Приму в дар• 08 августа 2024
Виїзд хлопців 18 років
Поясніть будь ласка навіщо ви своїх синів масово вивозите , аби вивезти в будь якому напрямку закордон? Я реально не розумію, можна ж вчитись вдома , кидаєте іх там де не будь без грошей, без нормального життя. До 25 років вони можуть навчатись нормально вдома. Це питання не відноситься до батьків, які вчать дітей закордоном і можуть оплачувати іх проживання та навчання.
Пустощі-веселощі• 08 августа 2024
Ответ дляЕкатерина27
Боится, что чужие сыновья создадут конкуренцию)))
Тут на ресурсі є одна така дамочка з особливою репутацією. Дуже хоче, щоб війна тривала довше. Щоправда, чоловік нову молоду дружину знайшов і їй урізали фінансування.
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Не понимаю зачем. Уже лучше дома, чем слоняться по Европе бомжами
маня, ріднесенька
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Вы сейчас за деньги это пишите ? Не поверю что мать у которой сыновья такой бред нести может, запасных детей нет
та дєрмакобот це з погонялом ’манька’, хіба не впізнали?
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
У меня есть сын 19 лет. Жалею, честно что вывезла. Депрессии и крик каждый день у сына
яких 19? сорокєт майже синочці, виїхав, закосивши під студента польського вузу. Забула хіба?
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А так Вы из Европы вещаете
з якої вона європи вєщає? Ви не бачите. що на форумі - засилля заказних тем з натравлювання одних на одних? І всі, як під копірку, навіть помилки граматичні однакові
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Ну так везите назад. В чем проблема.
кого манька повезе назад, коли вона тут зі свого клона билась в істериці, що 40річного бубочку на кордоні не випускають?
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Ответ дляНаивная Хо
Удалено администрацией...
Ума Палата• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Так он в любой момент может вернуться, и сразу депрессию как рукой снимет.
Ума Палата• 08 августа 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
То манька писала завжди, що в неї вся сімʼя виїзна. Чи цього разу щось пішло не так?
Ума Палата• 08 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
А какая разница где тяжело работать? Только в Европе за это не предлагают 400-600$
Именно!
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
То хай вертається.
Нашо ви над дитиною знущаєтесь і бомжа з нього зробили?
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
В Америці. Вчиться , поки не працює . Дорого дуже. Ми на це пішли, бо маємо можливість оплачувати. Вчитись і працювати в нашому випадку нереально, навчання дуже важке на серйозній спеціальності. Хоче додому, там всі друзі. Тут не його менталітет, індуси та китайці кланами ходять. Жалкую, що вивезла, стільки проблем і психологічно і матеріально.
Невже пару тисяч на квиток не знайдете?
Садіть в літак і істерика закінчиться.
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Мій вчиться серйозно
Щас канікули. Де він вчиться?
Ваша дитина не знайшла друзів? Питання, чому?
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Тому що більшість самі піцу розвозять чи на важких роботах арбайтен, щоб себе прокормити
А що, ваша бубочка досі в штатах не підробляє? Так старанно вчиться, навіть на канікулах, шо ні друзів ні підробітку не має? В 19 років в штатах більшість живе вже окремо від батьків
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
с депрессией к психологу надо
Тут психологі коштують на рівні гарних стоматологів. А авторові треба дитину утримувати.
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
можно найти онлайн в Украине или просто украинского, их много по миру.
Вумна вутка• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Чем лучше? Ну расскажите уже.
У меня три квартиры в Киеве. Но сына в 17 я вывезла. Что ему тут делать? Выглядит взрослее.
Вумна вутка• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Так едьте назад. Я знаю многих, кто так вернулся, я не готова
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Велика різниця в часі. А синАчка вчиться. Тож доплата за неурочний час буде
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
то абы спорить
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
то абы спорить
Та ну… в мене щас 16:50 а в Україні скікі? Майже 00?
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
у меня на часах 22.51
И я не в Украине.
К тому же в США большой разброс по времени тоже, если надо найдет и время и специалиста.
И я не в Украине.
Мама Никитки-2• 08 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
у меня на часах 22.51
И я не в Украине.
Ну по ту сторону материка ще меньше по часу. В ЛА біля 14 годин