налоговую льготу если ее еще не убрали за смехотворностью. И посчитайте. А еще в Англии нет налогов например с депозита. И пенсия минимум 850 фунтов стерлингов.
Ответ дляОксана_12
Не діти, а дитина. І менший в садочку. І таких як я там в списку ще пів сотні. В чому ви намагаєтесь мене переконати, що мене не існує?
Це ви намагаєтеся переконати всіх довкола, що в нашій країні нічого не існує для звичайних людей. Все тільки для непростих людей і за скажені гроші. Я вам заперечила, з власного досвіду і досвіду моїх знайомих. Ви мені доводите, що це не правда. Нас не існує?
Ответ дляЕленка14
Можливо я якось не так висловлюю свою думку. Занадто емоційно, щоб грамотно і аргументовано пояснити, що власне я маю на увазі.
Ще й телефон з налаштуваннями на китайську клавіатуру, інколи перечитую - то навіть не автозаміна, а лютий жах вже після редагування