Попельшка• 09 августа 2024
Могут ли призвать второго сына?
Один сын уже в ЗСУ, осталась мать вдова, могут ли и второго забрать?Женщине 62 года?
Эт вернячОк• 09 августа 2024
можуть. навіть у кого мати з онко 4 стадії. питання: сама ще ходить? ходить. значить берьом
Я супер-пупер• 09 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
А разве нельзя оформить опеку как единственный кормилец ?
Женщине 62 года,дееспособная.Какая опека?Она ж не инвалид.
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Не работает это.У мамы пенсия есть?Есть.Дееспособна
Видящие_помогите• 09 августа 2024
Можуть, потрібно оформити опікунство (зробити інвалідність матері, на папері, не буквально)
Голодаю• 09 августа 2024
Ответ дляДоставучая
У більшості пенсіонерів пенсія 2500 - 3500грн. В кого 7500 то вже багатіями вважаються серед пенсіонерів
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Інвалідність тільки, якщо сама себе не обслуговує. Не дієспособна. І то,то дає тільки коротку відсрочку
Видящие_помогите• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Подальші дії сина та матері залежать від поставленого завдання.
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляГолодаю
Ну,піде в ЗСУ і буде мамі гроші слати. В чому питання?
Коли мовчу- приємна жінка• 09 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Таким отсрочка положена
Малинка• 09 августа 2024
В нас в родичів призвали чоловіка з лежачим батьком і двома неповнолітніми дітьми під опікою від померлої сестри. Пішов обновити дані, назад вже не повернувся. Звідти поїхав на навчання.
Видящие_помогите• 09 августа 2024
Ответ дляДоставучая
Чи можна поцікавитися, скільки ваших синів уже в армії? Скільки з них воюють?
Ответ дляпобольшомусекретику
Опека оформляется за недееспособными, уход за теми, кто в нем нуждается (комиссия)
Обстановщица• 09 августа 2024
Ответ дляМалинка
А діти з ким?
Я супер-пупер• 09 августа 2024
Ответ дляМалинка
Он без документов в тцк пошел?Слова не катят,нужны документы .
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Мій син ще малий
А чоловік з 14 року
Эт вернячОк• 09 августа 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Таким отсрочка положена
ні, на ділі це не спрацювало. забрали сина. два брати воюють. а маму будуть інші родичі доглядати, сусіди (історія мого сусіда)
Ответ дляВидящие_помогите
И инвалидность должна быть такая, чтоб требовался уход. Попробуйте ее сейчас сделать
Видящие_помогите• 09 августа 2024
Ответ дляМалинка
Це вже свавілля, чи хлопець повністю забив на підготовку документів.
оксюморон• 09 августа 2024
Ответ дляДоставучая
Умрут оба, и что матери делать?
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Умрут оба, и что матери делать?
Слушайте, спрашивайте наше правительство
Двое сыновей моей свекрови служат с 14 года
Ответ дляДоставучая
Сама себя не обслуживает и недееспособна - это не одно и то же
Видящие_помогите• 09 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Умрут оба, и что матери делать?
Бойове крило порадниці відповість вам однозначно, пишатися!
Невидимка Майя• 09 августа 2024
Ответ дляДоставучая
За власним бажанням
Доставучая• 09 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
За власним бажанням
По мобилизации. Она у нас с марта 14 года,если что