Я_з_Франека• 08 августа 2024
Не хочу поздравлений на ДР
Хочу отключить свой телефон на день рождения , чтобы не было этих душных и тупых поздравлений , было бы с чем поздравлять , что я старая уже юбилярша . Тьфу ты господи 🙈Но телефон то я отключу. А что с планшетом делать ? Не могу же я целый день без интернета сидеть . На планшете Вайбер , будут звонки . Как сделать в Вайбере режим невидимки и чтобы мне не звонили , такое возможно ?
Я_з_Франека
• 08 августа 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Капець. Ви така молода. Я думала 60. Мені 42 в цьому місяці і нормально сприймаю свій вік поки що😂
Мне в душе 20 а не 35. Разница огромная
Я_з_Франека
• 08 августа 2024
Ответ дляМerida
А зачем вам видеть остальных? Если свой аркащыватт не хотите? Выключили и все. Это бесплатно
Спасибо 🙏 Уже разобралась , в телефоне во всяком случае . На планшете не знаю , получится так или нет . Телефон я по любому выключу и так
Директор Пляжу• 08 августа 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Ви просто прочитали мою думку. В мене д.р. через два тижні. Ще буде тепло в думала сказати, що подруга запросила на дачу. Вони знають, що я там інколи буваю.
Треба робити так, як хочете Ви. Це ваш день, а хто ображається, його проблеми
Директор Пляжу• 08 августа 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Мне в душе 20 а не 35. Разница огромная
Та мені теж в душі 15, але що ж поробиш
Ответ дляЯ_з_Франека
Зачем выключать? У вас какие-то перегибы. Вы взрослый человек . Вы вправе делать то, что хотите. Каждый день. В день рождения, новый год, воскресенье и тд
Кукарачка• 08 августа 2024
Ответ дляМerida
Только,если в денежном эквиваленте. А
Так, без картинок в впйбере можно обойтись
Без всього можна обійтися, наприклад від друзів, якщо так страшно злить картинка у вайбері, я підтримую, дійсно якісь надумані проблеми , ай картинка у вайбер прийшла ,не заходь у вайбер.
Ответ дляКукарачка
Я везде убрала дату своего др. Мне не нужны лишние поздравление от всех подряд. Я переживу. Мало того, спокойно говорю - в этом году не празднуем. Ни разу никто не сказал, все, мы обиделись. Бред какой-то
Кукарачка• 08 августа 2024
Ответ дляМerida
Какие-то такие проблемы странные. Я не праздную др в этом году. Сказать только надо. И проблем не будет. Кто хочет - может обижаться
Реально дивні проблеми, називається до чого би додовбатися, о привітання із ДР.
Ніхто під дулом пістолета не тяне людей святкувати, не хочеш ротом говориш цей ДР не святкую, поїхала, ліньки, романтик із мужем удвох, потрібне підкреслити, але щоб до самого привітання доколупатися, це , я вважаю, рівень.
Ответ дляКукарачка
Согласна
Кукарачка• 08 августа 2024
Ответ дляМerida
Уберіть контакти людей від поздоровлення яких ви можете обійтися. Дивна позиція, від слова Добрий день вас не коробить? Можете обійтися не відкривайте, не зрозуміло в чому претензія, в суспільстві є якісь норми поведінки, привітати знайомого із ДР це Нормально, якщо вам Не Нормально у відповідь на картинку пишите, навіщо ви це шлете, мена це дратує, гарантую більше від цієї людини ви картинок не отримаєте. )))
Майструю крила• 08 августа 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я через ці вітання і не люблю свій д.р. Так хочеться просто десь пройтись по ТЦ і просто собі щось купити на свій смак, але доводиться витрачати гроші на їжу, стояти готувати і потім приймати всякі непотрібні подарунки. Не запрошу, то образяться.
Ми з чоловіком коли одружувалися, то нікого не запрошували, бо я була вагітна і був у мене сильний токсикоз. То родичі сказали, що не пробачать. Але на дні народження все одно приходять.
Тю блин, едут на том, кто везёт
Ответ дляКукарачка
Вы уверены, что прочли правильно то, что я написала? Я написала, что в впйьере и фб нет моего др. Потому что кто знает дату, тот знает. Зачем её знать всем? Если я не жду от всех своих контактов поздравлений. А им хочешь не хочешь маячит, поздравьте, у неё сегодня др. Поэтому такую функцию убрала.