Почемучечка• 08 августа 2024

Порадьте, будь ласка, репетитора з математики

Онлайн, 7 клас
І щоб ціна була не занадто висока.
Заздалегідь дякую
Брехушечка• 08 августа 2024
В мене обидві племінниці займаються репетитерством з школярами уже років 3, самі студентки, уже 4й курс. Може вам такий варіант шукати.
иркин• 08 августа 2024
Можете написати мені в особисті
Entyal• 08 августа 2024
Я репетитор математики, викладаю онлайн, якщо цікаво напишіть в особисті повідомлення.
Ума Палата• 08 августа 2024
якщо 200грн /60хв -це невисока вартість для вас,якщо вас влаштує терпляча вчителька-пенсіонерка,-пишіть.
данка• 08 августа 2024
Ответ дляУма Палата
А я офлайн шукаю в дарницькому районі. 8 клас, мат ліцей треба допомога
автор Почемучечка • 08 августа 2024
Ответ дляиркин
Можете написати мені в особисті
Написала
автор Почемучечка • 08 августа 2024
Ответ дляEntyal
Написала
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Не занадто висока це скільки?
Я пані прохана...• 08 августа 2024
150грн/година студентки, що здала на 200 б після фізмат класу
автор Почемучечка • 08 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Не занадто висока це скільки?
У Вас є пропозиція?
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
У Вас є пропозиція?
В мого репетитор 500 грн коштує, я навіть не знаю, як може дійсно класний репетитор брати наприклад 200
Я супер-пупер• 08 августа 2024
Наш 300 грн, и она занята, реально выбиваю постоянно занятие, очень крутая малому нравится ,она преподаватель в школе но с очень большим опытом, мне сын сказал я и не знал что за час можно столько всего узнать
Сейчас ищу на осень репетитора, но что бы как наша за час много давала информации, и ребенку было интересно и понятно
В поза прошлом году был парень студент, ерунда просто (((
Калина- Горобина• 17 августа 2024
Можу порекомендувати гарного репетитора з математики, при потребі пишіть в особисте
vinipywka• 10 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
І ми хочемо, напишить мені 6 клас
Anna_UA_• 10 октября 2024
Як вступили до ліцею Ангстрем, то стало достатньо шкільного вчителя. Але ж це наш випадок. Привабило те, що саме вчителі з математики цього ліцею складають підручники і посібники по ЗНО і НМТ.