Коплю на груди• 08 августа 2024

Делікатне питання

Дівчата ,це зі мною щось не так? Вам теж треба секс кожного дня? Як моєму чоловіку? В мене вже скоро буде відраза на це все. Серйозно. Це я не така як треба?
Леся Українка• 08 августа 2024
Разные темпераменты

Замріяна• 08 августа 2024
Ничего не слышали про либидо или половую конституцию? У вашего мужа выше, чем у вас. У всех людей по-разному.
Альфред Шнитке• 08 августа 2024
Разводитесь, не мучайте мужа.
Вы оба перед браком знали какие у вас потребности.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 августа 2024
зачем было жениться? теперь он найдет любовницу
А вот недавно• 08 августа 2024
А сколько вы лет замужем?
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
А сколько вы лет замужем?
Довольно много)
А вот недавно• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Довольно много)
И только сейчас вы об этом задумались? Или раньше больше хотели..

Рассказница• 08 августа 2024
Скільки вам років?
Скільки ви разом?
В мене така ж ситуація. Вже дістало так, що хочу розлучитись.
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляРассказница
Скільки вам років?
Скільки ви разом?
38, разом ну дуже довго
Рассказница• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
38, разом ну дуже довго
Так було завжди?
Скільки років чоловіку?
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Да, бо задрало делать все как он хочет и когда он хочет.
Ворожу на каві• 08 августа 2024
Есть мужчины, которые хотят тр@хнуть всё и всех, а есть как женщины, пока настроятся на это вот всё, вот ваш первый тип и вам с этим жить
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляРассказница
Так було завжди?
Скільки років чоловіку?
38. Та как то не возникало сильно проблем раньше ,как сейчас.
ЗдесяЯ• 08 августа 2024
Сейчас придут те, кому нужно ипаться по три раза в день, но в соседней теме они писали что мужик должен платить за секс
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не читала)
Не служанка• 08 августа 2024
Секс с мужем раз в неделю
Даже это много для меня, так как нет желания

Я не получаю оргазм от члена
Я получаю только от куни
Не тянет вообще

Отбываю
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляНе служанка
Секс с мужем раз в неделю

Я не получаю оргазм от члена
Я получаю только от куни
Не тянет вообще

Отбываю
Раз в неделю норм, но бля не каждый день
ЗдесяЯ• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Не читала)
Да тема была где мужчина живёт в её квартире и расходы пополам, автору предложили предъявить мужику счёт за секс, а потом в каждой теме пищат что если ты каждый день не хочешь, то ты фригидная))) шиза, не могут определиться нужен всё таки женщине секс или нет и за него он ей должен)) умора а не форум
Не служанка• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Я бы повесилась

Аль де Барановна• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
А він під вас підлаштовується? Я секс люблю..ну реально, їдеш додому з роботи, як коза запарена. Приїхала, щось приготувала, бо і дітям на завтра треба, помилась і вже іду і думаю, хоч би спав, чи що. І це мені чоловік теж допомагає, та і діти не ледачі, поприбирають завжди, картошки начистять. Я після 45 якась квьола стала. Хоча тронь мене, возбуди і я завелась за секунди. Але я із за того що заморена, просто не хочу, щоб мене тронули. Та і чоловік зараз з цією обстановкою точно не про секс думає. Але до війни трохи краще було, то хотіли обоюдно і частенько.
Аль де Барановна• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну він молодий же ще, то звісно йому кожен день)) Робота мабудь не вимотує.
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Я теж заморена постійно. Робота.
Пешеходик• 08 августа 2024
Чоловік певне не працює або має не виснажливий рід діяльності.
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
А мене вимотує
Кукарикуууууу• 08 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Секс потрібен коли він якісний і його бажаєш. А коли просто пожмякав обслюнявив і патичком потикав, то нафіг воно треба... і ще дуже важливо які стосунки і життя в цілому, бо коли жінка замахана побутом і проблемами і/або стосунки і спілкування гі@но, то про який секс може йти мова
Аль де Барановна• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Я теж заморена постійно. Робота.
Ну так чого вам хотітися повинно, ви ж не робот. Я на відпочінку згодна на кожен день, а от як працюю, то фізично не хо.
автор Коплю на груди • 08 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Раньше була офісна робота, зараз фізична. Морально важко. Ще й це все.
Кукарикуууууу• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
А він де працює?
Аль де Барановна• 08 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну от і відповідь. Поясніть чоловіку це все. Домовьтеся на 2-3 рази в неділю)) Я колись робила в Англії, то там доволі часто знайомі іноземці казали, что в них секс в певні дні. По вівторкам і п´ятницям, наприклад)) Як воно в них так виходило не знаю, але часто чула:’ ні, сьогодні не можу, у нас з хлопцем по суботах інтим))) Тобто вони свідомо до цього готувплись, вечеря романтична була, все як положено. Може і вам так?)
КонФФетОшка• 09 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Разные темпераменты
#раньшеонбылнитакой