После шести ни-ни• 08 августа 2024

Нет сил, ничего особо не делала уже устала как с этим бороться?

Часто такое бывает, что просто хочется валяться. ничего нет сил делать ни готовить не гулять, работать заставляю себя. Что это может быть? Думала жара так нет, хз? Проблемы есть по здоровью срк, тоже сил нет лечить,
Твердая валюта• 08 августа 2024
Вік, депресія, гіпотиреоз, дефіцит віт Д. Навіть анемія може таке давати
Рожайтретьего• 08 августа 2024
Я такая же. Куча дел, а я никакущая
Винник• 08 августа 2024
Я так живу давно. Нічого не роблю. Тільки коли ж сили і бажання тоді намагаюсь зробити якомога більше поки сили є
Бжоли-бандерівці• 08 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
У меня по ходу все из этого списка....
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У меня по ходу все из этого списка....
Може є сенс до лікарів звернутись? Абсолютно все з цього списку корегуються, за виключенням віку
Мені 44, майже 2 роки тому стан був як у автора, після роботи лягала і навіть піти повечеряти не було сил. Зараз приймаю Еутирокс та Неогабін, сил набагато більше стало, я хоч рухатися стала швидше за черепаху, а то повзала наче той лінивець зі Зверополісу
Бжоли-бандерівці• 08 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
По врачам уже устала ходить. Поджелудочная курсы таблеток не вытягивает.
Каждый специалист находит что-то новое и интересное и назначает новый список лекарств. Причины как всегда никто не ищет.
ДолькиКабана• 08 августа 2024
проверить ферритин и т4, ттг
восполнить витамины, Д3К2
это первое
Самоучка• 08 августа 2024
Треба відпочити.
Але гормони та щитоподібна можуть таке давати.
Ще анемія.
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не завжди можна знайти причину. В мене вже дуже давно зменшена ЩЗ, але функція роками була нормальна. З віком стала гірше працювати. До речі антитіла майже в нормі, тобто це не АІТ. Причини депресії чи як в мене ГТР скоріш за все війна. Ну знайшли цю причину і далі що? Анемія у жінок в 90% це рясні або тривалі місячні, при чому не обовʼязково з органічною патологією. Просто так працює організм. Дефіцит Віт Д- ну які причини?
Не завжди можна знайти причину і більш того не завжди є можливість лікувати причину, тому треба хочаб прояви лікувати, інакше стане гірше
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
До речі ПШЗ не приймає участі в перетравлювані таблеток. Усі ферменти печінкові
Мать драконов• 08 августа 2024
У меня так 3-й год,и только хуже становится.
Криниця щастя• 08 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
а я от эутирокса уехала в реанимацию.
так себе совет.
НеГолосую• 08 августа 2024
Я такая же, а на мне ещё и дети маленькие 🥺
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляКриниця щастя
а я от эутирокса уехала в реанимацию.
так себе совет.
Так собі відгук. Мільйони людей роками приймають еутирокс і почуваються добре. В мене, на приклад, був набряк Квінке від препарату, який багато хто від головного болю пачками приймає. А мені дексаметазон кололи. Все дуже індивідуально
Оксана -1f11• 08 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
А якщо я приймаю еутірокс, але сил іноді теж немає) і вітамін Д, і залізо)
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляОксана -1f11
Тоді є ще безліч причин. Як варіант ви просто втомлюєтесь або погано спали напередодні, якщо це не постійний стан а іноді немає сил
VasilisaLisa• 08 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
А його не суто по призначенню лікаря треба?
Твердая валюта• 08 августа 2024
Ответ дляVasilisaLisa
Еутирокс? Звісно по призначенню лікаря і дозу треба ретельно підбирати. При однакових початкових показниках у всіх можуть бути різні дози
VasilisaLisa• 10 августа 2024
Ответ дляТвердая валюта
дякую