Злюка-закусюка• Изменено 08 августа 2024
Хочу вже спати, бо погано спала вночі
Просто хиле у сон, хоч сірники вставляй у очі
Не знаю, що робити. Лягти на годину-дві, знову буду погано спати вночі, пізно лягу.
Постійні проблеми зі сном, не з засинанням, а саме з режимом і його налагодженням
Злюка-закусюка
• 08 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
ну так спите, зачем себя мучить
так кажу, посплю годину-дві, потім встану і захочу спати о 3-4 ранку і так по колу
Злюка-закусюка
• 08 августа 2024
Ответ дляSo_so
Терпите, я тоже терплю.
було таке, терпіла, потім чогось мене пробуджує мозок у 2-3, якщо дотерпіла і лягла о 21 чи 22 і знову якась чухня вдень
День завжди страждає
Вообще не факт• 08 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
это как-то влияет на вашу жизнь? так понимаю, вы не работаете, ну так и живите по своему графику