Приму в дар• 08 августа 2024

Виїзд хлопців 18 років

Поясніть будь ласка навіщо ви своїх синів масово вивозите , аби вивезти в будь якому напрямку закордон? Я реально не розумію, можна ж вчитись вдома , кидаєте іх там де не будь без грошей, без нормального життя. До 25 років вони можуть навчатись нормально вдома. Це питання не відноситься до батьків, які вчать дітей закордоном і можуть оплачувати іх проживання та навчання.
Щепотка_совести• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
У меня есть сын 19 лет. Жалею, честно что вывезла. Депрессии и крик каждый день у сына
Вы вывезли и жалеете потому что сын кричит и просится назад? Так возвращайтесь, почему вы ещё не в Украине?
Я знаю семьи, которые вывезли детей лет 15-17-ти на момент начала войны. Все учатся, подрабатывают, нашли друзей. Живут обычной жизнью молодых людей. Никто в депрессии не бьётся

Синди Кроуфорд• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Очень, каждый день молюсь
Так отправляйте своего добровольцем и можно не молиться.
Сон і дрімота• 08 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Вы с рождения умственно отсталая или это приобретённое?
Телемарафон головного мозга в хронической неизлечимой форме.
автор Приму в дар • 08 августа 2024
Ответ дляШалена невинність
Почему не везёте обратно?
Много уже пройдено, не хочется бросить учебу на полпути, но считаю это ошибкой наш выезд
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Капець
А ваш чого не працює, не вчиться, а слоняється?
Затишне кубло• 08 августа 2024
Підтримую.Переважна більшість просто арбайтен,на самих простих роботах.Майбутне життя проведуть в кращому випадку на заводі.
Все возможно• 08 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну допустим не призовут, но и не выпустят. Если ребёнок сам захочет учиться в другой стране вдруг или работать. А наши дети ничуть не хуже мосейчучкиных. Я девочку вывезла, хочу нормальную молодёжную студенческую жизнь ребёнку.
и я вывезла девочку. У дочки в классе было 36 детей. Остались в Киеве только 5 девочек. Все студенты.
ДелиВерка• 08 августа 2024
По поводу бомжей или не бомжей. Если, допустим, вообще нигде не учиться , то можно работать на том же заводе и нормально зарабатывать. А дома так можно?
автор Приму в дар • 08 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Мій вчиться серйозно

Дай подивлюся• 08 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Вам так этого хочется?
Нет, наоборот, я в 2021-2022 учебном году ещё 11-классников к ЗНО готовила, всячески уговаривала и их, и родителей выезжать и не верить в 2-3 недели
Сон і дрімота• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Так исправьте ошибку, верните сына домой, к друзьям. Делов-то.
Морковку дай• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Ну ответьте какие причины ещё 7 лет слоняться до призыва
А почему слоняться, мои уже сами зарабатывают, учатся, все их друзья так же, возвращаться никто не будет) если с головой, то везде найдет себя человек
Затишне кубло• 08 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
Та лапшу не вішайте.В мене купа знайомих вчителів,в класах максимум до 10 дітей з 32-34 виїхали.
А так в середньому 4-6.
автор Приму в дар • 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Так я ж про це. Ясно якщо є гроші в родини, це інша справа. Такі діти і до війни вчились закордоном. Я не розумію, коли дітей наражають на важкі роботи і важке життя заради Європи
осень харашо• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
тупой, еще тупее
Не боюся осуду• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Везите обратно. В следующий раз выедет в 60 лет.
Радість моя• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Живими, з руками і ногами, нє?!
Крапипопка• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
вот это поворот. так чего не возвращается?
Кумася• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Капець
В чому капець? В тому, що в мене самостійна людина, а не мамина булочка?

Затишне кубло• 08 августа 2024
Ответ дляРадість моя
Живими, з руками і ногами, нє?!
В 18 років в армію забирають?
Батьки крадуть у них можливість отримати вищу освіту.
Красота неземная• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Ця проблема значно простіше вирішується, ніж у тих, чиї діти в 19-ть в Україні. Звісно 7-м років дуже великий термін і хочеться бути оптимістом, але якось не дуже виходить, немає однозначно вірного рішення.
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Мій вчиться серйозно
А чому тоді інші ’слоняються’ як ви написали?
автор Приму в дар • 08 августа 2024
Ответ дляКумася
Це підірване життя та психіка, просто ви поки не розумієте це
Красота неземная• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Капець
Цікаво, в чому на вашу думку капець, в тому що у дитини все добре ?
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
В 18 років в армію забирають?
Ну й нічого)
Будуть працювати, а як захочуть, то вчитися можна і пізніше
Толку з цієї української освіти, яка є зараз
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
А чому важке життя?
Ви по собі судите?
У мене син нормально живе, і племінник, і два хрещеника - в різних країнах. Всім по 19-20 років. Вчаться, хтось працює
автор Приму в дар • 08 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Тому що більшість самі піцу розвозять чи на важких роботах арбайтен, щоб себе прокормити
Мerida• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
везите обратно. кто не пускает?
Все возможно• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
А так в середньому 4-6.
який смисл мені вам лапшу вішати. Пишу, як є. Наш клас весь практично виїхав. От паралельний ні, там десь половина залишилась. А у нашому така картина. Діти вже рік відучились там. Літом всі по кругу у гості їздять . В основному це Німеччина, Польща, Іспанія, Нідерланди і Англія. Ще один в Канаді і один в США. Може, що всі друзі там, діти не ниють і додому не просяться.
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Ви підриваєте психіку синові?