Мамина квіточка• Изменено 08 августа 2024

У нашій країні звичайний відпочинок - лише для людей з середнім та високим

доходом.
Звісно, ціни зараз дуже виросли і продовжують рости, але високими вони були й до війни. Тема про відпочинок у межах міста/за містом. Відпочинок у комплексі біля басейну завжди був «для обраних». Людина з низьким статком не могла собі такого дозволити. Точніше, могла, але це були б дуже суттєві витрати для родини.
У нашому місті (обласний центр) візит у басейн без гірок, без розваг на 2 дит та 1 дор обходиться у близько 1000-1200 грн. Це просто похлюпатись у холодній хлорованій воді. Плюс заплати за лежак, заплати за надувного фламінго.
У цьому році ми виїхали за кордон. Живемо в Німеччині у невеличкому місті. Тут безліч розваг, зокрема два великі водних комплекси та термальні басейни для різного віку та вподобань, на території багато гірок. Зелена зона(парк), повітря чисте, можна пограти в теніс чи волейбол, є дитячий майданчик на території. Просто заходь собі, бери своє покривало, полотенце, їжу за бажанням (а можна купити на території, якщо нічого не взяв із собою) та відпочивай! Температура басейнів постійно підтримується, якщо на вулиці буде прохолодно - у басейні буде тепло. Це не Турція, це звичайний міський водний комплекс під відкритим небом, який працює в теплу пору року. І власникам вистачає прибутку та коштів на утримання за 4 теплих місяці.
Ніяких тобі навʼязувань лежаків, ніяких заборон зі своєю їжею чи напоями.
Тут ще й скидки усім до 18, дітям до 6 років безкоштовно.
Ось декілька фото. Щоб ви розуміли, я за компанію (2 дит і 1 дор) заплатила 7 євро ! Люди собі хоч кожного дня приходять відпочивати, поруч рятувальники. Для місцевих дітей це звична справа. Все зроблено не для людей. Людина з будь-яким статком може дозволити собі цей відпочинок.
Мої стрибали від щастя та безкінечно дякували, що я повела їх на цей басейн.
Дуже шкода українських дітей, взагалі багатьох наших людей, що нормальний відпочинок лише для тих, в кого вдосталь коштів
tetnes• 08 августа 2024
Ответ дляЕленка14
Ви якась дивна, невже ви вважаєте, що ПДВ (НДС) існує лише в Україні? Поцікавтеся, здивуєтеся. І його розмір +- однаковий
Тому ’докидувати’ розмір налогів потрібно не тільки Україні, а всім без виключення країнам
Та я ж статтю привела про розмір ПДВ в інших країнах. Та х то ж її буде відкривати)

Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Автор сидит на социалке и ходит сейчас за налоги иных немцев
Ей не понять просто этого
Ну допустим я плачу налоги в Украине. Сходите за 7 евро=315 грн в бассейн вчетвером своей семьей в Украине. Я вам дарю.
Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляСапай вазони
У нас даже если будет 99% налогов, ничего не изменится. И война тут не при чем. Уймитесь уже со своими налогами. Любой экономист вам скажет, что в Украине налоги не ниже, чем в странах Европы. А сейчас вообще, мы лидеры мировые практически, по налогам. Откройте статистику и сами почитайте.
У нас умеренные налоги. Это вам не 40 и не 45% налогов, как в других странах. Космические у нас только откаты.
ona3233• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
Чому ви не бізнесмен? Зробили б дешево, показали клас
Я инженер-строитель.
Кому-то нужно и проектировать то, что строят ваши бизнесмены.
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Моя подруга їздила того літа в гості до знайомих в Бельгію. Теж там муніципальний басейн, вона в захваті, висилала фотки. Вхід 20 євро за людину. Я подивилась ті фото, і зрозуміла, що людина в своєму житті нічого не бачила. Басейн жахливий, купа народу, вода якась жовта, лежаків немає. Найбільше мене вразило, що навколо басейну немає зелені, трави, все закладено бруківкою. Люди порозстеляли підстилки просто на тій бруківці, на пекучому сонці, без парасольок. Стояв там якийсь павільйон, давав трохи тінь, то там народу було, як оселедців в банці. Ото кайф відпочинок. Я їй так і написала, що навіть якби мені доплачували, то я туди не пішла б. Ще й закінчився для неї той відпочинок розтягненням м´язів, бо послизнулася на тій плитці і впала. Зато заграниця.
20 євро це 800-900 грн.
spart-5037• 08 августа 2024
Ответ дляАтланта
40 % от высокого дохода. От среднего, как у большинства в Украине, вполовину меньше, как и в Украине. А пользоваться благами могут все .
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Я не могу сказать что мы много жрём, просто наверное берём дорогие продукты.
Согласна, если покупать кашу и курицу,то на 30к можно лопнуть, но если покупать стейки/красную рыбу,хамон,нормальный сыр и то не каждый день, то так и выходит.
Просто кто как привык есть
Ну... Я купила стейків, хамону і сиру. На 30!тисяч ними можна добряче обїстись. Діти такого взагалі не їдять... Чи у вас підлітки? Тоді дивно, як ви влазите в 30ку
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Вы этого мэра и городских депутатов выбрали сами. И выберете еще раз тех же, сетуя что в Европе они друге. Привела город в Украине, где тратяться на детей. Учителя трусятся и боятся на что-то собирать, потому что родители привыкли бежать в приемную мэра и жаловаться на поборы.

Тот же Харьков из бюджета закупил 314 мини котельных и будет первым городом миллионником, который не будет зависеть от централизованного отопления
Что в Киеве?
Все нормально в Києві. А що не так у Києві?
Nerses• 08 августа 2024
Сестра тоже ходит в подобный с семьёй за 4 евро. Но и у нас в Украине открытый бассейн с одной горкой в 0,5 км от дома стоит не дорого, если перевести как раз меньше 7 евро.

Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Можно покупать вырезку, креветки,готовить вкусно и не на 30 тысяч. Ну кто есть тот хамон, дети не любят такое. Красная рыба у нас вся привозная и не вкусная. Вы такая понторезка типичная. Сейчас лето, даже очень обеспеченные люди едят овощи, фрукты. У меня знакомые не бедные едят кабачковую икру или баклажанную домашнюю )
Це прямо але елітна їжа, їх готувати треба, на відміну від того лосося, якого цілого впихнув в духовку - і ’хазяйка’)))
filafina• 08 августа 2024
Ответ дляТам-тарарам
Он говорил, что никуда не ездит, так как маленькая зарплата. У него есть дача родителей. Ездит туда. Лично я, например, никогда не была за границей. Не могу себе этого позволить. На море ездила только в одесскую область. Очень много людей в нашей стране никуда не ездят, так как как маленькая зарплата!!!
как минимум на азов и маленькой зп можно было поехать
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляФісташкова кава
а пенсії з чого йдуть? чи пенсіонерів викреслимо?? а школи?
Ще скажіть садки. В безкоштовному ’мєстов нєту’. Школи... Після звичайної школи вступити до хорошого ВУЗу неможливо, от вам факт. Тобто або хороша (за гроші імен для всіх) або репетитори (звісно теж аоьтруїсти). Ну і так далі. Податки то я сплачую, а толоку. Але це не лише у нас, так що так
filafina• 08 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Мы рады что вы выехали и ходите в бассейн )
Интересно что с автором случится, если она увидит журку за 100грн, Безлюд бесплатный в Харькове?
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляona3233
Я инженер-строитель.
Я теж з цієї сфери багатьох знаю. Всі вони спокійно можуть дозволити собі басейн. А в якому це вузі інженерна спеціальність не дає навіть мінімальної економічної бази? Навіть інженерія того ж КПІ дозволяє хоч приблизно оцінити економічні процеси
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляАтланта
Хм...
Будете здивовані)))
ona3233• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
Вы даже не поняли контекста моего комментария.
Осспади, порадницы, какие вы смешные бываете. Хоть разберитесь, прежде чем комментировать так нелепо и не в тему.🤣🤣🤣
Charming• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
В мене 2-е. Обидва ходили в держ садок, місця були, друге питання, що є певні правила для того, щоб туди попасти, але ж не всіх вони влаштовують.
Хороший вуз. Ну, якщо дитина сама по собі не вчиться, то і хороший вуз їй не світить. Навіть за кордоном, щоб безкоштовно ( і це умовно безкоштовно) потрапити в хороший вуз треба хотіти і вміти вчитися, усіх підряд до нього не беруть.
KittyK• 08 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
мирровые лидеры?
Бред эта картинка. В Украине не 18% далеко. Ближе к 50. Посчитайте сколько платит работодатель за работника и прибавьте. Плюс военный сбор. А в Англии например далеко не 45. Там 45 только если доход выше 100 тыс или 125 не помню точно. А первые 12500 годового дохода вообще не облагаются. Вот и считайте. На ВСЕ Ваши украинские зарплаты в Англии Вы бы заплатили меньше.
Korsika999• 08 августа 2024
Ответ дляАтланта
Смешно даже, насколько люди верят во всякую хрень. Даже уже отвечать нет желания. Изучите сначала стстем налогов в ес, потом говорите про 45%

Korsika999• 08 августа 2024
Ответ дляKittyK
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Який совок? Останній раз стрибала у лютому 2022, потім виїхала і забула про це страхіття,як про страшний сон. Скаржилася багато раз в КМДА, скаржилися інші люди - без результату. Зав поліклінікою мені прямо говорив, що фінансування дають вдвічі менше, ніж потреба. В КМДА казали, що фінансують у повному обсязі. Але треба розуміти відчай людини, яка прийшла о 6 в чергу, достояла до 10-10:30 і пішла ні з чим... І так кожен місяць.
Якщо ви у Києві, то такі препарати отримують лише через фармацію. Не всі аптеки цієї мережі, а закріплені за поліклінікою. І піти отовартися в іншу ви не можете.
Я бачила такі черги. Наркомани в аптеках, де видають наркотики безкоштовно. В кума навпроти будинку така аптека. Майже постійно з 3-4 ранку черга була.
А ви за якими ліками всю нічь стояли? Назва в них є?
Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Условных 10-12 тыс € в месяц это высокий или средний? И в какой стране. Если вы отвечаете не обтекаемо, а подразумеваете конкретную европейскую страну. Ответьте, пожалуйста.
Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляKorsika999
А в ЕС единая система налогов во всех странах?
Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
Хм...
Будете здивовані)))
Вы такая загадочная😂 не стесняйтесь, развивайте тему, если на столько хорошо осведомлены.
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляCharming
Ну дивіться. Певні правила. Мох діти з нормальної повної родини з двома працюючими батьками - нема пільг, нема садка. Школи... Але писали тут про завдання з параметрами на нмт, яких немвє в звичайній шкільній програмі (це було і за моєї юності, батьки мали можливість і гроші винаймати мені репетитора, жоден з моїх однокласників якими б розумними вони не були, не зміг би вступити до того ж вишу, вони не знали і не могли знати матеріал, якого не було в програмі - треба було ходити на курси чи до репетитора - нічого не змінилось). Якщо в вашій школі хороший рівень викладання іноземних мов - вважай пощастило. Ну і так у всьому.
Ну ще у нас можуть бути різні поняття про хороший рівень і хороший вуз.
Нісенітниці про ’дитина сама вчиться’ залиште тим, хто не проходив цей шлях, особисто я прекрасно знаю різницю.
Оксана_12• 08 августа 2024
Ответ дляАтланта
Скористайтесь Гугл. Я в вас вірю.
Атланта• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
Скористайтесь Гугл. Я в вас вірю.
Я так и знала. Без аргументов ваш коммент-пук в воздух. Дэсь почула, що недочула, то прибрэхала.
Еленка14• 08 августа 2024
Ответ дляОксана_12
Я можу сказати: садки.
Ніяких проблем з державними садками не було. Те, що ми платили в садках за наших дітей - смішні витрати в порівнянні з іншими європейськими країнами, в яких жили/живуть мої родичи/знайомі: Фінляндія, Нідерланди, Німеччина, Франція.
Irrren_com• 08 августа 2024
Ответ дляCharming
Якщо дитина сама по собі не вчиться, то навіщо їй той ВУЗ взагалі.
tetnes• 08 августа 2024
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
О перешли на оскорбления так и ничего не поняв Повторять бред про 50% в Украине норм и не тупизм?