Наивная Хо• 09 августа в 00:06
Виїзд за кордон, якщо загинув брат
Якщо загинув рідний брат, чи може чоловік виїхати за кордон? Раніше можна було лише отримати відстрочку. Чи комусь вдалося так виїхати?
Мама Чели• 09 августа в 00:08
Вже ні. Відстрочка ж не завжди виїзд. Та і вроді це вже не причина
Наивная Хо
• 09 августа в 00:10
Ответ дляМама Чели
Читала, що були внесені зміни у правила перетину кордону і цю категорію добавили.
Миссис Буркул• 09 августа в 00:12
тато загиблої дівчинки із Німеччини приїхав туди, мабуть можна якось все ж
Хома з пастою• 09 августа в 00:12
Ответ дляМама Чели
Не причина сейчас ’не повноюрідні брати і сестри’ Вот как теперь свекрови объяснить что один погиб ,а второй типа не брат и не сын ей.... Чи шо
Чупа-чупс• 09 августа в 00:13
Можна, нещодавно читала що виїхав чоловік, брат якого вважається зниклим. Але треба щоб все з документами було добре
Хома з пастою• 09 августа в 00:13
Ответ дляМиссис Буркул
Так он действующий военный. Они могут выезжать.
Миссис Буркул• 09 августа в 00:14
Ответ дляХома з пастою
А я не так зрозуміла питання думала то військовий,тоді мабуть ніяк не вийде виїхати чоловіку автора
Наивная Хо
• 09 августа в 00:20
Ответ дляМиссис Буркул
Не військовий
Княгиня пітьми• 09 августа в 00:20
Помер мій свекор в Ляпцігу, в онкоклініці.Чоловіку( його сину) це не дало привід виїхати до батько на похорон.Чоловік не військовий.
Миссис Буркул• 09 августа в 00:20
Ответ дляКнягиня пітьми
А чому вирішили ховати там?
Наивная Хо
• 09 августа в 00:21
Ответ дляlilu1990
Загибель рідного брата це привід для відстрочки. Питайте у компетентних людей деталі
Про можливість оформити відстрочку знаємо, цікавить саме виїзд. Так як відстрочка не завжди дорівнює право і на перетин кордону.
Княгиня пітьми• 09 августа в 00:23
Ответ дляМиссис Буркул
А чому вирішили ховати там?
Він 15 років в Німеччині жив.Жінка німкеня там.До війни ми кожного року до них їздили в гості.А тепер і не попрощалися.
Тільки не про гроші• 09 августа в 00:33
Ответ дляМиссис Буркул
Ему отпуск дали может. В отпуск могут ездить, с разрешения командования
Наивная Хо
• 09 августа в 00:34
Ответ дляЗабобонний фрукт
Знаю людину, брат загинув в АТО. Виїзний.
У нашому випадку не в АТО, а під час повномасштабної, під час виконання бойового завдання.
Наивная Хо
• 09 августа в 00:35
Ответ дляЧупа-чупс
З документами все добре, тим більш батьки отримали компенсацію, бо значить точно все ок було.
Чупа-чупс• 09 августа в 00:37
Ответ дляНаивная Хо
Зателефонуйте на гарячу лінію погранслужби. Там здається свідоцтва про народження, довідка з військомату про загибель і ще щось
Княгиня пітьми• 09 августа в 00:39
Ответ дляНаивная Хо
Я думала, що на похорон брата виїхати закордон.А тут загибель брата на війні шанс виїхати закордон.
Пенек Возмездия• 09 августа в 00:37
Ну не знаю, як зараз, але майор Гнида спокійно виїздить і повертається. Його брат загинув у Маріуполі, сам він теж був військовим. В інстаграмі можете подивитися. Він і не приховує, що саме завдяки смерті брата це все. Жахлива ситуація, звичайно. У моєї сусідки у куми схожа історія, ось вони зібралися в США з чоловіком виїздити.
Забобонний фрукт• 09 августа в 00:38
Ответ дляНаивная Хо
Тоді не знаю. Напевно не мають права призвати в армію, а щодо виїзду..
ЗірковийШлях• 09 августа в 00:45
Не знаю як зараз, в минулому році двоє знайомих виїхали за кордон, по документах, що в них загинули рідні брати
Я такая - жду трамвая• 09 августа в 00:52
Ответ дляЯ тут Живу
Взагалі хто може виїжджати з відстрочкою, де це можна почитати?
З відстрочкою і бронею виїзд заборонений.У вас відстрочка і бронь від призову,тимчасово.А не дозвіл на виїзд.
Якщо треба виїзд,це окрема справа.В нас хлопці мають відстрочки,але виїхати не можна.Тільки як супроводжуючи їздили,з волонтерами.
Наивная Хо
• 09 августа в 00:54
Ответ дляКнягиня пітьми
Так( Загинув півтори року назад(
Советчица Года• 09 августа в 01:32
Ответ дляНаивная Хо
Дає право на виїзд.
Опля Картопля• 09 августа в 02:24
Ответ дляМама Чели
Странно. Такие люди освобождаются от службы. Зачем их держать в стране?🤔
Регионщица• 09 августа в 06:42
Взагалі-то подружжя, батьки і діти, здається, входять до цієї категорії. Але вам краще зателефонувати до прикордонної служби і дізнатись інформацію з офіційного джерела.