Почемучечка• 08 августа в 13:13
Порадьте, будь ласка, репетитора з математики
Онлайн, 7 клас
І щоб ціна була не занадто висока.
Заздалегідь дякую
І щоб ціна була не занадто висока.
Заздалегідь дякую
Брехушечка• 08 августа в 13:18
В мене обидві племінниці займаються репетитерством з школярами уже років 3, самі студентки, уже 4й курс. Може вам такий варіант шукати.
Ума Палата• 08 августа в 13:21
якщо 200грн /60хв -це невисока вартість для вас,якщо вас влаштує терпляча вчителька-пенсіонерка,-пишіть.
Почемучечка
• 08 августа в 13:29
Ответ дляEntyal
Я репетитор математики, викладаю онлайн, якщо цікаво напишіть в особисті повідомлення.
Написала
Я пані прохана...• 08 августа в 13:32
150грн/година студентки, що здала на 200 б після фізмат класу
Почемучечка
• 08 августа в 13:35
Ответ длясладкий_ноябрь
Не занадто висока це скільки?
У Вас є пропозиція?
сладкий_ноябрь• 08 августа в 13:49
Ответ дляПочемучечка
У Вас є пропозиція?
В мого репетитор 500 грн коштує, я навіть не знаю, як може дійсно класний репетитор брати наприклад 200
Я супер-пупер• 08 августа в 14:16
Наш 300 грн, и она занята, реально выбиваю постоянно занятие, очень крутая малому нравится ,она преподаватель в школе но с очень большим опытом, мне сын сказал я и не знал что за час можно столько всего узнать
Сейчас ищу на осень репетитора, но что бы как наша за час много давала информации, и ребенку было интересно и понятно
В поза прошлом году был парень студент, ерунда просто (((
Калина- Горобина• 17 августа в 18:44
Можу порекомендувати гарного репетитора з математики, при потребі пишіть в особисте