Приму в дар• 08 августа 2024
Виїзд хлопців 18 років
Поясніть будь ласка навіщо ви своїх синів масово вивозите , аби вивезти в будь якому напрямку закордон? Я реально не розумію, можна ж вчитись вдома , кидаєте іх там де не будь без грошей, без нормального життя. До 25 років вони можуть навчатись нормально вдома. Це питання не відноситься до батьків, які вчать дітей закордоном і можуть оплачувати іх проживання та навчання.
Кумася• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Це підірване життя та психіка, просто ви поки не розумієте це
Та ні, це звичайне життя
мій не працює на тяжкій роботі, робота офісна нормальна. Орендує житло, їздив на три концерти за останні три місяці, один з них концерт Металіки, з друзями тусуються періодично.
Невгамовна• 08 августа 2024
Боневтік перетворився в херпіду.
Війна не закінчиться найближчим десятком років. Після діяльності зеко МАНДи ´, на жаль, світле майбутнє Україні не світить.
Чи це не аргумент?
Затишне кубло• 08 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
який смисл мені вам лапшу вішати. Пишу, як є. Наш клас весь практично виїхав. От паралельний ні, там десь половина залишилась. А у нашому така картина. Діти вже рік відучились там. Літом всі по кругу у гості їздять . В основному це Німеччина, Польща, Іспанія, Нідерланди і Англія. Ще один в Канаді і один в США. Може, що всі друзі там, діти не ниють і додому не просяться.
Тому що я маю стосунок до освіти,і знаю які цифри насправді.5 чоловік з 36,це лапша.
Приму в дар
• 08 августа 2024
Ответ дляКумася
Та ні, це звичайне життя
Що за офісна робота без освіти та мови?
Зашла на 5минут• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Не понимаю зачем. Уже лучше дома, чем слоняться по Европе бомжами
Маня, ну ты своего сыночка вывезла послоняться, другие тоже хотят.Харе троллить.
Затишне кубло• 08 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ну й нічого)
Будуть працювати, а як захочуть, то вчитися можна і пізніше
Толку з цієї української освіти, яка є зараз
Пізніше вчитися будуть одиниці.Це проста статистика.Через рік дитина забуває до 20-30%вивченого,через 3 роки 60%.
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Тому що більшість самі піцу розвозять чи на важких роботах арбайтен, щоб себе прокормити
Якась у вас більшість цікава
Я жодного такого не знаю
Син тексти писав англійською, потім програму писав
Хрещеник менеджером в транспортній компанії підробляв онлайн
Інший теж не фізично працює
Всі віку вашого сина.
Я жодного такого не знаю
Інший теж не фізично працює
Всі віку вашого сина.
Кумася• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Що за офісна робота без освіти та мови?
Мова англійська С1. Син провчився три семестри в КПІ, роботодавцю цього достатньо. Зараз буде вчитися в країні, в якій живе.
Мамина корзиночка• 08 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
А моему 20
Упирался, но заставили уехать.
Сейчас спасибо говорит. Он там вообще один, мы не выехали.
И он в шоке как законы меняются. Ещё пол года назад он был ’обмежено придатним’, сейчас придатний для службы в тылу. Что дальше будет?
Упирался, но заставили уехать.
А какой диагноз?
Зашла на 5минут• 08 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Вы дура?
Это Маня, рупор ОП. Читаю, афигеваю, заносят повестку дня - не вывозить 17-летних. Значит война надолго, значит будут призывать с 18-ти.
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Що за офісна робота без освіти та мови?
Мову вже можна було вивчити за 2-2,5 роки
А робота є.
Все возможно• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
У звичайних дворових школах може так і є. Але школи є різні, платні, приватні і т.п. Взнайте їх статистику.
Приму в дар
• 08 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Якась у вас більшість цікава
Я жодного такого не знаю
Інший теж не фізично працює
Всі віку вашого сина.
Я жодного такого не знаю
Інший теж не фізично працює
Всі віку вашого сина.
Ви домагаєте сину матеріально? Чи він сам барахтажться?
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
А какой диагноз?
Кіфосколіоз 3 ступеня і онко в анамнезі
Все возможно• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
В 18 років в армію забирають?
Батьки крадуть у них можливість отримати вищу освіту.
вищу освіту можна отримати і за кордоном, при бажанні навіть безкоштовно
Приму в дар
• 08 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Та хай везуть, Дуня, я ж просто спитала напуркуа
Капуста Маша• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Допомагаю
Зараз взагалі попросила кинути роботу і тільки вчитись.
Зашла на 5минут• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Чтоб жили без войны, они тоже хотят жить. Как и ты своего вывезла.
Приму в дар
• 08 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Допомагаю
Тоді тема не про вас
Все возможно• 08 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Україснька освіта зараз яка? Онлайн або у сховищі??
Приму в дар
• 08 августа 2024
Кстати такой парадокс, все обеспеченные семьи из моего окружения не вывозили, а те кто хотел выдворить быстрее детей, вывезли первым рейсом
Лялькодзьоб• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
У меня есть сын 19 лет. Жалею, честно что вывезла. Депрессии и крик каждый день у сына
Так заведите обратно
Если бы так можно было менять, вы завозите, Я вывожу
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
ну так у вас нет уверенности, что вы вывезли правильно, как вы сможете это транслировать?
А выражение эмоций неуважением и криками - это проблема взаимоотношений - решайте.
У вас же не только в это области крики.
Зашла на 5минут• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Так по легенде, у тебя маня свой бизнес и куча деняг, выходит вывезла своего оболтуса на пособие и думаешь все такие?
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляИрина11123
Если у вас 10 сыновей то сидите, кто то да останется, а нормальные мамеря не хотят чтобы они погибали. До 25 то на бумажке написано, по факту 19 вон забрали что люди под тцк собирались
так и здесь приводились такие случаи, что забрали и денег нет на выкуп.((
Затишне кубло• 08 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
Для міністерства Освіти не існує розподілу на дворові та елітні.В престижних гімназіях та ліцеях,вільних місць немає ще з весни.
Мамина корзиночка• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна
Боневтік перетворився в херпіду.
Чи це не аргумент?
Удалено администрацией...
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
с депрессией к психологу надо