Наивная Хо• 09 августа в 00:06
Виїзд за кордон, якщо загинув брат
Якщо загинув рідний брат, чи може чоловік виїхати за кордон? Раніше можна було лише отримати відстрочку. Чи комусь вдалося так виїхати?
Зам. зав. Анонима• 09 августа в 07:00
Ответ дляМиссис Буркул
тато загиблої дівчинки із Німеччини приїхав туди, мабуть можна якось все ж
Військовим при певних обставинах дають дозвіл на виїзд за кордон. Ми з чоловіком їздили до дитини весною.
Тато тієї дівчинки був військовим
КликОЛЬКА• 09 августа в 07:26
Ответ дляНаивная Хо
Читала, що були внесені зміни у правила перетину кордону і цю категорію добавили.
То чому б не прочитати правила перетину кордону??
КликОЛЬКА• 09 августа в 07:28
Ответ дляЯ тут Живу
Взагалі хто може виїжджати з відстрочкою, де це можна почитати?
КликОЛЬКА• 09 августа в 07:29
Ответ дляМиссис Буркул
У разі смерті родича за кордоном можна отримати дозвіл Голови Державної прикордонної служби на виїзд під зобов´язання повернутися. В мене товариш так виїжджав в травні, сестра рідна померла
КликОЛЬКА• 09 августа в 07:34
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
З відстрочкою і бронею виїзд заборонений.У вас відстрочка і бронь від призову,тимчасово.А не дозвіл на виїзд.
Якщо треба виїзд,це окрема справа.В нас хлопці мають відстрочки,але виїхати не можна.Тільки як супроводжуючи їздили,з волонтерами.
Це неправда, як раз з відстрочкою можна виїхати, якщо немає інших обмежень. Як по - Вашому виїжджають батьки трьох дітей, дітей - інвалідів, одинокі батьки тощо? Всі вони мають відстрочку
Пацаааааааан• 09 августа в 07:38
Ответ дляХома з пастою
Не причина сейчас ’не повноюрідні брати і сестри’ Вот как теперь свекрови объяснить что один погиб ,а второй типа не брат и не сын ей.... Чи шо
Не повноюродные - дво-, трех- и т.д. юродные.
Хтомолодець? Я!• 09 августа в 08:20
Ответ дляКнягиня пітьми
Я думала, що на похорон брата виїхати закордон.А тут загибель брата на війні шанс виїхати закордон.
Сейчас бы Вам осуждать... Нечего ответить по теме - оставьте Ваше мнение при себе.. что за люди((
КликОЛЬКА• 09 августа в 08:26
Ответ дляПацаааааааан
Ні, це не єдинокровні та не єдиноутробні
годовасик• 09 августа в 08:29
Ответ дляНаивная Хо
З документами все добре, тим більш батьки отримали компенсацію, бо значить точно все ок було.
а когда это было ?
Ранковий базар• 09 августа в 08:38
Ответ дляНаивная Хо
А студентам разрешили выезд?
Наивная Хо
• 09 августа в 08:38
Ответ дляКликОЛЬКА
Бо дозволяють правила перетину кордону
Ранковий базар• 09 августа в 08:38
Ответ дляМиссис Буркул
Угу, таким путём
Наивная Хо
• 09 августа в 08:39
Ответ длягодовасик
а когда это было ?
Загинув весною 2023 року
Ранковий базар• 09 августа в 08:39
Ответ дляМиссис Буркул
А чому вирішили ховати там?
Чтобы бесплатно
Наивная Хо
• 09 августа в 08:39
Ответ дляРанковий базар
А студентам разрешили выезд?
Ніби ні
Ранковий базар• 09 августа в 08:44
Ответ дляОпля Картопля
Странно. Такие люди освобождаются от службы. Зачем их держать в стране?🤔
Может, кто-то ещё и работать должен?
Дружная семейка• 09 августа в 09:14
Ответ дляНаивная Хо
Автор, може.
Йдіть в тцк, там дають бумажки і спокійно їдете.
Котики-муркотики• 09 августа в 09:22
Не знаю стосовно виїзду. Мій чоловік має відстрочку від призову, рідний брат пропав безвісти під час повномасштабної війни. Ця відстрочка дається на три місяці, потім йдеш до тцк і знову пишеш заяву, розглядають справу і продовжують відтермінування. Тобто полюбому кожні три місяці ти маєш з´являється в тцк.
Котики-муркотики• 09 августа в 09:24
Ответ дляОпля Картопля
Бо це тимчасово, вони можуть скасувати цю пільгу і людину призвуть до війська. Право на відстрочку для неповнорідних братів/сестер скасували нещодавно.
Курочка-чубаточка• 09 августа в 09:44
Підтримайте будь ласка петицію 22/229766 про зниження призовного віку з 60 років до 50 років. Після 50 років від людини більше користі в тилу. Дякую всім велике! Електронна петиція знаходиться тут:
https://petition.president.gov.ua/petition/229766
Миссис Буркул• 09 августа в 12:16
Ответ дляКликОЛЬКА
Не все так просто
Миссис Буркул• 09 августа в 12:17
Ответ дляКастрюлька
Удалено администрацией...
Так їдьте на росію ,що вас зупиняє тим паче ви носій їх мови ?)
Там все дуже вільно)
Миссис Буркул• 09 августа в 12:19
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А якщо дитина інвалід теж не можна?
Миссис Буркул• 09 августа в 12:20
Ответ дляОпля Картопля
На пів року ,а потім чи бронь чи відстрочка має поновлюватися не автоматично
Опля Картопля• 09 августа в 13:00
Ответ дляМиссис Буркул
Так другие категории, у которых отсрочка так же 🤷🏻♀️
Но выезд разрешен
Странно как-то
Но выезд разрешен
Странно как-то
Кастрюлька• 09 августа в 13:34
Ответ дляМиссис Буркул
Там все дуже вільно)
С удовольствием, пусть границы и для мужчин откроют,бегом побежим)))))
А вы оставайтесь и воюйте,лично)))
Кастрюлька• 09 августа в 13:35
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да щас.
Или все или никто.
То петиция, чтобы до 25 не мобилизовывали,
То после 50.
А кто воевать будет??
Или все или никто.
То после 50.
А кто воевать будет??
Курочка-чубаточка• 09 августа в 15:38
Ответ дляКастрюлька
Да щас.
Или все или никто.
То после 50.
А кто воевать будет??
Или все или никто.
То после 50.
А кто воевать будет??
Как кто? Диванные эксперты из Европы, которые любят лозунги: ’До последнего украинца!’